הרמת גבות

שיפור אסתטיקת הפנים • העלמת קמטים במצח • הרמת גבות

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

היתרונות בהרמת גבות

אומרים שהגבות הן המסגרת של הפנים, אנחנו מסכימים עם זה. הגבות תוחמות את איזור הפנים העליונות וכמו כל איזור אחר בפנים הן קובעות את האסתטיקה ומשליכות על המראה הכולל של כל הפנים. אצל חלק מהמטופלים ניתוח הרמת גבות פותר בעיה אסתטית ואצל חלק בעיה טכנית כמו לקות ראייה הנגרמת מצניחת הגבות כלפי מטה. מה הופך ניתוח הרמת גבות להליך הנכון והאם הוא מתאים לך?

צלקות קטנות

בהתאם לטכניקה שבה נעשה שימוש, הרמת גבות מלווה בצלקות מינימליות. לדוגמה, הרמת גבות אנדוסקופית כוללת חתכים קטנים מוסתרים בתוך קו השיער, וכתוצאה מכך צלקות פחות בולטות בהשוואה לשיטות כירורגיות אחרות.
העלמת קמטים

קמטים במצח ו"קמטי זעף" יוצרים מראה עייף ומשנים את נראות הפנים וההבעה. ניתוח מתיחת גבות מפחית משמעותית ולפעמים מעלים לגמרי את הקמטים הללו, מה שיוצר מראה מצח חלק וצעיר יותר ובכך מראה פנים צעיר יותר.
שיפור ראייה

במקרים מסוימים, גבות נפולות עלולות לחסום חלקית את הראייה. זה יכולה ליצור בעיה תפקודית המשפיע על הפעילות היומיומית ועל בטיחות. הרמת גבות יכולה לשפר את שדה הראייה.
מראה רענן

עבור אנשים מסוימים, גבות נמוכות או אסימטריות יכולות להשפיע על האיזון הכללי והפרופורציות של הפנים. הרמת גבות יוצרת מראה פנים הרמוני ואסתטי יותר.
תוצאות ארוכות טווח וחיסכון

בניגוד לאלטרנטיבות הלא ניתוחיות כמו הזרקות אשר מצריכות תחזוק אחת לתקופה, ניתוח מתיחת גבות מציע פתרון משמעותי במראה טבעי שהוא ארוך טווח.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 2 שעות

צלקת

צלקות קטנות באיזור הגבות

זמן החלמה

1 – 2 שבועות

אשפוז

אין צורך

ההליך

1. ייעוץ

התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ עם ד"ר שבשין. במהלך הפגישה הראשונית, תדונו במטרות, בחששות ובציפיות שלך מניתוח הרמת גבות. ד"ר שבשין יבחן ויעריך את אנטומיית הפנים שלך וימליץ על הטכניקה המתאימה ביותר בהתאם לצרכים הייחודיים שלך.
2. הערכה טרום ניתוחית

לפני הניתוח תעברו הערכה טרום ניתוחית יסודית, שלרוב כוללת סקירת ההיסטוריה הרפואית שלך, בדיקה גופנית ואולי גם בדיקות רפואיות. הערכה זו מבטיחה שאת/ה מועמד/ת מתאים/ה להליך ושהנך במצב בריאות תיקן.
3. הרדמה

ביום הניתוח תינתן לך הרדמה כללית או אילחוש וסדציה, בהתאם לטכניקה הניתוחית שנבחרה ובהמלצות הרופא המרדים. זה מבטיח הרגשה נוחה ונטולת כאב במהלך ההליך.
4. מיקום החתך

ד"ר שבשין יבצע חתכים לפי הטכניקה הנבחרת. המיקום ומספר החתכים משתנים בהתאם לצורך. לדוגמה, בהרמת גבות אנדוסקופית, חתכים קטנים נעשים בתוך קו השיער, בעוד שהרמת גבות קלאסית כוללת חתך בודד ארוך יותר מאחורי קו השיער.
5. מיקום הרקמות

באמצעות מכשירים מיוחדים, ד"ר שבשין ירים וימקם מחדש את רקמות המצח הבסיסיות, כולל שרירים ושומן, כדי להשיג את ההגבהה ואת קו המתאר הרצויים של הגבות. שלב זה חיוני להשגת המטרות הקוסמטיות של ההליך.
6. הסרת עודפי עור

במידת הצורך, המנתח יסיר כל עודפי עור התורמים לרפיון ולקמטים באזור המצח והגבות. שלב זה עוזר ליצור מראה חלק וצעיר יותר.
7. סגירה

לאחר מיקום מחדש והסרת העור, ד"ר שבשין יסגור בזהירות את החתכים עם תפרים או סיכות. בחירת שיטת הסגירה והדיוק של שלב זה ממלאים תפקיד במזעור הצטלקות.
8. התאוששות

לאחר הניתוח, תהיו במעקב בזמן ההתאוששות עד עד הגעה לעירנות והכרה מלאה. לרוב מופיעה קצת נפיחות, חבורות ואי נוחות, שניתן לטפל בהן באמצעות תרופות שינתנו.

לאחר ההליך

זמני ההחלמה משתנים מאדם לאדם אך לרוב ניתן לחזור לפעילות כיומיים 3 אחרי הניתוח, ולפעילות מלאה תוך מספר שבועות. חיוני לעקוב אחר ההנחיות של ד"ר שבשין לאחר הניתוח, כולל הימנעות מפעילויות מאומצות, הגנה על החתכים מאור שמש ישיר, והגעה לפגישות מעקב לניטור והסרת התפרים.
השנים שחולפות, תנאים חיצוניים כמו מזג אוויר וחשיפה לשמש וגנטיקה, כולם משפיעים על נראות הפנים שלנו. אחד האיזורים הבולטים ביותר המושפעים מפקטורים אלו, הוא המצח. שיפור קו הגבות והרמתן יוצר מראה אסתטי והרמוני יותר בפנים, מה שמביא לתחושה פנימית טובה ונעימה יותר. אנחנו מזמינים אותך לקחת איתנו צעד בדרך למראה החדש שלך ולהתאהב בעצמך מחדש.
הרמת גבות - שאלות נפוצות
ניתוח הרמת גבות מבוצע בדרך כלל בהרדמה כדי להבטיח הרגשה נוחה וללא כאבים במהלך ההליך. לאחר הניתוח, אי נוחות וכאב קל הם שכיחים, ד"ר שבשין ירשום תרופות נגד כאבים כדי לטפל בכל כאב לאחר הניתוח. רוב החולים מגלים שאי הנוחות ניתנת לניהול ומשתפרת במהלך הימים הראשונים של ההחלמה.
זמני ההחלמה יכולים להשתנות בהתאם לטכניקה הכירורגית שבה נעשה שימוש וגורמי ריפוי אינדיבידואליים. באופן כללי, אפשר לצפות לנפיחות וחבורות במשך שבוע או שבועיים לאחר הניתוח. רוב המטופלים יכולים לחזור לעבודה ולחדש פעילויות קלות תוך שבוע או שבועיים, אך יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת למשך מספר שבועות.
הנראות של צלקות תלויה בטכניקה הניתוחית ובמיומנות המנתח. ד"ר שבשין הינו מומחה בעל שם עולמי וניסיון של שנים. בהרמת גבות אנדוסקופית, החתכים בדרך כלל מוסתרים בתוך קו השיער, וכתוצאה מכך צלקות מינימליות. בהרמת גבות קלאסית, הצלקת בדרך כלל מוסתרת היטב מאחורי קו השיער. בעוד שצלקות הן חלק בלתי נמנע מכל ניתוח, הן נוטות לדעוך ולהיות פחות בולטות עם הזמן.

כן, אפשר להגיע לתוצאות במראה טבעי עם הרמת גבות. ד"ר שבשין הינו מנתח מנוסה שיכול להתאים את ההליך לאנטומיה ולמטרות האסתטיות האישיות של הפנים שלך, ויבטיח שהגבות יורמות ויעוצבו מחדש באופן המשלים את התכונות הטבעיות שלך. המטרה היא ליצור מראה רענן ללא מראה "משוך" מדי או לא טבעי.

התשובה היא כן, אך יחד עם זאת יש לומר שניתוח הרמת גבות לא עוצר הליך ההזדקנות הטבעי, ניתן להגיד שהוא מחזיר אותו אחורה אך לא עוצר אותו. הקפדה על אורח חיים בריא מבטיח את שימור התוצאות לאורך זמן ובאופן כללי מאט את הליך ההזדקנות הטבעי.

הרמת גבות

אינדיקציה פשוטה ויעילה לבדיקת כדאיות הרמת הגבות היא השוואה בין מיקומו של הקצה החיצוני של כל גבה (זה שקרוב לרקות) לבין הקצה הפנימי שלה (זה שליד האף). במצב הרצוי, הקצה הפנימי נמוך יותר מזה החיצוני. אם לא כך הדבר, ייתכן שכדאי לבצע הרמת גבות, ובכל מקרה ניתן כמובן לנצל את מפגש הייעוץ כדי לשקול אופציה זו על סמך מבנה הפנים הייחודי של כל אדם.

ניתוח להרמת גבות מבוסס על חתך (קטן) באזור הרקה מעבר לקו השיער אל המשך הקרקפת . ההליך הכירורגי כולל הסרת עודפי עור וייצוב הגבות בנקודה האידיאלית עבורם בהתאם למבנה הפנים.

הרמת עפעפיים עליונים

צניחת עפעפיים עליונים נגרמת בעיקר עקב היחלשות השרירים שתומכים בהם ועקב הצטברות רקמות עור עודפות. כדאי לדעת כי תופעה זו לא רק מייצרת מראה כבוי ועייף אלא גם פוגמת בשדה הראייה.

הרמת העפעפיים העליונים מבוצעת דרך חתך שעובר לאורכו של הקפל הטבעי בעפעפיים אלה, וכוללת הסרה של עודפי עור וכן חיזוק של השרירים הרלוונטיים. במידת הצורך גם מוסרים עודפי שומן.

הרמת עפעפיים תחתונים

הבעיות העיקריות סביב העפעפיים התחתונים הם עודפי עור והצטברות שומן מתחת לעפעפיים אלה ("שקיות מתחת לעיניים"). בהתאם, אם יוחלט לשלב במתיחת הפנים גם טיפול בעפעפיים התחתונים הוא יכלול הסרת רקמות עור מיותרות ושאיבת שומן. גם להליך זה תועלת שאינה "רק" אסתטית אלא גם תפקודית, שכן עפעפיים תחתונים נפוחים מגבילים את שדה הראייה ועלולים לגרום לדלקות חוזרות ונשנות.

כיצד משפיע ניתוח הרמת גבות על הבעת הפנים

מראה המצח משפיע על הבעת הפנים, ומוסיף שנים לגילנו המקורי.
עם השנים העור מאבד מהאלסטיות שלו ומעוביו והתוצאה הנראית לעין היא מצח רפוי ונפול עם מראה פנים זקן זעוף ועייף
כיום קיימות שיטות חדשניות בנוסף לשיטות המסורתיות להרמת המצח והגבות, ניתן לבחור בהמלצת המנתח את סוג ההליך הכירורגי האופטימאלי המתאים לך באופן אישי
חשוב לבחור במנתח מומחה בעל ניסיון עשיר שיודע לבצע מתיחת גבות ומצח, במיוחד למטופלים שלא בוחרים לבצע מתיחת פנים מלאה
ההליך דורש הרדמה מקומית או חלקית, בעזרתו ניתן משמעותית לשפר את מראה הפנים ולהעלים את "קמטי הזעף". זהו ניתוח קל יחסית, המתאים לגברים ונשים כאחד,משפר במיידית את איכות החיים מבלי לבצע מתיחת פנים מלאה.

כשרפואה ויופי משתלבים אפשר ליהנות ממראה צעיר וטבעי עם חזרה מהירה לשגרה

רגע לפני  פגישת הייעוץ להרמת גבות:

בבואך לפגישת הייעוץ, יבחן ד"ר אורי שבשין את מראה המצח, האם חלה צניחה בגובה הגבה, מהו מבנה הפנים מיקום הגבות, כמות העור העודף, אלסטיות השריר ועוד
במהלך הפגישה יבקש הרופא לדעת מהו הרקע הרפואי שלכם, טרום הניתוח, כדי לוודא שההליך מותאם לך אישית בהתאם למראה הפנים ומצבך הבריאותי
ד"ר אורי שבשין ישמע מהן ציפיותיך מהתהליך, כיצד היית רוצה להיראות לאחר הניתוח
תוכל/י לקבל הסבר מפורט בנוגע להליך הכירורגי המומלץ לך באופן אישי, מהן התוצאות הצפויות והסיכונים, והאם להשגת תוצאות אופטימאליות נדרש ניתוח משלים למשל ניתוח עפעפיים

אפשרויות ההליך הכירורגי:

בשיטת ייחודית לד"ר אורי שבשין, מתבצע חתך קטן בקו השיער (בקדמה או בתוך קו השיער בצידי הרקות), ייוצבו הרקמות ויוסר העור העודף, ימתחו רקמות העור מחדש ויורמו הגבות למיקומם המתאים, כדי להקנות לך מראה טבעי
אחת השיטות כוללת הרמת גבות לטרלית בה מתבצע חתך קטן בקו השיער הצדדי הפרדת הרקמה והרמת החלק הצדדי של הגבה ליצירת מראה יותר צעיר ומושך של הגבה
החתך בקו השיער נתפר ומחלים באופן מהיר.
השיטה הקונבנציונלית –חתך בקו השיער הקדמי הפרדת רקמת השריר מהעור
מתיחת הרקמה התומכת של העור הרמת הגבות ותפירת החתכים בקו השיער.

ד"ר אורי שבשין מיישם שיטות חדשניות להליכים כירורגיים אילו, כך לדוגמא במקרה של ניתוח עפעפיים, שכבר מתבצע חתך כירורגי בקפל העין (להסרת עודפי העור והשומן בעפעף) מרימים וממקמים מחדש את הגבות, עוד באותו הליך כירורגי
הרפואה המתקדמת בשילוב נתוני המטופל/ת הם הקובעים מהו ההליך הכירורגי הדרוש להשגת תוצאות רצויות למראה טבעי ורענן

לאחר הניתוח:

נדרשת מנוחה ביתית , ברוב המקרים מיד לאחר הניתוח משוחרר/ת המטופל/ת
נדרש להשתמש בתחבושות קרות ב-24 השעות הראשונות לאחר הניתוח
תתכן הרגשת מתיחה בימים הראשונים, הרגשה זו תעלם לאחר כשבוע
בימים הראשונים לאחר הניתוח לא מומלץ לצבוע את השיער, לחפוף או להשתמש במייבש שיער (מחשש לכוויות)
תתכן תחושת אי נוחות בה מומלץ להשתמש במשככי כאבים
את המראה הצעיר והרענן ניתן כבר לראות מיד לאחר ההליך הכירורגי
בכל מקרה אין לבצע מאמץ גופני עד כשבוע לאחר הניתוח

הרמת גבות ומצח – BROW LIFT

 מראה המצח משפיע על הבעת הפנים, ומוסיף שנים לגילנו המקורי.

עם השנים העור מאבד מהאלסטיות שלו ומעוביו והתוצאה הנראית לעין היא מצח רפוי ונפול עם

מראה פנים זקן זעוף ועייף

כיום קיימות שיטות חדשניות בנוסף לשיטות המסורתיות להרמת המצח והגבות, ניתן לבחור בהמלצת המנתח את סוג ההליך הכירורגי האופטימאלי המתאים לך באופן אישי

חשוב לבחור במנתח מומחה בעל ניסיון עשיר שיודע לבצע מתיחת גבות ומצח, במיוחד למטופלים שלא בוחרים לבצע מתיחת פנים מלאה

ההליך דורש הרדמה מקומית או חלקית, בעזרתו ניתן משמעותית לשפר את מראה הפנים ולהעלים את "קמטי הזעף". זהו ניתוח קל יחסית, המתאים לגברים ונשים כאחד,משפר במיידית את איכות החיים מבלי לבצע מתיחת פנים מלאה.

כשרפואה ויופי משתלבים אפשר ליהנות ממראה צעיר וטבעי עם חזרה מהירה לשגרה

תוכן עניינים

הרמת גבות תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר