מתיחת זרועות

מתיחת זרועות ללא צלקות • זרועות רפויות • מיצוק זרועות • הצרת זרועות

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

היתרונות במיצוק זרועות

מיצוק זרועות באמצעות מכשיר הבודיטייט הינו הפתרון האידיאלי עבור מי שרוצה להפטר ממצבורי השומן בזרועות ולקבל מראה עור מהודק,מוצק וצעיר יותר, במינימום פולשנות, ללא ניתוח, תוך חזרה מהירה לשגרה. הליך זה הינו חצי פולשני בניגוד לניתוח מתיחת זרועות, שבו יש התערבות כירורגית עמוקה יותר. בעזרת מכשיר הבודיטייט ניתן לשאוב שומן מהזרועות, למצק, למתוח ולעצב אותן ללא ניתוח (במובן הסטנדרטי של המילה) וללא צלקות.

שאיבת שומן אפקטיבית

BodyTite משתמשת בטכנולוגיית שאיבת שומן בעזרת תדר רדיו (RFAL) כדי למקד ולהסיר מצבורי שומן עיקשים מהזרועות. זה עוזר להשיג זרועות רזות ומעוצבות יותר, להפחית עודפי שומן שעלולים להיות עמידים לדיאטה ופעילות גופנית.
מיצוק עור הזרועות

אחד היתרונות העיקריים של מכשיר זה הוא יכולתו להדק עור רפוי או נפול. אנרגיית תדרי הרדיו מגרה את ייצור הקולגן, המהדק את העור בהדרגה לאורך זמן. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אנשים עם רפיון עור קל עד בינוני.
מינימום פולשנות

הליך זה הוא חצי פולשני (זעיר פולשני), מהסיבה שנדרשים חתכים קטנים של מילימטר אחד בלבד על מנת לבצע את ההליך, מה שאומר שנשארות צלקות מינימאליות.
זמני החלמה קצרים

בעוד שהתליכי ההחלמה משתנים מאדם לאדם, המטופלים שלנו נהנים מזמני החלמה קצרים משמעותית מניתוח מתיחת ידיים קלאסי.
מראה טבעי

הליך זה ידוע בהפקת תוצאות בעלות מראה טבעי. הידוק העור ההדרגתי והפחתת השומן תורמים למראה מאוזן ופרופורציונלי יותר.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 1.5 שעות

צלקת

2 – 3 שבועות

זמן החלמה

לא חובה

אשפוז

קטנות, לא נראות

ההליך

1. ייעוץ

התהליך מתחיל בייעוץ ראשוני עם ד"ר שבשין. במהלך הייעוץ הזה, תדון במטרות שלך, בציפיות וכל החששות שלך. ד"ר שבשין יבחן את זרועותיך ויקבע אם את/ה מועמד/ת מתאים/ה להליך זה.
2. הכנה

ביום ההליך תעברו הכנה. זה כולל צילום לפני וסימון אזורי הטיפול.
3. הרדמה

לאזורי הטיפול מוזרקים תמיסת הרדמה מקומית או תמיסה לאלחוש מקומי. זה עוזר למזער את אי הנוחות במהלך ההליך.
4. חתך קטן

חתכים קטנים ולא בולטים נעשים בזרועות. חתכים אלה הם זעירים (מילימטר אחד בלבד) וממוקמים בצורה "אסטרטגית" כדי לאפשר את החדרת הצינות להסרת השומן ומיצוק העור.
5. גלי רדיו

הצינורית של המכשיר מוחדרת דרך החתכים לתוך שכבת השומן התת עורית. אנרגיית תדר רדיו מועברת דרכה, ממיסה את תאי השומן ומחממת את הרקמות. האנרגיה גם מגרה את ייצור הקולגן ומעודדת את הידוק העור.
6. הסרת שומן

צינורית המחוברת למערכת ואקום משמשת להסרה עדינה של תאי השומן הנוזליים מהזרועות. שלב זה מסייע לפסל ולעצב את האזורים המטופלים.
7. מיצוק העור

ההליך המתמשך של אנרגיית תדרי רדיו ממשיך להדק את העור במהלך ואחרי תהליך הסרת השומן. אפקט החימום עוזר להמריץ את ייצור הקולגן, מה שמוביל להידוק הדרגתי של העור במשך מספר חודשים.
8. סגירה

לאחר השלמת הטיפול, החתכים בדרך כלל נסגרים עם תפרים או רצועות דביקות. בחלק מהמקרים יש ללבוש בגד לחץ כדי למזער את הנפיחות ולתמוך בתהליך הריפוי. יינתנו הנחיות טיפול, כולל הנחיות לגבי פעילות פיזית ופגישות מעקב.

לאחר ההליך

ההחלמה כאמור לוקחת מספר שבועות ולאחריה ניתן לחזור לפעילות מלאה ולהנות מזרועות בעלות מראה מוצק, רענן וצעיר יותר. את התוצאות ניתן לראות ככל שההחלמה מגיעה לסיומה. התוצאות ממשיכות להשתפר בחלוף הזמן עם ייצור הקולגן.
עור רפוי ו/או הצטברות שומן בזרועות הינה תופעה נפוצה במיוחד אצל נשים ובפרט אצל נשים בוגרות יותר. גם כשאנחנו שומרים על תזונה, משקל ואורח חיים בריאים, הגנטיקה והגיל עושים את שלהם. למזלנו, בעידן של היום ישנם פתרונות חדשניים שמאפשרים לנו לסובב את הגלגל אחורה ולהעניק לעצמנו מראה זרועות צעיר ורענן יותר. בעזרת מכשיר הבודיטייט אנו יכולים למצק ולמתוח את עור הזרועות במינימום פולשנות עם מתן דגש על חזרה מהירה לשגרה.
מתיחת זרועות - שאלות נפוצות
BodyTite לזרועות הוא פרוצדורה קוסמטית חצי פולשנית המשלבת שאיבת שומן בעזרת תדרי רדיו (RFAL) עם מתיחת ומיצוק העור להסרת עודפי שומן ולשיפור קו המתאר והמראה של הזרועות.
המועמדים האידיאליים הם בדרך כלל אנשים עם מצבורי שומן מקומיים ורפיון עור קל עד בינוני בזרועות. ייעוץ עם ד"ר שבשין יעזור לקבוע אם את/ה מועמד/ת מתאימים על סמך האנטומיה והמטרות הייחודיות שלך.
זמן ההליך משתנה מאדם לאדם בהתאם למקרה הספציפי שלו/ה. בממוצע ההליך לוקח בין שעה וחצי לשעתיים.

כאמור, זמן ההחלמה במתיחת זרועות הוא בין שבועיים לחודש, משתנה בין מטופל/ת למטופל/ת, שזהו זמן החלמה הרבה יותר קצר מניתוח מתיחת זרועות קלאסי.

ניתן לראות תוצאות ישר עם ירידת הנפיחות שאחרי ההליך, ככל שההחלמה מתקדמת כך התוצאות יותר נראות לעין וממשיכות להשתפר עם העלייה בייצור הקולגן.
כמובן שהגוף הוא דבר דינאמי ואי אפשר להעריך במדוייק. בגדול ניתן להגיד שהתוצאות מחזיקות למשך שנים, אך הן מוגבלות לתהליך ההזדקנות הטבעי ולאורח החיים של המטופל/ת. ככל שנשמור על אורח חיים בריא, דיאטה נכונה ופעילות גופנית, כך התוצאות ישמרו לזמן רב יותר.
תוכן עניינים

מתיחת זרועות תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר