שאיבת שומן

הצרת היקפים • העלמת צלוליט • העלמת מסימני מתיחה • מיצוק העור • חזרה מהירה לשגרה

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

למי מתאימה שאיבת שומן?

שאיבת שומן באמצעות הטכנולוגיות החדשניות (ובעצם כל שאיבת שומן שהיא) מתאימה למי שמשקל הגוף שלו תקין או מעט מעבר לנורמה. חשוב לדעת כי במקרים של עודף משקל ניכר, שאיבת השומן אינה הפתרון המומלץ שכן כמות השומן שאותה ניתן לשאוב מהגוף מוגבלת (ל-4-5 ליטרים). במקרים אלה ההמלצה היא דיאטה מאוזנת לטווח ארוך או לחילופין ניתוח בריאטרי.

מרכיב נוסף שנבחן בקפידה על-מנת לקבל החלטה מושכלת האם אכן כדאי לבצע את שאיבת השומן הוא מצב העור באזור שאותו רוצים לעצב. הסיבה לכך היא שאם העור כבר אינו גמיש מספיק, או דק מאוד, עלול להיווצר מראה מידלדל ולא מחמיא. גם כשישנם עודפי עור משמעותיים הפתרון המומלץ הוא אחר.

באופן כללי שאיבת השומן מתאימה לנשים ולגברים ללא מחלות רקע משמעותיות, עם עודף משקל קל ועם עור גמיש שמעוניינים להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים שפוגמים במראה החיצוני ועל כן גם בדימוי העצמי. במקרים רבים שאיבת השומן היא טיפול משלים לדיאטה שהצליחה היטב אולם גם לאחריה נותרה כמות קטנה (אבל ניכרת לעין) של שומן בזרועות, בגב, בישבן, בזרועות וכו'.

מינימום פולשנות

אחד היתרונות העיקריים של שאיבת שומן הוא שמדובר בהליך חצי פולשני. זה כרוך בחתכים קטנים ומבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית. המשמעות היא פחות טראומה לגוף, הפחתת צלקות וזמני החלמה קצרים יותר בהשוואה להליכים כירורגיים פולשניים יותר.
שאיבת שומן והידוק העור

שאיבת שומן עם מכשיר הבודיטייט משלב הפחתת שומן והידוק העור בהליך אחד. אנרגיית תדר הרדיו המשמשת במהלך ההליך לא רק ממיסה ומסירה עודפי שומן אלא גם מגרה את ייצור הקולגן בעור. זה מוביל לשיפור גמישות העור ולמראה חלק ומהודק יותר לאורך זמן.
טיפול ממוקד

שאיבת שומן היא האופציה האידיאלית לטיפול ממוקד. זה מאפשר דיוק בעיצוב אזורים ספציפיים בגוף שיש בהם מצבורי שומן עיקשים ועור שנהיה רפוי. גישה מקומית זו עוזרת להשיג קווי מתאר חלקים ופרופורציונליים יותר, כמו כן להעלים צלוליט וסימני מתיחה.
חזרה מהירה לשגרה

בהשוואה לשאיבת שומן קלאסית, זמן ההשבתה אחרי טיפול בודיטייט הוא בדרך כלל קצר יותר. בעוד שניתן לצפות לנפיחות, חבורות ואי נוחות לאחר ההליך, מטופלים רבים יכולים לחזור לפעילויות קלות תוך מספר ימים ולחזור בהדרגה לפעילות רגילה תוך מספר שבועות.
מראה טבעי

הידוק העור ההדרגתי המתרחש עקב גירוי הקולגן מוביל לתוצאות בעלות מראה טבעי שהולכות ומשתפרות עם הזמן. שיפור הגמישות והמוצקות של העור תורם למראה צעיר יותר ללא המראה ה"מוגזם" שלעיתים יכול להיות קשור לפרוצדורות כירורגיות אגרסיביות יותר.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 1.5 שעות

צלקת

משאיר צלקות עדינות

זמן החלמה

2 – 3 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. הרדמה

שאיבת שומן מבוצעת בדרך כלל בהרדמה מקומית או באלחוש קל. בחירת ההרדמה תלויה בהיקף הטיפול וברמת הנוחות שלך. ההרדמה מבטיחה שתרגישי נוח וללא כאבים במהלך ההליך.
2. חתך

חתך קטן (בדרך כלל בסביבות 2-3 מילימטרים) נעשה באזור הטיפול. חתכים אלה קטנים משמעותית מאלו המשמשים בשאיבת שומן קלאסית או פרוצדורות כירורגיות אחרות.
3. אנרגיית גלי רדיו

צינורית שעוצבה עם אלקטרודה פנימית מוחדרת דרך החתך. הצינורית מספקת אנרגיית תדרי רדיו מבוקרת הן חיצונית על פני העור והן פנימית לשומן ולרקמות.
4. המסת השומן

אנרגיית גלי הרדיו מחממת את תאי השומן, וגורמת להם להיות נוזליים יותר.מה שמקל על הסרת השומן באמצעות שאיבה עדינה.
5. תפירה בחוטים נמסים

לאחר השלמת ההליך, החתכים הקטנים נסגרים בדרך כלל עם תפרים או רצועות דביקות. החתכים האלה הם בדרך כלל כל כך קטנים שהם לא דורשים תפרים, אבל זה יכול להשתנות.
6. החלמה

לאחר הליך שאיבת שומן, את/ה תהי/ה במעקב לזמן קצר במרפאה כדי לוודא שאין סיבוכים כלשהם. תקבל/י הנחיות לאחר הניתוח, כולל לבישת בגדי דחיסה להפחתת נפיחות ותמיכה בתהליך הריפוי. ניתן לצפות לנפיחות זמנית, חבורות ואי נוחות במהלך תקופת ההחלמה הראשונית.

לאחר ההליך

לעיתים לאחר הניתוח נדרש להישאר באשפוז לילה אחד. יש ללבוש חגורת לחץ בכל שעות היממה במהלך חודש לאחר הניתוח, מטרת חגורת הלחץ היא להוריד נפיחויות ולסייע בעיצוב הבטן. במידה ויש כאבים לאחר הניתוח, בדומה להתכווצויות שרירים והרגשת אי נוחות מומלץ להשתמש במשככי כאבים קלים (כגון אקמול, אופטלגין) במידה ומשככי הכאבים לא מסייעים, ד"ר אורי שבשין ימליץ על נטילת תרופות אחרות שיוכלו לסייע. בכל מקרה אין לבצע מאמץ גופני כחודש לאחר הניתוח. מספר שבועות ספורים לאחר הניתוח (עד 6 שבועות) כבר ניתן להנות מהמראה הסופי. תזונה נכונה, תפריט דיאטטי, ספורט ושמירה על אורח חיים בריא, יסייעו לך לשמור על תוצאות הניתוח לאורך זמן.

ניתוח שאיבת שומן

בעבר עיקר תשומת הלב במסגרת טיפול שאיבת שומן הופנתה לפעולה המכנית של השאיבה. על מנת לאפשר את שאיבתו של השומן נדרשה פעולה פיזית משמעותית מצד הרופא שביצע את הטיפול, ובהתאם נגרמה טראומה משמעותית יותר לרקמה באזור המטופל.

במכשיר ה-Bodytite, לעומת זאת, שאיבת השומן מתבצעת בקלות רבה הרבה יותר – בזכות המסתו על-ידי אותה אנרגייה של גלי הרדיו (שמשמשים את הרפואה האסתטית למגוון רחב של טיפולים). בהתאם אמנם בכל מקרה שאיבת השומן הינה טיפול פולשני במידה מסוימת, אבל הצרת היקפים וחיטוב הגוף עם בודיטייט היא טיפול קל יותר – ובהתאם החזרה לשגרה בעקבותיו מהירה יותר.

עבור רבים מאיתנו, נשים וגברים גם יחד, שומן מיותר נתפש כפגיעה באסתטיקה. מאחר שאנחנו חיים בעידן שבו לפן הוויזואלי השפעה בלתי מבוטלת על הדימוי העצמי שלנו, אותו שומן מיותר עלול למנוע מאיתנו איכות חיים מקסימלית ולהוות מטרד של ממש. בפרט הופך מצבור שומן שכזה למסתכל אם גם שמירה על תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית מתאימה לא מצליחים לסלק אותו - כשזה המצב, כדאי להיעזר בפתרונות שמציעה הרפואה האסתטית, ובפרט לנוכח החידושים המרשימים בתחום.
שאיבת שומן - שאלות נפוצות
אמנם השומן נשאב מידית מהגוף מיד לאחר המסתו, אולם מאחר שכאמור ישנה השפעה חשובה נוספת לטיפול בשיטת Bodytite – מיצוק העור באזור המטופל בזכות הקולגן והאלסטין החדשים – תוצאות מובהקות ניתן לראות החל מכחודש לאחר הטיפול. המראה החדש והמרשים במיוחד מושלם תוך כ-3 חודשים.
לאחר שאיבת שומן נדרשת מנוחה של מספר ימים. בדרך כלל תוך 5 ימים עד שבוע תוכלו לחזור לשגרה הרגילה שלכם (יתרון משמעותי בהשוואה לשאיבת השומן של פעם שבמרבית המקרים הצריכה מנוחה של שבועיים).
על-מנת לא לסכן את המטופלים, כל שאיבת שומן בכל שיטה שהיא מוגבלת מבחינת כמות השומן שמוציאים מהגוף – ללא יותר מ-4-5 ליטרים.

חשוב להדגיש כי אמנם שאיבת השומן מובילה להישגים משמעותיים ולשיפור משמעותי במראה האזור שטופל באמצעות ה-Bodytite – אולם גם הטיפול המתקדם והאפקטיבי ביותר לא ימנע הצטברות שומן מחודשת אם אין הקפדה על אורח חיים בריא.

הבסיס לאורח חיים בריא כולל 2 מרכיבים: תזונה מאוזנת ופעילות גופנית. ההמלצות העיקריות לגבי התזונה הן לצמצם את צריכת הפחמימות "הריקות" (סוכרים, קמחים לבנים וכו'), את צריכת המזונות שיש בהם שומן רווי מן החי ושומן רווי אחר (מאכלים עם שמן דקלים, למשל) ואת המזונות שיש בהם שומן טראנס. כדאי לדעת כי חוקרים רבים ממליצים על תפריט שכזה לא רק על-מנת למנוע הצטברות שומן בטני אלא גם מסיבות בריאותיות.

פעילות גופנית צריכה להתבצע בתדירות נאותה ובאינטנסיביות מספיק גבוהה כדי שתהיה לה השפעה על הגוף. מומלץ להתייעץ עם רופא/ת משפחה או עם אנשי מקצוע מנוסים אחרים בתחום הספורט כדי למצוא את הפעילות הגופנית המתאימה ביותר ליכולות שלכם ולאורח החיים שלכם, וכמובן להבין מהי התדירות האופטימלית ומהי העצימות הנדרשת.

מדובר בטיפול פולשני אבל זהו לא הליך כירורגי, ומאחר שהאלקטרודה מוחדרת אל האזור המטופל הינה דקיקה (3 מ"מ בלבד), החתכים בעור מינימליים ועל כן  גם צלקות.(3-4 ממ').
כן. מכשיר ה-Bodytite כבר סייע ללא מעט גברים להיפטר ממצבור שומן נקודתי. כדאי לדעת שאצל גברים המקום העיקרי להצטברות תאי שומן הוא הבטן, אם כי ייתכנו עודפי שומן קלים גם באזורים אחרים וגם בהם ניתן כמובן לטפל בהצלחה. כמו לדוגמא הסנטר והצואר
האם הטיפול בטוח לגמרי?
עבור מי שמבקש או מבקשת לשאוב שומן מאזור מסוים בגוף מספיק טיפול אחד בשיטת בודיטייט כדי להגיע למראה המיוחל. כשהרצון הוא בשאיבת שומן ממספר אזורים ייתכן שיהיה צורך לחלק את השאיבות ל-2  מפגשים.
במרבית המקרים שאיבת שומן והצרת היקפים ב-Bodytite מתבצעת תחת בחדר ניתוח בהרדמה / טשטוש עמוק + הרדמה מקומית. במהלך מפגש הייעוץ עם המנתח הפלסטי מתקבלת ההחלטה הספציפית לגבי כל שאיבה ושאיבה, בהתאם לאזור או לאזורים שרוצים לחטב.

שאיבת שומן תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר

תוכן עניינים