המסת שומן בקור Coolsculpting – (או הקפאת שומן )

שיטה מהפכנית לטיפול במצבורי שומן בעיתיים. מה שהופך את השיטה למהפכנית זו העובדה שהפעולה אינה פעולה ניתוחית, אינה כוללת הרדמה והחזרה לשגרה היא מיידית.

המסת שומן בקור (CoolSculpting) הינה שיטה מהפכנית לטיפול במצבורי שומן בעייתיים. מה שהופך את השיטה למהפכנית זו העובדה שהפעולה אינה פעולה ניתוחית, אינה כוללת הרדמה והחזרה לשגרה היא מיידית – והשינוי המשמעותי לטובה והניכר לעין בכל אזור שטופל במכשיר המתקדם. בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות השיטה ותשובות מלאות לכל השאלות שמתעוררות אצל מי ששוקל/ת לנצל את יתרונותיה.

כיצד מתבצעת הפעולה במרפאתנו?

לפני התחלת הפעולה, מתבצעת הערכה על הגוף של הפציינט על מנת לבחור את מצבורי השומן הבעייתיים אשר מהם רוצים להיפטר.

הייעוץ הינו חלק חשוב בתהליך המאפשר לבחור את האזורים המתאימים ביותר לבצע עליהם את הפעולה ובכך לעצב את הגוף בצורה הטובה ביותר. הצרת היקפים על בסיס המסת שומן בקור אפשרית במגוון רחב של אזורים. בפרט נהוג לבצע את הטיפול החדשני בבטן ובמותניים (מקומות שאצל נשים וגברים רבים מצטברים בהם תאי שומן שנשארים גם כשמקפידים על תזונה נכונה ועל פעילות ספורטיבית מתאימה – CoolSculpting מספק לכך מענה אפקטיבי להפליא), בירכיים הפנימיות (עוד אזור בגוף ש"מועד לפורענות" מבחינת מצבורי שומן מיותרים), בזרועות וישנן כמובן עוד אפשרויות.