נקטייט

מיצוק עור הצוואר • טיפול בקמטים בצוואר • שאיבת שומן בצוואר

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

למי מתאים טיפול NeckTite?

טיפול נקטייט מתאים לכל מי שרוצה למצק, להעלים קמטים ולהצעיר את הצוואר. אחד היתרונות הבולטים של מכשיר הנקטייט הוא היכולת שלו לאפשר למטופל/ת להנות ממראה צוואר הדוק ומוצק, עם יכולת חזרה מהירה לשגרה.

מיצוק העור

NeckTite מהדק וממצק ביעילות עור רפוי או נפול בצוואר ובקו הלסת, ממריץ את ייצור הקולגן, וכתוצאה מכך העור מקבל מראה חלק וצעיר יותר.
העלמת קמטים מהצוואר

נקטייט הינו אחד הטיפולים היעילים להעלמת קמטים מהצוואר ללא צורך בהליכים כירורגיים פולשניים.
מינימום פולשנות

NeckTite הוא הליך בעל פולשנות מזערית הדורש רק חתכים קטנים של מ"מ 1 בלבד. משמעות הדבר היא פחות צלקות, זמני החלמה קצרים יותר ואי נוחות מופחתת בהשוואה להליכי צוואר כירורגיים קלאסיים.
תוצאות טבעיות

אחד היתרונות הבולטים של נקטייט הוא המראה הטבעי שהוא מעניק למטופלות.
תוצאות שנשארות לאורך זמן

תהליך ייצור הקולגן נמשך חודשים לאחר ההחלמה, מה שהופך את התוצאה לניכרת יותר ככל שהזמן עובר.

מידע כללי

זמן ההליך

0.5 – 1.5 שעות

צלקת

קטנה באורך 1 ס"מ

זמן החלמה

5 – 14 ימים

אשפוז

אין צורך

ההליך

1. ייעוץ

במהלך הייעוץ עם ד"ר שבשין, תדונו בציפיות הספציפיות שלך, במטרות ובהיסטוריה הרפואית שלך. ד"ר שבשין יבחן את מצב העור שלך ויקבע אם את/ה מועמד/ת מתאים להליך.
2. הכנה

ביום הטיפול יבוצעו מספר הכנות. בין היתר חיטוי איזור הטיפול, וסימון קווי המתאר והאיזורים בהם נרצה לטפל.
3. הרדמה

נקטייט מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית או בסדציה קלה. משמעות הדבר היא שתהי/ה ער/ה במהלך ההליך, אך האזור המטופל יהיה יולחש כדי למזער את אי הנוחות. ד"ר שבשין יציג בפנייך את אפשרויות ההרדמה במהלך הייעוץ.
4. חתך

באזורי הטיפול מבוצעים חתכים קטנים וחבויים. חתכים אלה הם קטנים וממוקמים בצורה "אסטרטגית" כדי למזער צלקות. ד"ר שבשין יכניס את צינורית המכשיר הדקה דרך החתכים הללו.
5. ההליך עצמו

הצינורית הדקה מכילה אלקטרודה בתדר רדיו (RF) המספקת אנרגיית גלי רדיו מבוקרת לרקמה התת-עורית. אנרגיית גלי הרדיו מחממת את הרקמה, מגרה את ייצור הקולגן וממצקת את עור הצוואר.
6. בקרה

למכשיר איתו מבצעים את הליך הנקטייט מחוברת מערכת בקרה שמווסתת את עוצמת ומידת גלי הרדיו על מנת להשיג את התוצאות האידאליות.
7. תפירה

בסוף ההליך תבוצע תפירה של החתכים הקטנים ובשלב זה בעצם נגמר ההליך.
8. התאוששות

אחרי ההליך תועבר/י לחדר התאוששות עד הגעה לעירנות מלאה והרגשת מוכנות ללכת הבייתה.

לאחר ההליך

כאמור, אחד היתרונות בהליך נקטייט הוא זמן ההחלמה הקצר שלו. זמן ההחלמה נמשך בין 7 – 14 ימים, במהלכם התוצאות נראות לעין יותר ויותר. במהלך החודשים שאחרי התוצאות הולכות ומשתפרות וניכרות יותר עקב גירוי ייצור הקולגן. במהלך ההחלמה תוכלו להגיע למרפאה לשם מעקב ובחינת תהליך ההחלמה.

ההשפעות החיוביות הנוספות של נקטייט

שאיבת השומן בצוואר והמסתו משפרת כמובן את המראה החיצוני אבל ישנן עוד השפעות חיוביות מאוד לשיטת טיפול זו. החום המבוקר והמדויק שמייצרים גלי הרדיו בשכבות העמוקות של עור הצוואר גורם לגוף להגביר את קצב הייצור של שני חלבונים בשם אלסטין וקולגן. הסיבה להגברת קצב הייצור שלהם היא שהגוף מזהה פגיעה ברקמות (שאינה נראית כלפי חוץ) ועל כן מתגייס כדי לתקן אותה.

האלסטין והקולגן שמיוצרים בעקבות הטיפול ולוקחים חלק ביצירת רקמות עור חדשות – ואלה, באופן טבעי, חלקות יותר, הדוקות יותר ובעלות מרקם אחיד ומחמיא. בדרך זו יש לנקטייט יכולת גם להחליק קמטים וקמטוטים בצוואר, להסיר כתמים ולטשטש צלקות. פעולה נוספת של המכשיר המתקדם – וכאמור חשוב מאוד לוודא שגם הרופא שמפעיל אותו מיומן ובקיא – היא “גיהוץ” העור באזור המטופל, וגם לכך יש כמובן תועלת רבה.
עור צוואר רפוי הינו אחד התסמינים לזה שהזמן עובר ואנחנו מתבגרים. גם כשאנחנו שומרים על תזונה, משקל ואורח חיים בריאים, הגנטיקה והגיל עושים את שלהם. למזלנו, בעידן של היום ישנם פתרונות חדשניים שמאפשרים לנו לסובב את הגלגל אחורה ולהעניק לעצמנו מראה צעיר ורענן יותר. מכשיר הנקטייט הוא פתרון ייחודי בפיתוח ישראלי, שמאפשר לנו למצק ולמתוח את עור הצוואר במינימום פולשנות עם מתן דגש על חזרה מהירה לשגרה.
נקטייט - שאלות נפוצות
זמן ההחלמה הינו 5 – 14 ימים.
את התוצאות מתחילים לראות בתוך כמה ימים אחרי סיום ההליך, ובמהלך השבועות שאחרי התוצאות הולכות ומשתפרות.
זו שאלה שהתשובה אליה משתנה בין מטופל/ת למטופל/ת. באופן כללי התוצאות מאריכות ימים ככל ששומרים על אורח חיים בריא, המנעות מאלכוהול ועישון והקפדה על תפריט בריא וספורט יתחזקו את תוצאות הטיפול וימנעו האצה של תהליכי ההזדקנות בלי שום קשר לטיפול.
תוכן עניינים

נקטייט תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר