שומן עיקש שמסרב להיעלם וממשיך להיצמד לגוף גם כשמקפידים על ביצוע פעילות גופנית וכמובן על תזונה נכונה הוא מקור לעוגמת נפש משמעותית. ישנם גם לא מעט מצבים שבהם בגלל חוסר היכולת להגיע למראה המיוחל, מתרופפת ההקפדה על אורח חיים בריא והתוצאה עלולה להיות קילוגרמים מיותרים והצטברות שומן בעוד מקומות בגוף. אופציה אחרת, טובה יותר כמובן, היא חיפוש אחרי פתרונות: כשאנחנו מתלבטים בין מספר שיטות של הצרת היקפים וחיטוב הגוף, באופן טבעי גם המחיר של כל טיפול הוא שיקול בהחלטה. אחת הדרכים היותר אפקטיביות היא הקפאת שומן – ובעמוד זה תמצאו מידע לגבי הפרמטרים שמשפיעים על עלות סילוק השומן המסתכל.

האם כשעוברים הקפאת שומן מחיר הטיפול הוא הפרמטר החשוב ביותר?

לא.

אמנם המציאות הכלכלית בארץ מחייבת את כולנו, או לפחות את רובנו המכריע, לבחון גם את תג המחיר של כל מוצר או שירות, וכמובן שצרכנות מושכלת כוללת גם השוואת מחירים – אבל הבדיקה הנכונה יותר היא של היחס בין העלות לתועלת, כשהמטרה היא מן הסתם מקסימום תועלת במינימום עלות.

בהקשר של הקפאת השומן, התועלת היא כמובן השינוי הצפוי במראה החיצוני. אמנם השיטה מבוססת על טכנולוגיה חדשנית ואפקטיבית (בהמשך המאמר תמצאו פירוט על כך), ולכאורה בכל מקום שבו מוצע הטיפול האימפקט שלו יהיה זהה – אבל בפועל המצב שונה.

רק כירורג פלסטי מיומן ובעל ניסיון רב, גם באופן כללי במקצוע וגם בשימוש במכשיר מתקדם, יכול להבטיח וגם לקיים מקסימום שיפור, כלומר הצרה משמעותית במיוחד של ההיקפים באזור המטופל. בנוסף חובה לוודא שהמכשיר הספציפי שיקפיא את השומן בגוף שלכם בדרך לסילוקו מהגוף הוא אכן איכותי, ובפרט עומד בכל התקנים המחמירים.

כמה מפגשים נדרשים כדי לחטב את הגוף עד למראה הרצוי?

הקפאת השומן אורכת כשעה והחזרה לשגרה בעקבותיה הינה מידית. כבר אחרי טיפול אחד ניתן לראות שיפור ניכר באזור שבו הוקפא השומן – היקף צר יותר בכ-1.5 עד 2 ס”מ. בחלק מהמקרים ניתן להסתפק במפגש בודד, אבל ישנם גם מצבים שבהם מומלץ להגיע עוד פעם אחת או פעמיים, וכך להבטיח חיטוב אופטימלי ומקסימום תועלת.

בהתאם כשמחפשים הקפאת שומן מחיר הטיפול עשוי להשתנות בהתאם להיקף השינוי המבוקש. בכל מקרה כדאי לקחת בחשבון שלאחר השלמת התהליך, השינוי הוא בלתי הפיך (בהנחה שתמשיכו להקפיד על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית נאותה). הסיבה לכך היא שאותם תאי שומן שהוקפאו הוצאו מהגוף על-ידי מערכת הלימפה, ולא ייווצרו תאי שומן אחרים במקומם.

למה הקפאת השומן כל כך אפקטיבית?

השיטה שבז’רגון המקצועי נקראת Cryolipolysis, ומוכרת גם בשם המסת שומן בקור, מבוססת על העובדה שתאי שומן רגישים מאוד לקור – הרבה יותר מתאים אחרים (תאי עור, תאי עצב, תאי שריר וכו’). כתוצאה מכך אם מורידים את הטמפרטורה באזור מסוים בגוף באופן מדויק לכ-4-5 מעלות, אפשר לפגוע בשומן בלי להזיק לשום מרכיב אחר בסביבה. החשיפה לקור הורסת את תאי השומן, ולאחר מכן מערכת הלימפה מסלקת אותם מהגוף בהליך טבעי (שנמשך מספר שבועות ולכן נדרשת המתנה של כחודש וחצי בין מפגש למפגש).

האזורים שאותם תוכלו לחטב רבים וכוללים בין השאר את הבטן העליונה, את הבטן התחתונה, הגב, הירכיים  והזרועות. אם תרצו להעלים שומן מיותר ממספר מוקדים בגוף, המחיר כמובן יהיה גבוה יותר – אולם מאחר שהמבחן הנכון הוא כאמור יחס עלות תועלת, והשינוי במקרים אלה מרשים במיוחד, כדאי לשקול גם את האופציה הזו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *