אודות ד"ר שבשין

ד״ר שבשין מנתח ומומחה בכירורגיה פלסטית, ממובילי התחום בארץ ובעולם כבר למעלה מ25 שנה. מנתח בכיר במחלקת פלסטיקה בבית חולים תל השומר. חבר באיגוד לכירורגיה פלסטיתבארה״ב ובישראל התמחות והתמחות על בכירורגיה פלסטית ומשחזרת במרכזים
רפואיים מובילים בארה״ב ובקנדה.
1988
לימודים
סיום לימודים אקדמיים בטכניון
1989
סטאז'
רמב"ם

התמחות בכירורגיה כללית בבית חולים רמב"ם.

1992-1997
סטאז'
סורוקה

התמחות בכירוגיה פלסטית בסורוקה

2000-2002
סטאז'
MOHS וניתוחי שד
התמחות בניתוחי מוהס (MOHS) בפנסילבניה התמחות בניתוחי ושיחזורי שד, שיחזורי ראש וצוואר חזרה ארצה בשנת 2003.
2007
מרפאת ד"ר שבשין
הקמת המרפאה
התמחות בניתוחי מוהס (MOHS) בפנסילבניה התמחות בניתוחי ושיחזורי שד, שיחזורי ראש וצוואר חזרה ארצה בשנת 2003.

2007 - הקמת המרפאה

המרפאה הוקמה ב 2007 ברמת אביב במרכז הרפואי רמת אביב, לאחר מכן עברה ל ברודצקי 43 וב4 שנים האחרונות המרפאה ממוקמת במרכז רפואי מדיקה ברחוב הברזל 28 תל אביב.

מרפאתו של ד"ר אורי שבשין מטפלת בכל תחומי הכירורגיה הפלסטית והאסתטית ומתמחה באופן ייחודי בניתוחי ה MOHS המרפאה, הממוקמת בצפון תל אביב, מנוהלת על ידי ד"ר אורי שבשין עצמו, יחד עם צוות העובד בסטנדרטים ובשיטות עבודה מתקדמות. המרפאה עומדת לרשות המטופלים בכל הנדרש ובכל שלב. התהליכים המקצועיים מבוצעים ומבוקרים ע"י ד"ר אורי שבשין עצמו, משלב האבחון, התאמת הניתוח למטופל, התהליך הכירורגי ועד לביקורת של החלמת המטופל.

חזון המרפאה הוא הלקוח כמעגל שלם, המשלב מחד את המקצוענות הרפואית של ד"ר אורי שבשין ומאידך את המטופל והמצב הרפואי. הוותק והניסיון עתיר השנים, מבטיחים תוצאות טבעיות במינימום סימנים הנראים לעין, כל זאת מתוך הבנת הצורך של המטופל לחזרה מהירה לשגרה.

חזון המרפאה

כמנתח פלסטי, השאיפה שלי להתאים לכל לקוח ולקוחה את הטיפול המתאים ביותר אשר ישיג את התוצאות המקסימליות, במינימום פולשנות, בפחות זמן החלמה ובחזרה מהירה לשגרה.
המטרה שלי שתהנו גם מהדרך עם ליווי מלא של הצוות וגם שתהנו מהתוצאה.
תאהבי את עצמך, תגשימי את עצמך ותהני מהדמות שנשקפת מהמראה.

במרפאה תוכלו ליהנות מקשר אישי, אבחון נכון, מקצוענות כירורגית מובילה, טיפולים חדשניים הכוללים תהליכים כירורגיים במינימום פולשנות ומעקב רפואי צמוד.