מתיחת פנים

מתיחת עור הפנים • הידוק עור הפנים • שיפור קו הלסת • הרמת פנים

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

היתרונות של ניתוח מתיחת פנים

הפנים שלנו לא מסגירות רק את מצב רוחנו ואיך אנחנו מרגישים, אלא גם את גילנו. ניתוח מתיחת פנים מביא איתו יתרונות רבים הבאים לידי ביטוי אחרי שלב ההחלמה ותלויים במומחיות והניסיון של המנתח הפלסטי. ד"ר שבשין הינו בעל ניסיון של עשרות שנים ועם רזומה של אלפי ניתוחי פנים שבוצעו על ידיו. הליך זה מתאים לכל מי שרוצה לקבל מראה צעיר ורענן יותר.

מראה צעיר ורענן

אחד היתרונות העיקריים של מתיחת פנים הוא השגת מראה צעיר יותר. ההליך מטפל בעור נפול וקמטים עמוקים וכתוצאה מכך למראה חלק יותר, מהודק ורענן יותר.
שיפור התחושה הפנימית

אנשים רבים בוחרים בניתוח מתיחת פנים כדי לשפר את ההערכה העצמית והביטחון העצמי שלהם. מראה צעיר יותר יכול להגביר את הדימוי העצמי ולגרום לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם, מה שיכול להשפיע לטובה על היבטים שונים של חייהם.
תוצאות ארוכות טווח

ניתוח מתיחת פנים מספק בדרך כלל תוצאות ארוכות טווח בהשוואה לטיפולים קוסמטיים לא ניתוחיים. למרות שזה לא יעצור את תהליך ההזדקנות הטבעי, ההשפעות של מתיחת פנים יכולות להימשך מספר שנים, ולעזור לך לשמור על מראה צעיר יותר לתקופה ממושכת.
מראה טבעי

הטכניקות המודרניות בהם משתמש ד"ר שבשין מאפשרות ליצור תוצאות בעלות מראה טבעי ע"י תכנון והתאמת ההליך למבנה הפנים הספציפי שלך, להבטיח שאת עדיין נראת כמו עצמך, עם טוויסט צעיר ורענן יותר.
טיפול משלים

מטופלות רבות עוברות ניתוח מתיחת פנים משולב עם מתיחת צוואר להשגת התוצאה האידיאלית. ניתוח משולב מתיחת פנים וצוואר הינו הליך פופולארי ומבוקש ע"י מטופלות רבות.

מידע כללי

זמן ההליך

2.5 – 3 שעות

צלקת

בצידי המצח ומאחוריי האוזניים

זמן החלמה

3 – 4 שבועות

אשפוז

לילה אחד

ההליך

1. ייעוץ

במהלך הייעוץ עם ד"ר שבשין יבחנו פרמטריים פיזיים כלליים וההיסטוריה הרפואית שלך. בנוסף ינתן הסבר על ההליך, ההחלמה ותיאום ציפיות. בנוסף תדונו על מטרותייך והתוצאות הצפויות מההליך.
2. הכנה

בימים/שבועות שלפני הניתוח, המטופלים מקבלים הנחיות הכנה ספציפיות להליך. זה יכול לכלול הגבלות תזונתיות, הפסקת עישון וצום לפני הניתוח על מנת להקל ולמטב את הליך ההרדמה.
3. הרדמה

הרדמה ניתנת על מנת להבטיח שהטיפול יעבור בצורה נוחה ונטולת כאבים במהלך הניתוח. סוג ההרדמה (הרגעה כללית, מקומית, אזורית וכו') תלוי במצב המטופל/ת ובהחלטת הרופא המרדים.
4. קווי מתאר

ד"ר שבשין יבצע חתכים בהתאם לקווי המתאר של תוכנית הניתוח. מיקום וגודל החתכים מוגדרים מראש ומבוצעים באיזורים "אסטרטגיים" שקל להסתירם לאחר ההליך.
5. ההליך כירורי

ד"ר שבשין יבצע את הצעדים הדרושים להשלמת ההליך. זה עשוי לכלול הסרה או תיקון של רקמות, מבנים ושימוש במכשירים וטכניקות מיוחדים כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
6. בקרה

במהלך הניתוח מבוצעת בקרה מתמדת של מצב המטופל/ת והבטחת הבריאות והנוחות של המטופל/ת במהלך הניתוח.
7. תפירה וחבישה

לאחר השלמת השלבים הניתוחיים, ד"ר שבשין יסגור בזהירות את החתכים באמצעות תפרים, סיכות או דבק כירורגי. בנוסף תבוצע חבישה המקדמת את ריפוי איזור הטיפול.
8. התאוששות

בשלב זה המטופל/ת מועבר/ת לחדר התאוששות מההרדמה ומעקב ובקרה לאחר הניתוח. את הלילה יש להעביר בהשגחה ע"י הצוות הרפואי וניתן להשתחרר ישר למחרת בבוקר.

לאחר ההליך

לאחר ההליך יש להמנע מפעילות גופנית מאומצת ולאפשר לגוף מנוחה והחלמה מהניתוח וההרדמה. צוות המרפאה יספק הנחיות לטיפול וחבישה בפצעים בשבועות שלאחר הניתוח. באופן כללי יש להמנע מחשיפה מוגברת לשמש, צריכת אלכוהול וטבק/סיגריות והמנעות ממוצרי פנים מסויימים.
אמנם נהוג לומר שאי אפשר לעצור את הזמן, ואכן כולנו מתבגרים מדי יום, אבל כן אפשר לנטרל, ובמידה משמעותית, את ההשפעות של השנים שחולפות על המראה שלנו. הדרך האפקטיבית ביותר היא ניתוח למתיחת הפנים. כמו בכל ניתוח, גם מתיחת הפנים מעלה שאלות רבות ומייצרת אי ודאות מסוימת, וכדי לפוגג אותה כדאי לדעת מה בדיוק כוללת ההיערכות ומה מאפיין את פרק הזמן לאחר שהמנתח הפלסטי משלים את עבודתו.
מתיחת פנים - שאלות נפוצות
התשובה לשאלה זו משתנה בין המטופלים השונים בהתאם למאפייני הניתוח, מבנה הפנים ותהליך ההחלמה. באופן עקרוני נדרשים מספר חודשים עד שניתן לראות את מלוא השינוי וליהנות מחזות מחמיאה הרבה יותר ומדימוי עצמי משודרג במידה ניכרת.
תוצאות ניתוח מתיחת פנים מחזיקות מעמד לפחות 8-10 שנים ולעתים אפילו 15 שנים. על-מנת לשמר את הישגי ההליך הכירורגי לפרק זמן ארוך במיוחד חשוב להקפיד על אורח חיים בריא שכולל תזונה נכונה, פעילות גופנית, הימנעות מחשיפה יתרה לשמש ומינימום לחץ. עוד חשוב לזכור שגם לאחר 10-15 שנים הפנים ייראו טוב יותר בהשוואה למצב שבו לא מתבצעת מתיחה.
מיקום ואורך הצלקות מושפעים כמובן משיטת הניתוח שנבחרה והיקף המתיחה. באופן כללי מקפיד ד"ר שבשין על חתכים מינימליים ובעיקר נסתרים מהעין ככל האפשר. בדרך כלל הצלקות מוסוות מאחורי האוזניים וקו השיער, ומתבהרות עם הזמן כך שהנוכחות שלהן פחות ופחות בולטת עד שבמבט רגיל כלל אי אפשר להבחין בהן.

המרכיב השני החיוני אחרי הניתוח הוא כאמור סבלנות – שכן רק לאחר מספר חודשים תוצאות המתיחה באות לידי ביטוי מלא. הבשורות הטובות הן שהן מחזיקות מעמד שנים רבות. במרבית המקרים גם עשור שלם לאחר המתיחה, ואפילו 15 שנים אחרי שיצאתם מחדר הניתוח, הפנים עדיין נראות צעירות מכפי גילן, קורנות ומרשימות – ובפרט אצל מי שמקפיד על אורח חיים בריא.

https://www.instagram.com/p/B0TpXQolrJ4/

בנוסף לתופעות הלוואי הנ"ל עלולים להיווצר גם סיבוכים חמורים יותר. חשוב להדגיש כי שכיחותם נמוכה מאוד, כלומר מדובר בסיבוכים נדירים. ביניהם: דימום משמעותי, זיהום בפנים (שיטופל לרוב על בסיס אנטיביוטיקה), פגיעה עצבית (ובפרט באפרכסת האוזן), נמק (ובפרט בחלק שמאחורי האוזן) ונשירת שיער (גם כן בעיקר מאחורי האוזן).
מיד לאחר סיום הניתוח והתאוששות ניתן להבחין בנפיחות מסוימת באזורים שונים של הפנים – שתישאר למשך בין  שבוע לשבועיים ותתפוגג בהדרגה. תופעת לוואי רווחת נוספת היא דימום תת עורי שבא לידי ביטוי בכתמים (תחילה כחולים ולאחר מכן צהובים). גם תופעה זו מתפוגגת מעצמה בהדרגה תוך עד שבועיים. תופעות נוספות הן ירידה בתחושה או אובדן תחושה בפנים (תופעת לוואי שעשויה להימשך גם מספר שבועות ואפילו כמה חודשים) ועיוות בזוויות הפה (תופעת לוואי שנעלמת תוך זמן קצר מאוד – עד מספר ימים).
מתי נעלמות צלקות אחרי מתיחת פנים?
זמן ההחלמה משתנה בין מטופל/ת לשני/ה, אך באופן כללי זמן ההחלמה נע בין 3 – 4 שבועות.

מידע על מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים, הידוע גם בשם rhytidectomy או הרמת פנים, זכה לפופולריות נרחבת בתחום הפרוצדורות הקוסמטיות בשל אחוזי ההצלחה המדהימים שלו בהצערת מראה הפנים. ככל שהאדם מתבגר, ההשפעות הבלתי נמנעות של זמן, כוח משיכה וגורמים סביבתיים יכולים להתבטא ברפיון העור, קמטים עמוקים ואובדן קווי מתאר הפנים. ניתוח מתיחת פנים מציע פתרון טרנספורמטיבי, המטפל ביעילות בסימני ההזדקנות הנפוצים הללו ומותיר את המטופלים עם מראה צעיר ורענן יותר.

המניעים שבגינם המטופלות שלנו בוחרות בניתוח מתיחת פנים הם מגוונים כמו התוצאות שהן שואפות להשיג. חלקן בוחרות בהליך זה מתוך רצון להחזיר לעצמן את הביטחון העצמי ולהרגיש מחדש את תחושת החיוניות התוססת. בשביל אחרים זה עניין של סטטוס ורצון לשמור על תדמית מסויימת בסביבה הקרייריסטית, המקצועית והחברתית שלהם/ן. שיעורי ההצלחה המדהימים ושביעות הרצון של לקוחותינו מעידים על יכולתנו (ושל ד"ר שבשין בפרט) לעזור לכל מי שרוצה ליישר קו עם התחושה הפנימית והמראה החיצוני.

לפני ניתוח מתיחת פנים עושים תיאום ציפיות ריאלי

כשאנחנו מתבוננים בתמונות של מי שעברו מתיחת פנים לפני ואחרי הניתוח ההבדל בולט לעין. למעשה, במקרים רבים מדובר בשינוי דרמטי, לטובה כמובן. יחד עם זאת כשהאדם שעבר את הניתוח מסתכל על עצמו במראה, לא תמיד ישנה אותה רבה של התפעלות מהתוצאות.

הסיבה לכך היא בעיקר ציפיות לא ריאליות. חשוב להבהיר: מתיחת פנים היא ניתוח שמחולל שינוי של ממש, אבל גם לאחריו בני ובנות חמישים לא יכולים (ולא צריכים) להיראות כפי שנראו בגיל 30. עוד כדאי להבין שלעתים הקושי האמיתי בחיים לא קשור בכלל למראה הפנים או לחזות החיצונית בכלל, וכל ניסיון לפתור אותו באמצעות ניתוח פלסטי נועד לכישלון. בהתאם כירורג מנוסה מקדיש תשומת לב גם לפן הרגשי של התהליך, שהוא חשוב לא פחות מהאספקטים הפיזיים (שגם הם, כמובן, זוכים להתייחסות מקיפה מצידו). מפגש הייעוץ הראשוני והלא מחייב נועד בין השאר למטרה זו – לוודא שאכן ניתוח פלסטי עשוי לשפר את איכות החיים של המטופל או המטופלת, ולוודא שהציפיות שלהם מהתהליך ריאליות.

מומחה לניתוח מתיחת פנים

למעלה מ3,000 ניתוחי פנים (ומתיחת פנים בפרט) בוצעו תחת ידיו של ד"ר שבשין. ד"ר אורי שבשין הינו אחד המנתחים הפלסטיים הותיקים, המקצועיים והמובילים בישראל, בין אם מדובר בטכניקות חדשניות ופורצות דרך, מיכשור מודרני או פתרונות וחידושים בעולם הפלסטיקה הכירורגית ובניתוחי פנים בפרט.

אנחנו מזמינים אותך לעשות את צעד לשינוי מהפכני בחייך ולהכיר את עצמך מחדש, הצטרפי לאלפי הלקוחות המרוצות שלנו.

הרדמה במתיחת פנים

ניתוחים למתיחת הפנים מתבצעים באופן טבעי תחת הרדמה – בדרך כלל תיבחר האופציה של הרדמה מלאה שמאפשרת למנתח הפלסטי לבצע פעולות מורכבות יותר ובהיקף נרחב יותר, כך שגם התוצאות יהיו משמעותיות ומספקות יותר. בחלק מהמקרים, ובפרט כשמדובר על מיני מתיחת פנים או מתיחה חלקית, ייתכן שתועדף האופציה של הרדמה מקומית עם טשטוש, שקל יותר להתאושש ממנה.

כחלק מהליך שנעשה תחת הרדמה כללית, יערך מפגש עם הרופא המרדים מספר ימים לפני הניתוח. במפגש עובר הרופא המרדים על ההיסטוריה הרפואית של המטופלים, בוחן אם ישנה רגישות לתרופות ומוודא שההרדמה לא מסכנת את המטופל או המטופלת. מפגש זה הוא גם הזדמנות למטופלים לשאול כל שאלה שחשובה להם בהקשר של ההרדמה וכך לפוגג חששות אם ישנם כאלה. יש מקרים בהם את מתיחת הפנים ניתן לבצע גם תחת טשטוש בתוספת הרדמה מקומית – אפשרות זו מצמצמת את מהלך ההחלמה. ומקטינה את שהות המטופל/ת באשפוז לאחר הניתוח.

היערכות לקראת ניתוח הרמת פנים

באופן טבעי עיקר תשומת הלב מופנית להליך הכירורגי של מתיחת הפנים, אבל חשוב להבין שמדובר בתהליך ולא "רק" בניתוח. השלב הראשון בתהליך הוא כאמור מפגש הייעוץ שמאפשר לד"ר שבשין להתוודע אל המטופל או המטופלת, להקשיב לרצונותיהם, לבחון את מבנה הפנים, לתכנן את הפעולות שיבוצעו במסגרת הניתוח ולהבטיח ציפיות ריאליות. בנוסף ישנן בדיקות שחשוב לעבור ומספר שינויים הכרחיים בהתנהלות השוטפת שיש לבצע החל מכחודש לפני הכניסה לחדר הניתוח.

תוכן עניינים

מתיחת פנים תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר