המסת שומן בקור לפני ואחרי – כך תדעו אם זה עובד. באמת

המסת שומן ברגל

תוכן העניינים

תוכן העניינים

עודפי שומן עיקשים – כאלה שגם שמירה קפדנית על תזונה נכונה ושגרה שכוללת פעילות גופנית לא מצליחות לסלק מהגוף – הם בעיה שמשותפת לאנשים רבים. בעבר הפתרון שהוצע לנו היה ניתוח, ובאופן טבעי המחשבה על הליך כירורגי בהרדמה והצורך בתקופת החלמה יצרו רתיעה. היום אפשר להיפטר משומן מיותר, גם אם הוא עקשן במיוחד, בקלות ובלי ניתוח. איך? על-ידי הקפאת השומן באזור.

מתי מתחילים לראות תוצאות אחרי טיפול המסת שומן בקור (הקפאת שומן ) ?

על-מנת להפיק תועלת מקסימלית מטיפול הקפאת שומן כדאי להגיע לשני מפגשים, עם מרווח של כחודש וחצי ביניהם. כל מפגש אורך קצת יותר משעה, כרוך באי נוחות מועטה בעיקר בהתחלה (עד שהאזור המטופל מסתגל לטמפרטורה הנכונה) והחזרה לשגרה בעקבותיו היא כמעט מידית.

כבר לאחר המפגש הראשון ניתן לראות הבדל בלתי מבוטל בהיקפים של האזור המטופל. כשמתבוננים בתמונות של מטופלים בשיטת המסת שומן בקור לפני ואחרי שני מפגשים, השינוי ניכר לעין. חיטוב הגוף נמשך וההיקפים הופכים צרים יותר ויותר ככל שמערכת הלימפה מסלקת עוד תאי שומן מומסים – התהליך עשוי להימשך כ-4 עד 6 חודשים, ובסופו – ב-90% מהמקרים – המטופלים זוכים לחזות מרשימה במיוחד.

חשוב לזכור הטיפול נעשה במכשיר COOLSCULPTING שקיבל אישור של הFDA – מכשיר זה הוא הטוב ביותר בשוק . יש לזכור שישנם מתחרים זולים עם רמת טיפול נמוכה שגם התוצאות בהם הן פחות טובות . אין ספק שיש חשיבות גדולה היכן עושים את הטיפול ובאיזה מכשיר משתמשים

איך עובדת המסת שומן בקור

המסת שומן בקור, טיפול שמוכר גם בשם הקפאת שומן, מבוסס על עובדה פיזיולוגית שהתגלתה במקרה לפני שנים אחדות: תאי שומן רגישים יותר לקור בהשוואה לתאים אחרים בגוף (תאי עצב, תאי שריר וכו'). בהתאם אם אנחנו מורידים את הטמפרטורה באזור שמתאפיין בעודף שומן מתסכל לרמה הנכונה – 4-7 מעלות צלזיוס – תאי השומן באותו מקום בגוף נהרסים ולמעשה מומסים, ואילו האיברים האחרים באזור, כולל כלי הדם ובלוטות הלימפה, כלל לא מושפעים מהטיפול. אלה הן יתרונותיו של מכשיר ה- COOLSCULPTING.

באילו אזורים בגוף אפשר להמיס שומן מיותר?

המסת שומן בקור אפשרית במקומות רבים ברחבי הגוף – בבטן, במותניים, בירכיים, בגב, בזרועות ועוד. בכל מקרה הבסיס של טיפול להעלמת השומן באמצעות הקפאתו הוא אבחון מדויק על-ידי כירורג פלסטי מנוסה, כך שרק אזורים שבהם באמת יש שומן מיותר יטופלו.

חשוב להדגיש כי המסת שומן בקירור לא מהווה תחליף לדיאטה ולא מובילה להרזיה – אלא "רק" לחיטוב הגוף. בהתאם המועמדים האידיאליים לטיפול בשיטה החדשנית הם נשים וגברים במשקל תקין, או מעט מעל לנורמה הרצויה, שסובלים מעודפי שומן נקודתיים עיקשים.

האם המסת שומן בקור הוא טיפול בטוח?

המסת שומן בקור היא שיטת טיפול שקיבלה את אישור ה-FDA (מנהל המזון והתרופות בארה"ב) ואת אישור משרד הבריאות בארץ. כמובן שחשוב לעבור את הטיפול במרפאה של כירורג פלסטי בעל ניסיון, שהקפיד להצטייד במכשיר אפקטיבי שזכה גם הוא לכל האישורים הרלוונטיים.

מי שהקפאת השומן אינה מתאימה לו הם נשים וגברים שסובלים מבעיות בקרישת הדם או בזרימת הדם (למשל עקב סוכרת). צלקת בת פחות משנתיים באזור מסוים בגוף מהווה אף היא התוויית נגד – במקרים אלה מומלץ פשוט להתאזר בסבלנות להחלמתה של הצלקת והיטשטשותה. בתקופות הריון והנקה יש להימנע מהטיפול, וכמובן שאם אתם רגישים במיוחד לקור ייתכן שטיפול זה אינו מתאים לכם.

עוד כדאי לדעת בהקשר זה כי מערכת הלימפה מסלקת מהגוף באופן טבעי את השומנים המומסים, וכי בשורת מחקרים שנערכו התגלה כי לא חלה כל עלייה ברמת השומנים בדם של מטופלים בשיטה זו.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה

הקפאת שומן מחיר

הקפאת שומן מחיר

שומן עיקש שמסרב להיעלם וממשיך להיצמד לגוף גם כשמקפידים על ביצוע פעילות גופנית וכמובן על תזונה נכונה הוא מקור לעוגמת נפש משמעותית. ישנם גם לא