אישה לאחר ניתוח הקטנת חזה

תוכן העניינים

תוכן העניינים

הקטנת חזה ללא ניתוח באופן קצר ובטוח

חזה גדול הוא כמעט תמיד גם חזה כבד, ועל כן עלול ליצור בעיות פיזיות שונות. בפרט חשופות נשים בעלות שדיים עם נוכחות משמעותית מאוד לסיכון מוגבר ללקות בכאבי גב, בכאבים בכתפיים (בגלל הלחץ על הרצועות של החזייה), בליקויים ביציבה עקב המשקל הרב וגם בדלקות בעור באזור שבו השדיים משתפשפים בגוף.

בנוסף למצוקה הגופנית, חזה גדול מדי – והמונח "גדול מדי" מתייחס כמובן לאופן שבו האישה עצמה תופשת את החזה שלה – גורם גם לפגיעה בדימוי העצמי ולביטחון עצמי נמוך. למרות הקשיים הממשיים נשים רבות נרתעות מלנסות לשנות את המצב והסיבה לכך היא חשש מפני ניתוח. בהקשר זה כדאי לדעת שני דברים: ראשית, ההליך הכירורגי להקטנת החזה השתכלל מאוד בשנים האחרונות ועל כן התוצאות שלו מוצלחות במיוחד ובנוסף הוא כרוך בהחלמה קצרה יותר, ושנית, ישנן גם דרכים להקטין את החזה ללא ניתוח.

מקרים שבהם חלק משמעותי מהגודל של החזה הוא שומן, שאיבתו יכולה לשנות את הפרופורציות בגוף, להקטין את השדיים הגדולים מדי ובכך להקל על האישה (כאמור להפחית כאבי גב וכאבים בכתפיים, לשפר את היציבה ולמנוע דלקות של העור מתחת לחזה).

חשוב להדגיש שהשומנים שנמצאים בשדיים מתאפיינים במספר הבדלים משמעותיים בהשוואה לשומנים במקומות אחרים בגוף (ושגם אותם ניתן לשאוב כמובן במידת הצורך). מאחר שהשומן בחזה סיבי יותר וגם קשה יותר, נדרשת טכניקה ייחודית כדי לשאוב אותו – שאיבה שמלווה ברטט של הצינורית, רטט שמפרק את השומן ומקל על סילוקו מהאזור. גם לניסיון של הכירורג הפלסטי יש חלק נכבד בהצלחת תהליך זה.

למיומנות של הרופא ששואב את השומן מהשדיים יש חלק נכבד גם בצמצום תופעות הלוואי והסיכון לדימום עקב הצורך להפעיל כוח תוך כדי הוצאת השומן המיותר.

אופציה אחת של הקטנת חזה ללא ניתוח היא פשוט לרזות. באופן טבעי פתרון זה אינו רלוונטי לנשים רזות שהחזה שלהן גדול מאוד – אבל הוא כן עשוי להקל, ובמידה בלתי מבוטלת, על לא מעט נשים שאחת הסיבות לכובד השדיים היא עודף משקל.

למעשה, גם מנתח פלסטי בעל יושרה עשוי להמליץ לנשים שמגיעות אליו קודם כל לרזות, ורק אם לאחר מכן ממדי החזה ממשיכים לפגוע באיכות החיים לחפש פתרונות במסגרת הרפואה האסתטית.

באילו מקרים בכל זאת כדאי לעבור ניתוח

הקטנת חזה ללא ניתוח היא אופציה אפשרית כשהסיבה לגודל החזה היא עודף משקל או עודף שומן. במקרים שבהם הגורם העיקרי לכך שהשדיים גדולים ועל כן מכבידים הוא כמות גדולה של רקמות עור הפתרון האפקטיבי באמת הוא ניתוח.

החשש מפני הליך כירורגי מובן, אבל כאמור תופעות הלוואי של הקטנת חזה בניתוח פחותות כיום מבעבר, הצלקות פחות מורגשות (וגם הולכות ומיטשטשות עם הזמן) והתוצאות מרשימות מאוד. במסגרת ניתוח להקטנת החזה ניתן גם לעצב את צורת השדיים כך שתתאים בדיוק לממדים החדשים, דבר שבאופן טבעי אינו אפשרי כשבוחרים באופציה של הקטנת חזה ללא ניתוח – כך שבכל מקרה ההמלצה היא פשוט להגיע למנתח פלסטי בעל יושרה, שימליץ לך על סמך המאפיינים הספציפיים שלך האם ניתן לבצע הקטנה ללא הליך כירורגי או שמא עדיף ניתוח.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

ניתוח הקטנת חזה

הוצאת שתלי סיליקון

הוצאת שתלי סיליקון הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. נשים רבות, בישראל וכמובן שגם במדינות אחרות ברחבי העולם, עברו אותו ונהנות בזכותו משדיים

ניתוח הקטנת חזה

תמונות לפני ואחרי את כבר שנים סוחבת את משקל החזה- את הכאבים בכתפיים, בצוואר ובגב, היציבה שלך לא זקופה ואת יודעת שצניחת החזה שלך תהיה