מתיחת פנים טבעית

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

מידע כללי

זמן ההליך

0.5 – 1.5 שעות

צלקת

קטנה באורך 1 ס"מ

זמן החלמה

5 – 14 ימים

אשפוז

אין צורך

ההליך

לאחר ההליך

איך מתבצעת מתיחת פנים טבעית

מתיחת פנים טבעית נקראת גם פייסטייט (FaceTite). השם נגזר משמו של המכשיר שבאמצעותו מבוצע הטיפול שמתאפיין במינימום פולשנות ובמקסימום תוצאות רצויות – BodyTite. הטכנולוגיה שעליה מבוססת מתיחת הפנים הטבעית עם הבודיטייט היא RFAL (ראשי תיבות של Radiofrequency Assisted Liposuction) ובזכותה הטיפול גם לא מחייב החלמה ממושכת וגם מייצר חזות צעירה באופן טבעי ומחמיא מאוד.

האנרגיה של גלי הרדיו מועברת אל הרקמות הפנימיות בעור הפנים באמצעות קנולה דקיקה (קוטרה הוא 1.3 מ"מ) שמוחדרת בעדינות עד לעומק של 25 מ"מ. בזכות הממדים של הקנולה והמבנה החכם של המכשיר כולו ניתן להעביר את האנרגיה באופן מדויק להפליא אל המקומות שבהם היא תייצר שינוי ניכר לעין, ומצד שני הוא לא ייראה מלאכותי וגם לא תהיינה תופעות לוואי משמעותיות מדי. שכבת העור העליונה לא נפגעת כמעט בכלל במהלך מתיחת הפנים הטבעית, ועוד כדאי לדעת לגבי פייסטייט שבשכבת העור העמוקה בפנים הטמפרטורה מגיעה ל-50 עד 70 מעלות אבל בשכבת העור החיצונית הטמפרטורה היא לכל היותר 42 מעלות.

הטמפרטורה הגבוהה בשכבת הדרמיס (השכבה שמתחת לשכבה העליונה, שנקראת אפידרמיס) מובילה ראשית כל להמסתם של תאי שומן. ובנוסף מעודדת הפגיעה הכמובן מבוקרת את הגברת קצב ייצור הקולגן – חלבון שמהווה מרכיב עיקרי בייצור רקמות עור חדשות. שילוב שתי הפעולות הנ"ל מבטיח עור פנים חלק יותר, מוצק יותר והדוק יותר, ובקיצור המטופלים זוכים למתיחת פנים ללא ניתוח.

היתרונות של מתיחת פנים ללא ניתוח

טכנולוגיית ה-RFAL שכאמור מאפשרת למעשה מתיחת פנים ללא ניתוח מתאפיינת בשלושה יתרונות משמעותיים במיוחד: ראשית, בניגוד לשאיבת שומן רגילה שעלולה ליצור מראה גבשושי משהו, עם הבודיטייט התוצאה חלקה והדוקה בזכות פעולת ה"גיהוץ". שנית, בהשוואה לניתוח מתיחת פנים, זהו טיפול קל בהרבה ועם זמן החלמה של ימים בודדים לעומת שבועיים כשעוברים הליך כירורגי. יתרון שלישי הוא משך הטיפול הקצר, בזכות היעילות של המכשיר והדיוק שלו.

עוד כדאי לדעת ששיטה זו של מתיחת פנים טבעית נחשבת בטוחה לחלוטין בזכות מנגנוני הגנה מתקדמים. על המוניטור מופיעים מדדים רלוונטיים שונים ובהם הטמפרטורה החיצונית והפנימית באזור המטופל. כמו כן המכשיר מבצע פעולה בעלת ערך רב מבחינת צמצום תופעות הלוואי: צריבה של כלי דם, כך שהסיכוי להתפתחות שטף דם או בצקת נמוך במידה ניכרת. על-מנת למצות את יתרונות הטכנולוגיה חשוב להפקיד את הפנים בידיים מקצועיות במיוחד של כירורגי פלסטי בעל ניסיון רב בשימוש במכשיר המתקדם.

את יתרונות הטכנולוגיה הנ"ל ניתן לנצל גם לטובת מיצוק הצוואר והצערתו. הטיפול הספציפי באיבר זה, שלא תמיד אנחנו מקדישים לו את תשומת הלב הראויה, אבל הוא בהחלט משפיע במידה בלתי מבוטלת על המראה החיצוני שלנו, נקרא נקטייט, הוא מבוסס על אותם עקרונות של הפייסטייט – ומניב את אותו שיפור מרשים,עם כאב מינימלי  ובמינימום זמן החלמה.

הפנים הן אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בחזות החיצונית שלנו, ובהתאם יש להן השפעה רבה על הדימוי העצמי ועל התחושות שאיתן אנחנו מסתובבים בעולם. מאחר שאין פנים שלא מתבגרות עם השנים, במסגרת הרפואה האסתטית פותחו שלל פתרונות לשימור החיוניות והחן. בעבר התוצאה הייתה לא מעט מקרים של מראה צעיר אבל לא טבעי ועל כן לא מחמיא, בעזרת שיטות ומיכשור מתקדמים ניתן להגיע לתוצאה בעלת מראה טבעי.
מתיחת פנים טבעית - שאלות נפוצות
מתיחת פנים טבעית הינו תהליך שדורש מינימום פולשנות ולכן ההרדמה היא מקומית.
זהו תהליך שאינו דורש התאוששות והחלמה ארוכים, ניתן לחזור לפעילות מלאה תוך כמה ימים.
בגדול, תוצאות אלה נשמרות למספר שנים, ככל שנשמר את תוצאות הטיפול ע"י תחזוק העור ושמירה על אורח חיים בריא, כך התוצאות ישמרו לאורך זמן רב יותר.

הניתוח עצמו נעשה תחת הרדמה מקומית ככה שלא יורגש כאב תוך כדי הניתוח, בזמן ההחלמה ייתכן ויורגש כאב קל שניתן לנהלו בעזרת משככי כאבים.

מתיחת פנים טבעית תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר

תוכן עניינים