לא כל פעולה של סלבריטאית אמריקאית היא בהכרח משהו שכדאי לנו לחקות אותו, אפילו לא כשמדובר בביונסה, ובאופן כללי לא כל טרנד צריך לאמץ אוטומטית – אבל הצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן נהנית מיתרונות רבים גם בלי ההילה ההוליוודית שנוספה לה בזמן האחרון.

ביונסה, ג'ניפר לופז וכוכבות אחרות כבר ניסו – והתלהבו

לא מעט סלבריטאיות אמריקאיות כבר נהנות מהתוצאות של הטיפול החדשני, שנקרא גם המסת שומן בקור – שם שברגע הראשון נשמע מעט מוזר, שהרי המסה נגרמת בדרך כלל כתוצאה מחום ולא מקור, אבל תאי שומן, מסתבר, לא אוהבים טמפרטורות נמוכות.

בין הכוכבות היותר מפורסמות שידוע כי השתמשו בשיטה: הזמרת המצליחה והמוערכת ביונסה, השחקנית והזמרת ג'ניפר לופז שנחשבת לאייקון אופנה וגם השיקה ליין בגדים וליין בשמים משלה, קים קרדשיאן שכל ניסיון להגדיר אותה בכמה מילים נידון לכישלון, ושעל פי הדיווחים עברה הקפאת שומן לאחר הלידה, כחלק מהמאמצים לחזור לגזרתה הקודמת, ומן הסתם ישנן עוד סלבריטאיות שהעדיפו לעבור את ההליך הלא פולשני והבטוח בדיסקרטיות.

איך המסת שומן בקור הפכה לטרנד?

לא רק כוכבות אמריקאיות פנו לעזרת הטכנולוגיה החדשה והמכשירים המשוכללים שמעלימים מהגוף שומן מיותר – נשים רבות אחרות, פחות מפורסמות, חיטבו אף הן את גופן בדרך זו וגם לא מעט גברים כבר עברו את הטיפול, שכאמור נהנה מיתרונות רבים כך שאין פלא שהפך לטרנד.

קודם כל, מדובר בטיפול לא פולשני ושלא כרוך בו כאב. זהו יתרון משמעותי ביחס לאחת האלטרנטיבות הרווחות, שאיבת שומן, ובמיוחד למי שלא רוצה לפגוע בשגרה – הקפאת שומן מאפשרת חזרה מהירה לשגרה, מבלי להידרש לפנות כמה ימים להחלמה ואפילו לא כמה שעות להתאוששות: נכנסים לרופא, מקפיאים את האזור שממנו רוצים להעלים שומן (בצורה מבוקרת כמובן) ואחרי כשעה יוצאים וממשיכים בחיים כרגיל.

יתרון שני הוא אחוזי ההצלחה הגבוהים. הרגישות של תאי השומן לקור – שהתגלתה ע"י חוקרים באוניברסיטת הרווארד – לא משאירה להם סיכוי, והתוצאה: שיפור של ממש במראה של כל אזור שמטופל בשיטה (ניתן לבצע הצרת היקפים באמצעות המסת שומן בקור בכל אזור, ובפרט בבטן, בישבן, בירכיים, בזרועות, במותניים, בגב ובשכמות).

עוד יתרון חשוב מאוד הוא רמת הבטיחות המרבית. המכשיר מכוון לטמפרטורה נמוכה מאוד שתאי שומן לא מצליחים להתמודד איתה, אבל היא עדיין מספיק גבוהה כדי שלא ייגרם נזק לתאי שריר, לתאי עצב, לעור ובעצם האזור כולו נשאר ללא פגע בזמן שתאי השומן נמסים (ואז מפונים מהגוף תוך מספר שבועות באופן טבעי, ע"י מערכת הלימפה).

איך לזכות במראה מחמיא במיוחד?

כדי להצליח, נדרשות הסלבריטאיות האמריקאיות להציג חזות מושכת במיוחד, וגם מי שאינו כוכב בארה"ב שואף לזכות במראה חיצוני מחמיא, גם כדי להרגיש טוב יותר עם עצמו וגם כדי להרשים את הסביבה.

הקפאת שומן מובילה כאמור לחיטוב משמעותי של הגוף באזור המטופל. ניתן לעבור את הטיפול בקור במספר אזורים, לטובת אימפקט מרשים במיוחד, כשעבור כל אזור מושג שיפור של ממש כבר לאחר מפגש אחד (ואם ישנם עודפי שומן משמעותיים, אפשר לחזור על הטיפול פעם או פעמיים נוספות, בהפרש של מספר שבועות).

בנוסף, מומלץ בחום לאחר המסת שומן בקור להקפיד על תזונה נכונה ולבצע פעילות גופנית מתאימה, כדי לשמר את הישגי הטיפול ולשפר עוד יותר את המראה.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *