נקטייט/פייסטייט משולב הזרקות

תוכן העניינים

השילוב בין מכשיר הפייסטייט / נקטייט להזרקות

עד לאחרונה הטיפול המיטבי אשר הציעו המנתחים הפלסטיים להצערת עור הפנים היה מתיחת פנים. מתיחת פנים הינו ניתוח עם סיכונים וניתוח אשר כולל חתכים וצלקות.

היום בעזרת שילוב של מספר פעולות פחות פולשניות יכול המנתח הפלסטי להציע למטופליו אחרת.

הליכים אשר משלימים אחד את השני ומאפשרים למנתח להגיע להישגים מרהיבים בפחות סיכונים, בזמן החלמה קצר יותר ובפחות חתכים וצלקות. השילוב מתחיל עם פעולה בעזרת מכשיר הפייסטייט/נקטייט אשר כולל מחט דקיקה בעובי מילימטרים אחדים בלבד הנכנסת מתחת לעור. המחט ממיסה את השומן, מכווצת וממצקת את העור. באזורים בהם נשארים קמטים לאחר פעולת ההמסה והמיצוק מזריק המנתח חומרי מילוי למקומות אלו ובכך מתקבל מראה רענן ומבריק יותר.

מכשיר הבודיטייט אשר בעזרתו המנתח מבצע את פעולות הנקטייט והפייסטייט הינו מכשיר חדשני אשר מתבסס על גלי רדיו ואנרגיית חום. מטרת המכשיר הינה לבצע את אותן פעולות מתיחה, שאיבה ומיצוק כפי שמבוצעות בניתוחים פולשניים במינימום פולשנות . ההליך מבוצע בעזרת מחט דקיקה אשר נכנסת מתחת לעור דרך חור קטן. המחט עצמה משמשת גם צינור להוצאת השומן החוצה. בהמשך ההליך נוצרת התכווצות של העור כתוצאה מאנרגית החום ובכך מתקבלת התוצאה הדומה למתיחה.

כפי שצוין לאחר השימוש במכשיר משתמש המנתח בחומרי הזרקה על מנת להעצים את תוצאות הטיפול. למנתח ישנו מגוון רחב של חומרי הזרקה ומילוי אשר כל חומר הינו מתאים לאזור הזרקה אחר.
עם השנים חלה התקדמות בנושא שיפור החומרים המוזרקים עם הפחתת גורמי הסיכון של רגישויות ונפיחויות. בחלק מהחומרים המוזרקים קיים גם חומר מאלחש מובנה בתוך המזרק, כך שאין צורך בערבוב חיצוני ולא סטרילי. בעקבות ההתקדמות של חומרי המילוי יכול המנתח לפסל ולעצב את תווי הפנים של המטופל/ת.

ההתפתחות הטכנולוגית והמקצועית במשך השנים מאפשרת למנתחים להגיע לתוצאות המקוות במינימום פולשנות, מקסימום תוצאה והפחתת גורמי הסיכון והסיבוכים. סביר שהתפתחויות מסוג זה יהיו גם בעתיד בצורות אף מתקדמות יותר.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם :

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה

הקפאת שומן מחיר

הקפאת שומן מחיר

שומן עיקש שמסרב להיעלם וממשיך להיצמד לגוף גם כשמקפידים על ביצוע פעילות גופנית וכמובן על תזונה נכונה הוא מקור לעוגמת נפש משמעותית. ישנם גם לא