דוגמנית לאחר ניתוח מתיחת פנים

תוכן העניינים

תוכן העניינים

החל מגיל מסוים, לחלק גדול מבני האדם לא קל להתבונן בראי. פעמיים ביום תוך כדי צחצוח השיניים ובעצם בכל פעם שאנחנו שוטפים פנים, משתקפת במראה חזות מבוגרת, ובעיקר ישנו פער משמעותי בין התחושה הפנימית, הצעירה והחיונית במידה רבה, לבין המראה החיצוני שכאמור מקרין עייפות ורפיון. הפער הוא כמעט בלתי נמנע: החל מגיל מסוים מתרחשות בפנים של כל אדם תופעות שונות שמשפיעות על העור – צצים קמטים ואפילו חריצים, הרקמות מתרופפות וצונחות, הצטברויות של שומן מיותר פוגמות גם הן במראה ובאופן כללי עור הפנים הופך לפחות מוצק, פחות מתוח ופחות מרשים.

אחד הפתרונות המוכרים והאפקטיביים הוא ניתוח למתיחת הפנים. גם למי שלא רוצה לעבור הליך כירורגי שכרוך בתקופת החלמה ממושכת ובתופעות לוואי שונות ישנן אופציות להצערת הפנים – ובפרט כדאי להכיר את הטיפול שנקרא פייסטייט (FaceTite). בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודותיו וגם אודות טיפול משלים שנקרא נקטייט (NeckTite), כך שתוכלו להבין האם גם עבורכם האופציה הזו יכולה לחולל שינוי משמעותי לטובה.

איך מתבצעת מתיחת פנים בלי ניתוח?

ה-FaceTite הוא למעשה מכשיר משוכלל (פרי פיתוח כחול-לבן) שפעולתו מבוססת על גלי רדיו. גלי הרדיו משוגרים אל מתחת לעור הפנים, בנקודות שנבחרו בקפידה, והאנרגיה שלהם מובילה לשתי פעולות משמעותיות: המסת שומן ועידוד יצירת סיבי אלסטין וקולגן. הפעולה הראשונה תורמת להעלמת שומן מיותר, שנשאב מיד לאחר המסתו. הפעולה השנייה מייצרת שינוי בטווח הארוך יותר – בגלל שהחום של גלי הרדיו פוגע בסיבי האלסטין והקולגן הקיימים, הגוף של המטופל/ת מבקש לתקן את הנזקים ומאיץ את קצב הייצור של שני חלבונים אלה. הקולגן והאלסטין אחראים על מיצוק תאי העור ועל גמישותם, ולאחר שמושלם התהליך נוצרת למעשה רקמת עור חדשה בכל אזור שטופל במכשיר – רקמת עור חלקה, מוצקה ומתוחה.

בחירה מושכלת של הנקודות בפנים אליהן מוחדרת האלקטרודה העדינה שדרכה עוברים גלי הרדיו מבטיחה מקסימום שינוי במינימום תופעות לוואי: עור הפנים הופך כאמור להדוק, מוצק ומרשים, קמטוטים נעלמים, קמטים מיטשטשים וגם צלקות מוסרות בהצלחה. כמו כן משפר הטיפול באמצעות פייסטייט את מרקם עור הפנים ומעלים כתמים שונים.

מתי ניתן לראות את התוצאות?

את ראשיתו של השינוי המשמעותי אחרי מתיחת פנים ללא ניתוח עם פייסטייט ניתן לראות כ-3 שבועות לאחר הטיפול. השיפור מושלם תוך כ-3-4 חודשים. התוצאות מחזיקות מעמד בממוצע כ-5 שנים, ובאופן טבעי גם לאחר פרק זמן זה נקודת המוצא של מי שעברו את המתיחה טובה יותר.

מינימום תופעות לוואי, חזרה מהירה לשגרה

יתרון חשוב של מתיחת פנים בלי ניתוח הוא שאין צורך בהרדמה ובנוסף לא מתבצעים חתכים משמעותיים ועל כן גם אין צלקות (האלקטרודה דקיקה מאוד ומוחדרת מתחת לעור הפנים דרך חתך זעיר שמחלים עד מהרה). בימים הראשונים לאחר הטיפול ייתכנו שטפי דם נקודתיים, נפיחות מסוימת וחוסר נוחות. במרבית המקרים ניתן לחזור לשגרת היומיום כבר לאחר מספר ימים בודדים (בהשוואה לתקופת החלמה של שבועיים אחרי ניתוח מתיחה בפנים). גם לפעילות גופנית סדירה, שהיא מרכיב חיוני באורח חיים בריא, ניתן לחזור תוך פחות משבוע (בהשוואה לחודש אחרי ניתוח).

מהו נקטייט ומתי כדאי לבצע טיפול זה?

נקטייט הוא כאמור טיפול משלים ל-FaceTite ומבוסס על אותו עיקרון – שיגור גלי רדיו שממיסים שומן מיותר ומאיצים את קצב הייצור הטבעי של הקולגן והאלסטין. השימוש בנקטייט מיועד לאזור הצוואר, שיש לו מספר מאפיינים ייחודיים (למשל עור עבה יותר) ועל כן מחייב טיפול ייחודי. התוצאות בכל מקרה דומות: שיפור של ממש במידת המוצקות של העור והפיכתו למתוח יותר ועל כן לבעל מראה צעיר ומרשים, כך שמושגת הרמוניה בין הצוואר לפנים והשינוי בחזות הכללית משמעותי יותר.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם :

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן מחיר

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה

הקפאת שומן מחיר

הקפאת שומן מחיר

שומן עיקש שמסרב להיעלם וממשיך להיצמד לגוף גם כשמקפידים על ביצוע פעילות גופנית וכמובן על תזונה נכונה הוא מקור לעוגמת נפש משמעותית. ישנם גם לא