הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים • הסרת עור עודף בעפעפיים

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

היתרונות בניתוח הרמת עפעפיים

העיניים הן האיבר המרכזי בפנים שדרכו אנחנו מתקשרים הכי הרבה. אצל חלק מהאנשים איזור העיניים והעפעפיים במיוחד, מזדקנים מהר יותר משאר הפנים מה שמביא פעמים רבות למראה עייף ומבוגר יותר מגילו והרגשות הפנימית של המטופל/ת. טיפול פשוט וקצר באיזור העפעפיים יכול להביא לשיפור משמעותי במראה ובגיל. ניתוח הרמת עפעפעיים מספק רמת שביעות רצון גבוהה מאוד בקרב מטופלינו. ההליך הפשוט והמהיר הזה, עם זמני ההחלמה הקצרים שמשיג תוצאות מעולות, הופכים אותו לאטרקטיבי במיוחד עבור לקוחותינו.

השגת מראה צעיר

ניתוח עפעפיים מצעיר את העיניים ויוצר מראה שמחזיר אחורה כמה שנים למראה הפנים. הליך זה מטפל בבעיות כמו עור נפול, נפיחות וקמטים, שעלולים לגרום לאנשים להיראות מבוגרים ועייפים יותר ממה מגילם האמיתי ומאיך שהם מרגישים. לאחר ההליך, המטופלים נראים רעננים וערניים יותר.
שיפור שדה הראייה

במקרים מסוימים, עודף עור על העפעפיים העליונים עלול לחסום את שדה הראייה. ניתוח הרמת עפעפיים יכול להסיר עודפי עור אלו, המאפשר ראייה היקפית טובה יותר ואיכות חיים כללית משופרת.
שיפור הביטחון העצמי

מטופלים רבים שעוברים ניתוח הרמת עפעפיים מדווחים על עלייה בביטחון העצמי ובהערכה העצמית. מצב זה מאפשר להם נוחות גבוהה יותר בסיטואציות חברתיות ומקצועיות כאחד.
תוצאות ארוכות טווח

התוצאות של ניתוח עפעפיים הן בדרך כלל ארוכות טווח. בעוד שתהליך ההזדקנות הטבעי נמשך, השיפור שמושג באמצעות ניתוח הרמת עפעפיים יכול להימשך שנים רבות. אריכות ימים זו הופכת אותה להשקעה משתלמת עבור מטופלינו.
ורסיטיליות

ניתן להתאים ניתוח הרמת עפעפיים כדי לתת מענה לבעיות ספציפיות. בין אם אלו העפעפיים העליונים, העפעפיים התחתונים או שניהם, ניתן להתאים את ההליך כך שיענה על הצרכים והמטרות הספציפיות של המטופל. רבגוניות זו מאפשרת גישה אישית להשגת התוצאות הרצויות.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 2 שעות

צלקת

קטנות במיקום מוסתר

זמן החלמה

מספר ימים עד שבוע

אשפוז

אין צורך

ההליך

1. ייעוץ

התהליך מתחיל בהתייעצות עם ד"ר שבשין במרפאה. במהלך פגישה ראשונית זו, תדונו בדאגותיך, המטרות וההיסטוריה הרפואית שלך. ד"ר שבשין יבחן ויעריך את העפעפיים שלך ויקבע אם את/ה מועמד/ מתאים/ה להליך.
2. הרדמה

ביום הניתוח תינתן לך הרדמה. בהתאם להיקף ההליך וההעדפות שלך, הרופא המרדים עשוי להשתמש בהרדמה מקומית עם סדציה, הרדמה תוך ורידית או הרדמה כללית כדי להבטיח שנוח לך לאורך כל הניתוח.
3. חתך

ד"ר שבשין יתכן ויבצע בקפידה את החתכים בהתאם לרצונות והמטרות שלך, כפי שהוגדרו מראש. החתכים הם קטנים ונעשים בעפעפיים העליונות או התחתונות או בשניהם בהתאם לתכנית.
4. מיצוק רקמות

בשלב זה יסדר ד"ר שבשין את הרקמות הפנימיות של העפעף. עודפי השומן, השריר והעור הרפוי יהודקו ויסודרו בהתאם לצורך.
5. סגירה

לאחר ביצוע ההתאמות וסידור הרקמות יסגור ד"ר שבשין את החתכים באמצות תפרקים או דבק כירורגי. שלב זה הוא קריטי שכן הוא ממזער את הצלקות.
6. התאוששות

בסיום ההליך תשאר/י בבקרה והשגחה עד להתאוששות וחזרה להכרה מלאה. ברוב המקרים ניתן יהיה להבחין בנפיחות קלה וחבורות שחולפות תוך זמן קצר.
7. מעקב

במהלך ההחלמה תתבקש/י להגיע למרפאה לבקרה ומעקב אחר תהליך הריפוי ווידאו תקינותו.
8. תוצאות

במהלך השבועות והחודשים שלאחר הניתוח, ניתן להבחין במלוא היתרונות של הרמת העפעפיים. התוצאות יספקו מראה צעיר ורענן יותר, עם קווי מתאר עפעפיים משופרים והפחתת נפיחות או רפיון.

לאחר ההליך

זמן ההחלמה מניתוח הרמת עפעפעיים הינו קצר. יש להשמע להוראות צוות המרפאה וד"ר שבשין בכל הנוגע לטיפול שלאחר הניתוח. יש לדאוג להסעה לאחר הניתוח, לקרר את המקום באופן רציף ב-24 השעות הראשונות, ולתת מנוחה לעיניים כלומר צפייה בטלוויזיה ובמחשב מותרת לאחר 48 שעות. נשים יכולות לחזור להתאפר כשבוע לאחר הניתוח. ניתן להרכיב עדשות מגע כשבוע לאחר הניתוח ייתכנו שטפי דם והרגשת אי נוחות באזור העין, אך כל אלה ייעלמו עד כשבוע עד 10 ימים לאחר הניתו. בכל מקרה אין לבצע מאמץ גופני עד כשבוע לאחר הניתוח.
מטופלים שלנו שעוברים ניתוח להרמת עפעפיים מביעים רמת שביעות גבוהה. הליך זה מאפשר טיפול בבעיה ספציפית וממוקדת ונותן מענה משמעותי בעזרת הליך קצר ומדוייק. ניתוח הרמת עפעפיים הינו הליך פשוט וקצר עם זמני החלמה קצרים וחזרה מהירה לשגרה.
הרמת עפעפיים - שאלות נפוצות
ניתוח זה מבוצע בדרך כלל בהרדמה מלאה, כך שלא מורגש כאב במהלך ההליך. לאחר הניתוח, את/ה עלולה לחוות אי נוחות, נפיחות וחבורות, אך ד"ר שבשין וצוות המרפאה יספקו אפשרויות לשיכוך כאבים כדי לנהל את אי הנוחות לאחר הניתוח.
שלב ההחלמה הראשוני, כאשר רוב הנפיחות והחבורות שוככות, נמשך בדרך כלל שבוע עד שבועיים. עם זאת, החלמה מלאה והעלמות כל התסמינים שלאחר הניתוח יכולים להימשך מספר שבועות. חיוני לעקוב אחר ההנחיות של ד"ר שבשין לאחר הניתוח לריפוי מיטבי.
התוצאות של ניתוח הרמת עפעפיים הן ארוכות טווח, אך אינן קבועות לחלוטין. בעוד שתהליך ההזדקנות הטבעי נמשך, השיפור שהושג באמצעות הליך זה יכול להימשך שנים רבות. שמירה על אורח חיים בריא והגנה על העור מפני נזקי השמש יכולים לעזור להאריך את חיי התוצאות.
הצטלקות היא דאגה שכיחה עבור אנשים העוברים ניתוח הרמת עפעפיים (בלפרופלסטיקה). עם זאת, מיקום החתכים נבחר בקפידה כדי למזער את הנראות של הצלקות. יש לציין שצלקות דוהות עם הזמן. טיפול נכון ומוקפד יכול לזרז את התהליך אפילו יותר.

ניתוח הרמת עפעפיים

במהלך השנים, מזדקן עורנו, הסימנים על פנינו נראים לעין כי עורנו דק יותר והעור שלנו נראה פחות אלסטי עם מראה רפוי ומקומט. הרקמה שעוטפת את ארובת העין הופכת רופפת ומאפשרת לשומן לפרוץ החוצה, הגבות מושפעות מכוח הכבידה, הריסים נראים נפולים והתוצאה הנראית לעין היא מראה עייף, זקן ואפילו עצוב. העיניים משפיעות מאוד על מראה הפנים שלנו ומוסיפות שנים לגילנו המקורי.
בנוסף, לעיתים קיימת בעיה בריאותית מכיוון שמפתח העין קטן מדי וכתוצאה מכך שטח הראיה מצטמצם.
עפעפיים רפויות, פוגעות באיכות חיינו וגורמת לעייפות מוגברת , כאבי ראש, מאמץ בראיה ועוד. הפגיעה באיכות החיים היא ממשית, על כן, אחד מהניתוחים הנפוצים באזור הפנים הוא ניתוח הרמת עפעפיים.
זהו ניתוח קל יחסית, שמתאים לנשים וגברים כאחד, בניתוח ניתן להסיר את העור והשומן העודף ובסופו של דבר ליהנות ממראה עיניים מתוח, צעיר ויפה המשפיע על כל מראה פנינו.

רגע לפני… פגישת הייעוץ:

חשוב להדגיש כי איזור העיניים הוא איזור רגיש במיוחד ולכן חשוב שמנתח מומחה בעל ניסיון וותק עשיר יבצע את הניתוח
במהלך הפגישה, ד"ר אורי שבשין יזהה את מרכיבי הבעיה: האם מדובר בעודף עור ו/או עודף שומן ו/או צניחת גבות ו/או חולשת שרירים וכד'
תתבצע הערכה יסודית של המטופל/ת ויתבקש מידע רפואי על מצב העיניים כיום (לפני הניתוח) למשל האם העין סובלת מיובש ניכר, מחלות קרנית, מחלות עפעפיים ועוד
הערכה והכרות יסודית עם מצב הבריאותי של המטופל/ת היא קריטית לבחירת ההליך הכירורגי הרצוי, ברור כי הניתוח יהיה שונה בין מטופלים שונים בהתאם למצב בריאותם
ד"ר אורי שבשין ישמע מהן ציפיותיך מהתהליך, ומה היית רוצה לראות במראה לאחר הניתוח.

יוסבר לך מהו ההליך הכירורגי המומלץ, כיצד ניתן לטפל במראה עיניים עייפות או נפוחות, לתקן צניחה ורפיון עפעפיים והאם יש צורך לשלב ניתוח נוסף בתהליך ניתוח הרמת גבות, הכל בהתאמה אישית למבנה פנייך, הנתונים הפיזיים והרפואיים כדי שתוכלי לדעת מהן התוצאות הצפויות והסיכונים הכרוכים בתהליך.
הוותק הכירורגי, שיטות ייחודיות לד"ר שבשין מבטיחות תוצאות יוצאות דופן, טבעיות עם חזרה מהירה לשגרה

ההליך הכירורגי:

במהלך הניתוח מתמקד ד"ר אורי שבשין בסילוק עודפי עור, סילוק עודפי שומן ויצירת מתיחה חדשה לרקמות
כאשר התהליכים הייחודיים והמומחיות הרפואית הם אילו שמשנים את התוצאה
ניתוח העפעף העליון – יתבצע חתך להוצאת שקית השומן, הסרת עודפי העור ומתיחת השריר
החתך הכירורגי מתבצע בקו הקפל הטבעי של העפעף כך שלאחר תהליך הריפוי כמעט ולא נותרות צלקות נראות לעין, והסימנים לניתוח שעברת המוסתרים היטב בקו קפל העפעף

ניתוח העפעף התחתון – יתבצע חתך מתחת לריסים להסרת עודפי העור והשומן, ובמידה ונותרים עודפים בין הלחי לארובת העין, מתבצעים חתכים כירורגים פנימיים המיישרים את עודף השומן והעור עד לתוצאה הרצויה – שקע ישר וחלק
טכניקה נוספת כוללת הוצאת עודף השומן בחתך מתוך העין בלחמית כך שאין צורך בסגירת חתכים אלו והם מחלימים לבד. במדה ויש צורך מבוצעת כריתת עור עודפת ובמידה ואין צורך אין חתכים ואין צלקות בעפעפיים תחתונות

בהתאם לתנאי המטופל/ת ניתן לשלב בין ניתוח עפעפיים עליון ו/ או תחתון וגם ניתוח הרמת גבות
השילוב הוא הליך יעיל במיוחד, כי במהלך השנים, כובד עפעפיים משכו את הגבות כלפי מטה, בניתוח מורמת הגבה ומתקבלת תוצאה טבעית, המצעירה את מראה הפנים עם זמן החלמה קצר וחזרה מהירה לשגרה
חשוב לדעת – כדאי ליהנות מהשתתפות קופת החולים או חברת הביטוח בעלות הניתוח, יש להוכיח בעיה רפואית המתבטאת כפגיעה בשדה הראיה.

תוכן עניינים

הרמת עפעפיים תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר