ניתוח מתיחת בטן

תוכן העניינים

תוכן העניינים

למתיחת בטן  פוטנציאל ליצור שינוי משמעותי עבור המטופל/ת. בפרט מומלץ ההליך הכירורגי לנשים אחרי הריונות ולידות שהובילו לחולשת דופן הבטן  ורפיון של העור באזור, לגברים ונשים אחרי דיאטה מוצלחת וכטיפול משלים בדרך למראה המושלם, ולכל מי שרוצה להפוך את הבטן להדוקה יותר, מתוחה יותר ומחמיאה יותר. באופן טבעי לקראת ניתוח פלסטי נרצה לקבל תמונת מצב מפורטת ומדויקת ככל האפשר אודות השינוי האפשרי, ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תמונות ה"לפני" ו"אחרי" המפורסמות. בעמוד זה תמצאו הסברים מפורטים לגבי התמונות הנ"ל, המלצות כיצד להתבונן בהן באופן מושכל ומידע נוסף שיעזור לכם להחליט האם לעבור את המתיחה בבטן.

ציפיות ריאליות

כששוקלים האם לעבור ניתוח מתיחת בטן תמונות של "לפני" ו"אחרי" עלולות לייצר ציפיות לא ריאליות, וזהו כמובן מצב שרצוי להימנע ממנו. הסיבה לכך פשוטה: גם כשאנחנו לוקחים בחשבון את העובדה שהבטן שלנו לא זהה לזו שמופיעה בתמונת ה"לפני", וגם כשאנחנו יודעים שלכל ניתוח ישנם מאפיינים ספציפיים כך שאין ודאות שנוכל להיראות בדיוק כמו תמונת ה"אחרי", עדיין מדובר באלמנט ויזואלי משכנע מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו.

במסגרת מפגש הייעוץ הלא מחייב שלקראת כל ניתוח פלסטי תוקדש תשומת לב גם לנושא הציפיות ובפרט מוודא כירורג פלסטי בעל יושרה שהן ריאליות. ציפיות מופרזות עלולות להוביל למפח נפש גם אם הניתוח עצמו מניב שינוי משמעותי לטובה, כך שכדאי לזכור שהתמונות משקפות את הפוטנציאל הכללי של הניתוח ולאו דווקא את המראה שלכם.

מתי כדאי להסתכל על הבטן אחרי ניתוח מתיחה?

דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון כשמתבוננים בתמונות של לפני ואחרי מתיחת בטן הוא שהתמונה המרשימה צולמה כ-3-4 חודשים לאחר הניתוח. גם מבחינה זו לקראת מתיחת בטן תמונות עלולות לייצר שגיאת מחשבה מסוימת – ציפייה שגם הבטן שלכם תיראה מרשימה מאוד מיד כשתחזרו הביתה (בדרך כלל ישנו אשפוז של לילה אחד אחרי ההליך הכירורגי, ובמקרים אחרים המנותחים משוחררים לביתם כבר לאחר מספר שעות).

בפועל נדרשת תקופת החלמה מסוימת והמתנה של כ-3 חודשים כדי שהנפיחות תיעלם לחלוטין, הצלקות יהפכו לבהירות ומטושטשות ותוצאות הניתוח יבואו לכדי ביטוי מלא (או כמעט מלא). כל התבוננות בבטן שלכם זמן קצר יותר אחרי הניתוח עלולה לגרום לאכזבה ולמתח מיותרים לחלוטין.

מידע חשוב נוסף

לקראת מתיחת בטן תמונות של מטופלים ומטופלות שכבר עברו את ההליך מספקות אינדיקציה טובה מאוד לגבי השינוי האפשרי גם אצלכם. יחד עם זאת נדרשת גם בדיקה קפדנית ומדוקדקת של מצב הבטן שלכם ולשם כך נערך כאמור מפגש ייעוץ.

במפגש הייעוץ הכירורג הפלסטי סוקר את הבטן ובפרט ביחס לשאר איברי הגוף, את מצב העור באזור זה ובפרט את מידת האלסטיות שלו, את כמויות השומן בבטן התחתונה ובמותניים, את ההיסטוריה הרפואית הכללית של המטופל או המטופלת ואת אורח החיים שגם הוא משפיע על סיכויי ההצלחה בניתוח (ובפרט התזונה, הרגלים כמו עישון, תרופות ועוד).

על בסיס כל המידע הנ"ל וכמובן קשב מלא לאופן שבו המטופלים תופשים את עצמם ואיך הם רוצים להיראות, יכול מנתח פלסטי מנוסה לשרטט את גבולות האפשרי במסגרת ההליך הכירורגי על מרכיביו השונים – ולעזור לכם לדעת איך תיראו, ואיך ייראו החיים שלכם, בעוד מספר חודשים אם תבחרו לעבור את הניתוח.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה

מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הבטן המדולדלת, הבולטת, עם עודפי העור והשומן פוגעת במראה האישי שלך? את סובלת מחוסר נוחות בישיבה בהליכה ומהתאמת בגדים זה כבר שנים?