2 שיטות להשיג בטן שטוחה ללא ניתוח

בטן רופסת מושכת אליה תשומת לב רבה ובאופן טבעי פוגמת בדימוי העצמי. במקרים רבים גם נשים וגם גברים שמבקשים לשפר את המראה החיצוני שלהם חוששים מפני האופציה של ניתוח מתיחת בטן  ומוותרים על האפשרות לשינוי.

לכל מי שנרתע מהאופציה של הליך כירורגי פולשני, ולמעשה לכל מי שרוצה ליהנות מבטן הדוקה ומוצקה יותר, כדאי לדעת שישנן גם אופציות ללא ניתוח. בפרט כדאי להכיר את טיפול המסת השומן בקור ואת הבודיטייט.

1. המסת שומן בקור

תאי שומן רגישים במיוחד לטמפרטורות נמוכות. בהתאם קירור אזור הבטן, ובמידת הצורך גם המותניים, גורם להמסה של תאי שומן מבלי לפגוע ברקמות עור, תאי שריר, תאי עצב, כלי דם ובלוטות. תאי השומן המתים מסולקים מהגוף תוך מספר שבועות בתהליך טבעי, באמצעות מערכת הלימפה, והתוצאה היא הצרת היקפים משמעותית ובפרט בבטן התחתונה ובמותניים.

היתרונות העיקריים של המסת שומן בקור כתחליף לניתוח למתיחת הבטן הם קלות הטיפול (שנמשך כשעה ובמהלכו המטופלים יכולים לקרוא, לשחק בסמארטפון, לנמנם וכו'), החזרה מהירה לשגרה (למעשה מיד בתום הטיפול) והיעדר תופעות הלוואי. בנוסף כל ניתוח משאיר צלקת ואילו הקפאת השומן אינה הליך פולשני ולכן אין צלקת.

חשוב מאוד לעבור את הטיפול אצל כירורג פלסטי מיומן המנוסה בביצוע המסות שומן בקור, הידע הרב שלו בתחום הרפואה האסתטית בא לידי ביטוי גם בטיפול זה ובנוסף המכשיר שבאמצעותו מקוררת הבטן לטמפרטורה המדויקת הרצויה הוא מהמתקדמים בעולם. בחלק מהמקרים ההמלצה היא להגיע ל-2 מפגשים, בהפרש של כחודש וחצי ביניהם, כדי להגיע לתוצאות מיטביות.