מתיחת בטן מחיר

תוכן העניינים

תוכן העניינים

מתיחת בטן היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. אם אתם שוקלים לעבור את ההליך הכירורגי מן הסתם תרצו לדעת גם מהו מחיר הניתוח. בעמוד זה תמצאו מידע לגבי הפרמטרים שלפיהם נקבעת עלות המתיחה ועוד מידע חשוב לגבי האפשרויות השונות בדרך למראה המחמיא ביותר לבטן שלכם.


ההבדל בין מתיחה מלאה לבין מתיחת בטן חלקית

הפרמטר העיקרי שמשפיע על מחיר מתיחת בטן הוא סוג הניתוח, כשישנן שתי אפשרויות: מתיחת בטן מלאה ומיני מתיחה (או מתיחה חלקית).

האופציה הראשונה מתאימה לבעלי ובעלות עודפי עור בכל האזורים בבטן, כלומר גם הבטן העליונה וגם הבטן התחתונה. האופציה השנייה מתאימה למי שסובלים מעודפי עור לא מחמיאים רק בחלק התחתון של הבטן, מתחת לטבור.

באופן טבעי הניתוח הראשון מורכב יותר וכולל גם חתך אופקי בחלק התחתון של הבטן וגם חתך סביב הטבור. במיני מתיחה יתבצע רק החתך האופקי. כשצריכים לבחור בין שתי האפשרויות של מתיחת בטן מחיר הניתוח המלא גבוה יותר, אבל הוא כמובן מספק מענה רחב יותר, ולכן השיקול העיקרי מבחינה זו הוא אסתטי בלבד – איזה הליך כירורגי יבטיח את המראה ההדוק, המתוח והנחשק.

 

האם מתבצעת גם שאיבת שומן

בחלק מהמקרים מתיחת בטן תכלול גם שאיבת שומן. ההחלטה נקבעת על סמך בדיקה מקיפה ומקצועית של מצב העור בכל אזור הבטן, מצב השומן בבטן התחתונה, במותניים וכו’, המשקל של האדם, מבנה הגוף ועוד. אם נדרשת שאיבת שומן, הדבר עשוי להשפיע על המחיר של ההליך כולו.

עלות האשפוז

כשרוצים לברר מהי העלות הכוללת של מתיחת בטן מחיר האשפוז לאחר הניתוח הוא עוד מידע רלוונטי. באופן טבעי ישנם מקומות שבהם האשפוז יקר יותר ומקומות זולים יותר. ברוב המקרים האשפוז הוא ללילה אחד לכל היותר ולפעמים מספיקות גם כמה שעות בלבד. בהתאם סעיף זה הוא לא מרכיב מאוד משמעותי במחיר הכולל, ומצד שני לא כדאי לנסות לחסוך יותר מדי – גם ניתוח פלסטי שמבוצע בידיים מיומנות מאוד הוא עדיין טראומה מסוימת לגוף, ומומלץ לפרגן לעצמכם שהות במקום שהוא גם מקצועי וערוך לכל תרחיש וגם נוח ונעים.

מי מממן את ניתוח מתיחת הבטן?

מי שמסתכל על הבטן שלו ומתמלא תסכול ועוגמת נפש עקב עודפי העור והשומן המיותר, כמו גם הרפיסות של השרירים באזור, יהיה מוכן מן הסתם לשלם סכומים גבוהים כדי לשדרג את המראה החיצוני ובזכותו גם את הדימוי העצמי.

בהתאם לקראת מתיחת בטן מחיר הפרוצדורה הוא לא בהכרח השיקול המרכזי, ובכל זאת כדאי לבחון האם ביטוחי הבריאות שלכם מזכים אתכם בהשתתפות במימון הניתוח. גם תוכניות השב”ן (שירותי בריאות נוספים) של קופות החולים וגם ביטוחי בריאות פרטיים עשויים לכלול מימון חלקי, ולמעשה ישנם מצבים שבהם כדאי להצטרף לביטוח כזה ורק לאחר מכן – ולאחר תקופת האכשרה ההכרחית – לעבור את מתיחת הבטן.

מתי אפשר לחזור לשגרה?

כשמחשבים את העלות הכוללת של ניתוח מתיחת בטן נכנס לחישוב גם הפסד ימי העבודה, אם ישנו כזה. באופן עקרוני תוך יומיים שלושה תוכלו לחזור ולבצע חלק מהפעולות היומיומיות, ואחרי שבוע נוסף עד 10 ימים לחזור לעבודה – כך שבסך הכל הפגיעה הכלכלית במהלך ההחלמה אינה משמעותית, ותוכלו לנצל ימי חופשה ומחלה שמגיעים לכם בכל מקרה

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

הקפאת שומן מחיר

הקפאת שומן מחיר

שומן עיקש שמסרב להיעלם וממשיך להיצמד לגוף גם כשמקפידים על ביצוע פעילות גופנית וכמובן על תזונה נכונה הוא מקור לעוגמת נפש משמעותית. ישנם גם לא