מתיחת בטן ללא ניתוח – 2 שיטות להשיג בטן שטוחה ללא ניתוח

ניתוח הצרת היקפים

תוכן העניינים

תוכן העניינים

שיטות להשיג בטן שטוחה ללא ניתוח

בטן רופסת מושכת אליה תשומת לב רבה ובאופן טבעי פוגמת בדימוי העצמי. במקרים רבים גם נשים וגם גברים שמבקשים לשפר את המראה החיצוני שלהם חוששים מפני האופציה של ניתוח מתיחת בטן  ומוותרים על האפשרות לשינוי.

לכל מי שנרתע מהאופציה של הליך כירורגי פולשני, ולמעשה לכל מי שרוצה ליהנות מבטן הדוקה ומוצקה יותר, כדאי לדעת שישנן גם אופציות ללא ניתוח. בפרט כדאי להכיר את טיפול המסת השומן בקור ואת הבודיטייט.

תאי שומן רגישים במיוחד לטמפרטורות נמוכות. בהתאם קירור אזור הבטן, ובמידת הצורך גם המותניים, גורם להמסה של תאי שומן מבלי לפגוע ברקמות עור, תאי שריר, תאי עצב, כלי דם ובלוטות. תאי השומן המתים מסולקים מהגוף תוך מספר שבועות בתהליך טבעי, באמצעות מערכת הלימפה, והתוצאה היא הצרת היקפים משמעותית ובפרט בבטן התחתונה ובמותניים.

היתרונות העיקריים של המסת שומן בקור כתחליף לניתוח למתיחת הבטן הם קלות הטיפול (שנמשך כשעה ובמהלכו המטופלים יכולים לקרוא, לשחק בסמארטפון, לנמנם וכו'), החזרה מהירה לשגרה (למעשה מיד בתום הטיפול) והיעדר תופעות הלוואי. בנוסף כל ניתוח משאיר צלקת ואילו הקפאת השומן אינה הליך פולשני ולכן אין צלקת.

חשוב מאוד לעבור את הטיפול אצל כירורג פלסטי מיומן המנוסה בביצוע המסות שומן בקור, הידע הרב שלו בתחום הרפואה האסתטית בא לידי ביטוי גם בטיפול זה ובנוסף המכשיר שבאמצעותו מקוררת הבטן לטמפרטורה המדויקת הרצויה הוא מהמתקדמים בעולם. בחלק מהמקרים ההמלצה היא להגיע ל-2 מפגשים, בהפרש של כחודש וחצי ביניהם, כדי להגיע לתוצאות מיטביות.

לטיפול באמצעות המכשיר המתקדם  ישנן 3 תועלות:

  1. סילוק שומן מיותר – מכשיר ה-BodyTite פועל על בסיס אנרגיה של גלי רדיו. החום של האנרגיה הזו ממיס את השומן בבטן התחתונה וגם במותניים ולאחר מכן הוא גם נשאב מהגוף באמצעות הקנולה שדרכה הועברו לגוף גלי הרדיו.
  2. שיפור מרקם העור – הפגיעה (המדויקת והמבוקרת כמובן) של אנרגיית גלי הרדיו מעודדת את הגוף להגביר את קצב הייצור של הקולגן והאלסטין, שני חלבונים שנכנסים לפעולה ויוצרים רקמות עור חדשות. רקמות אלה, באופן טבעי, מתאפיינות במרקם חלק יותר ומוצק יותר.
  3. הידוק העור – למכשיר הבודיטייט ישנו גם מעין מגהץ שמוצמד לעור באזור המטופל ומבטיח שהתוצאה תהיה נטולת גבשושיות, הדוקה ומתוחה.

גם טיפול בעזרת BodyTite מתאפיין בתופעות לוואי פחותות בהשוואה לניתוח מתיחה בבטן ובזמן החלמה קצר יותר.  מומלץ ללבוש מחטב למשך כ-3-4 שבועות כדי לתמוך בפעולת המכשיר.

מתיחת בטן ללא ניתוח – בין אם בעזרת הבודיטייט ובין אם על בסיס הקפאת שומן – מניבה שיפור משמעותי במראה האזור המרכזי בגוף. כדי להבטיח מקסימום שינוי לטובה וכמו כן את שימור ההישגים של הטיפול מומלץ להקפיד על תזונה נכונה ומאוזנת וכן על ביצוע פעילות גופנית מתאימה.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה

מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הבטן המדולדלת, הבולטת, עם עודפי העור והשומן פוגעת במראה האישי שלך? את סובלת מחוסר נוחות בישיבה בהליכה ומהתאמת בגדים זה כבר שנים?

ניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן שאלות נפוצות

למתיחת בטן  פוטנציאל ליצור שינוי משמעותי עבור המטופל/ת. בפרט מומלץ ההליך הכירורגי לנשים אחרי הריונות ולידות שהובילו לחולשת דופן הבטן  ורפיון של העור באזור, לגברים