הקטנת חזה

תיקון חזה לא סימטרי • מינימום פולשנות • הקלה בכאבי גב

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה הינו הליך המתאים למי שמלאו לה 18 ומעוניינת לשפר את איכות החיים שלה. הליך זה נותן מענה למספר בעיות כגון חזה לא סימטרי, בעיות וכאבים באיזור הגב הכתפיים והצוואר כתוצאה ממשקל השדיים וכמו כן בעיות הקשורות יותר לאסתטיקה כגון אסימטריה בשדיים. ד"ר שבשין עזר ועוזר לאלפי לקוחות לשפר את איכות חייהן, ע"י שילוב של טכניקות ייחודיות וניסיון שאין שני לו.

הקלה פיזית

הקלה בכאבי גב, צוואר וכתפיים. שדיים גדולים יכולים להפעיל עומס משמעותי על פלג הגוף העליון, מה שמוביל לכאב כרוני ואי נוחות. ניתוח הקטנת חזה יכול להקל על תסמינים אלו על ידי הפחתת משקל וגודל השדיים. יציבה משופרת: שדיים קטנים יותר יכולים לעזור לשפר את היציבה על ידי הפחתת המשיכה קדימה של שדיים כבדים, מה שעלול להוביל לבעיות בעמוד השדרה.
פעילות גופנית משופרת

עם שדיים קטנים וקלים יותר, קל יותר לעסוק בפעילויות גופניות כגון ספורט או יוגה. מטופלות רבות מדווחות על הקלה ושיפור אורח חייהן לאחר ניתוח הקטנת חזה
שיפור באיכות החיים

ההקלה באי ניחות הפיזית מורגשת בשלבים הראשונים של אחרי הניתוח. כאבי הגב שנעלמים וההקלה מחוסר הנוחות, מביאים איתם שיפור רב באיכות החיים.
שינה טובה יותר

מטופלות רבות מדווחות שאיכות השינה שלהן השתפרה מאוד מאז שעברו הקטנת חזה.
תיקון אסימטריה ופרופרציות

כידוע, ניתוח הקטנת חזה לרוב מהווה מענה לשיפור סימטריית ופרופורציות השדיים אחד ביחס לשני.

מידע כללי

זמן ההליך

2 – 2.5 שעות

צלקת

סביב העטרה, ומתחתיה

זמן החלמה

2 – 3 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. ייעוץ

במהלך הייעוץ יבחן המצב וההיסטוריה הרפואית שלך. ד"ר שבשין יציג בפני את האופציות העומדות לרשותך מבחינת האפשרויות הכירורגיות, תיאום ציפיות לגבי המטרות שלך והתאמת טיפול אישי עבורך.
2. הרדמה

הרדמה מבוצעת ע"י רופא מרדים שעובד עם ד"ר שבשין. הסבר מפורט לגבי ההרדמה יינתן במעמד הייעוץ לפני קביעת הניתוח.
3. יצירת קווי מתאר

ד"ר שבשין יבצע חתכים לפי קווי המתאר ובהתאם לתכנית שסוכמה איתך. ישנן מספר טכניקות הניתנות לביצוע שיוחלטו ביחד איתך במהלך הייעוץ.
4. הסרת רקמה עודפת

שלב זה הוא בעצם "ההקטנה" עצמה, בשלב זה יסיר ד"ר שבשין רקמת שד, שומן ועור לפי הצורך, על מנת להעניק לשד מראה קטן סימטרי ופרופורציונלי יותר.
5. תפירה

זהו השלב האחרון בניתוח עצמו, בו החתכים ייסגרו ע"י תפרים.
6. חבישה

חבישות ותחבושות מונחות כדי להגן על החתכים ולתמוך בשדיים.
7. התאוששות ומעקב

לאחר הניתוח תועברי לחדר התאוששות ומעקב עד שתפוג ההרדמה ותגיעי לעירנות מלאה, לאחר מכן תשוחררי הבייתה עם הוראות להמשך טיפול ומגבלות פיזיות.
8. פגישות מעקב

לאחר ההליך ייקבעו מספר פגישות להמשך מעקב וביקורת על תהליך ההחלמה.

לאחר ההליך

תוצאות הקטנת חזה באות לידי ביטוי מלא כ-3 עד 6 חודשים לאחר הניתוח. מומלץ לשמור על משקל תקין וכן על אורח חיים בריא, כדי לשמר את הישגי ההליך הכירורגי ולהמשיך ליהנות מחזה בגודל האופטימלי שתמיד חלמת עליו, יציבה נכונה וחיים ללא כאבים ועם מקסימום נחת. אולי יעניין אותך גם
בעוד שחזה גדול נחשק ע"י נשים רבות, ישנם נשים אחרות שנפל בחלקן חזה גדול אך לעיתים, מעט גדול מדי. מצב זה יכול להביא עימו בעיות מסויימות. מגירויים ופריחות הנוצרים עקב חיכוך עור השד עם עור הבטן העליונה ועד כאבי גב, צוואר או כתפיים.

צוות המרפאה בניהולו והובלתו של ד"ר שבשין, מתגאה בלקיחת חלק בשיפור איכות חייהן של אלפי מטופלות שנותחו ע"י ד"ר שבשין. אנחנו מזמינים אותך לקחת את הצעד הראשון בדרך לאיכות חיים גבוהה ובריאה יותר.
הקטנת חזה - שאלות נפוצות
זה תלוי בנסיבות הספציפיות שלך, אך בגדול, ניתוח זה מתאים לכאלה עם חזה גדול החוות אי נוחות פיזית או אי נוחות רגשית עקב גודל החזה שלהן.
הטכניקות הנפוצות כוללות את צורת "העוגן", "חור המנעול" ו"החתך האנכי". ד"ר שבשין ימליץ על הטכניקה המתאימה ביותר בהתבסס על המטרות והאנטומיה שלך.
הניתוח יכול להימשך בין שעתיים לשעתיים וחצי, תלוי במורכבות ההליך.

ההחלמה משתנה בין מטופלת למטופלת, אך רוב המטופלות יכולות לחזור לעבודה ולפעילות מתונה תוך מספר ימים. החלמה מלאה עשויה להימשך מספר שבועות.

אחת הסוגיות הרגישות ביותר בהקשר של ניתוחים פלסטיים היא ההצטלקות. חשוב להדגיש כי אין שום דרך לדעת מראש בוודאות כיצד ייראו הצלקות אחרי ניתוח מכל סוג שהוא. הסיבה לכך היא שלכל אדם מגוון רחב של נתונים אישיים שמשפיעים על ההצטלקות של העור ועל יכולות הריפוי שלו – ובהתאם עשויים להיות הבדלים משמעותיים. בכל מקרה ד"ר שבשין מקפיד על ביצוע ההליך הכירורגי להקטנת החזה באופן שיבטיח מינימום הצטלקות, בין אם מדובר בחתך קצר ובין אם בחתך ארוך. במרבית המקרים הצלקות נסתרות מהעין גם כשהמנותחת נשארת עם חזייה בלבד, ועם הזמן הצלקות מיטשטשות והופכות לבהירות יותר ולמעשה כמעט בלתי מורגשות גם כשהן נחשפות. ניתן גם להשתמש באמצעים שונים לטיפול בצלקות וכמו כן במכשירים כגון : לייזר
בהקטנת החזה בדרך כלל אין פגיעה משמעותית ביכולת ההנקה .חלק מהנשים שעוברות הקטנת חזה לא יוכלו להניק.  אין דרך לדעת מראש האם תיפגע יכולת ההנקה שלך – וכדאי כמובן לקחת זאת בחשבון, שכן מצד אחד חלב אם נחשב לתזונה האופטימלית עבור התינוק/ת ומצד שני ישנן לא מעט נשים שאינן מניקות.
מאיזה גיל ניתן לבצע הקטנת חזה?
תוכן עניינים

הקטנת חזה תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר