איך להתכונן לניתוח הגדלת חזה?

דוגמנית לאחר ניתוח הגדלת חזה

תוכן העניינים

תוכן העניינים

הגדלת חזה היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינות רבות, וגם כאן בישראל. הסיבה פשוטה: ההליך הכירורגי השתכלל מאוד עם השנים, וכיום ניתן להבטיח לכל אישה תוצאות יפות ומראה מחמיא במיוחד.

קיום ההבטחה הנ"ל תלוי באופן טבעי במיומנות של הרופא המנתח, אבל עוד לפני שנכנסים לחדר הניתוח ישנו תהליך שחשוב לעבור אותו בצורה מסודרת ומדויקת כך שהגדלת החזה תוביל לתוצאה הרצויה.

שיחה אישית, אבחון וייעוץ

ראשיתו של תהליך הגדלת החזה – ואולי נכון יותר לקרוא לכך "תהליך" ולא "ניתוח" – בפגישה אישית בין האישה שחולמת על שדיים גדולים יותר לבין הכירורג הפלסטי.

הפגישה משמשת למספר מטרות: קודם כל, היא מאפשרת לאישה לפרט כיצד נראה החזה האידיאלי בעיניה וגם את הסיבות לרצון שלה לעבור ניתוח. בנוסף, במסגרת המפגש יכול הרופא להתחיל להכיר את ההיסטוריה הרפואית של המטופלת, כדי לדעת האם היא יכולה לעבור הליך כירורגי ללא חשש או סיכון מיותר.

הרופא גם בוחן את מבנה הגוף של המטופלת, ובפרט מחווה את דעתו המקצועית, על סמך ניסיון נרחב כמובן, לגבי הסיכוי של הפיכת החלום למציאות – כדאי לדעת שבלא מעט מקרים לאישה יש בראש תמונה של שדיים יפים אבל לא כאלה שבהכרח מתאימים למבנה גופה ולכן לא יחמיאו לה. בחלק מהמקרים אף ייתכן שאי אפשר להגשים את החלום הספציפי, ולכן חשובה שיחת הייעוץ וכן היושרה המלאה של הרופא, שביחד עם המטופלת יוכל לבחור את השתלים שכן הולמים את מידותיה ויעניקו לה מראה מושך במיוחד.

אילו בדיקות נדרשות לקראת הגדלת חזה?

בנוסף לסקירת ההיסטוריה הרפואית של המטופלת, על הרופא לדעת גם את מצבה הבריאותי העדכני. לשם כך לקראת ניתוח הגדלת חזה יש לעבור מספר בדיקות רפואיות.

הבדיקות הנדרשות הן ספירת דם, בדיקה ביוכימית (בסיסית), בדיקת תפקודי קרישה ואק"ג (בדיקת הפעילות החשמלית של הלב, כחלק מההכנה לניתוח).

מטופלות בנות 30 ומעלה עוברות גם אולטרסאונד שדיים, ומגיל 40 ומעלה נדרשת גם ממוגרפיה. אם המטופלת מעשנת כבדה, בדרך כלל יתבצע גם צילום חזה.

בנוסף עשוי הרופא לבקש בדיקות נוספות, בהתאם למצב הרפואי הספציפי של כל אישה.

עוד דגש הוא התרופות הקבועות – בחלק מהמקרים יש להפסיק לקחת אותן לקראת הניתוח, בהתאם להנחיות הספציפיות של הרופא.

פגישה עם הרופא המרדים

הגדלת חזה היא ניתוח שמתבצע בהרדמה מלאה, ובהתאם ההכנה אליו כוללת בחלק מהמקרים גם פגישה עם הרופא המרדים.

פגישה זו מאפשרת לבצע את ההרדמה באופן מיטבי, וכן לפוגג חששות אם ישנם.

מה צריך לעשות ביממה שלפני הניתוח?

בלילה שלפני ניתוח הגדלת חזה כדאי לוותר על חזייה, וכן מומלץ לא ללכת לישון מאוחר מדי.

בבוקר רצוי להתקלח היטב – כך גם תגיעי לניתוח בהרגשה טובה יותר. מומלץ בחום להשאיר בבית תכשיטים למיניהם, ואם ישנם פירסינגים או עגיל בטבור יש להוריד אותם.

חשש לקראת ניתוח הוא רגש טבעי ומובן, וניתן להקל על המתח עם כדור מתאים.

הצום הנדרש לפני הגדלת החזה הוא בדרך כלל בן 8 שעות, כשאפשר לשתות מים עד 4 שעות לפני תחילת הניתוח.

 

אולי יעניין אותך גם

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

ניתוח להגדלת חזה

מנתח פלסטי בכיר בבית חולים תל השומר  חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (ISPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ואסתטית (ASAPS)  חבר באיגוד העולמי

הגדלת חזה חדש

הגדלת חזה – כשרפואה ויופי נפגשים! את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית

הגדלת חזה

תמונות לפני ואחרי כשרפואה ויופי נפגשים את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית

הגדלת חזה 2

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך. את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי

הגדלת חזה

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך. את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי