ניתוח הקטנת חזה

תוכן העניינים

תוכן העניינים

הוצאת שתלי סיליקון
הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר. נשים רבות, בישראל וכמובן שגם במדינות אחרות ברחבי העולם, עברו אותו ונהנות בזכותו משדיים מרשימים יותר ומשיפור כללי באיכות החיים. יחד עם זאת ישנם גם מצבים שבהם נוצר צורך או רצון בהוצאת אותם שתלי סיליקון שהגדילו את החזה, וגם את הניתוח הזה חשוב מאוד להפקיד בידיים מיומנות ומנוסות. כאן בעמוד תמצאו מידע אודות המצבים שמובילים לוויתור על השתלים ועל הדגשים החשובים של הניתוח להוצאתם מבית החזה.

באילו מקרים תתבצע הוצאת שתלים מהחזה?
ישנם 3 סוגי מצבים שבהם אישה שעברה הגדלת חזה שוקלת לבצע הוצאת שתלים:

רצון לשנות את המראה החיצוני – החזה הנשי הוא איבר שלא מספיק להשתנות, ובפרט הוא מושפע מאירועי חיים משמעותיים כמו הריונות, לידות, הנקות וגם ירידה או עלייה במשקל. שינויים הורמונליים עשויים גם הם להשפיע על מראה החזה וכך גם התמורות שמתרחשות בעור כשאנחנו מתבגרים. בנוסף עשוי להשתנות הטעם של האישה, וכך למשל מי שרצתה בגיל 25 חזה גדול ובולט עשויה כעבור עשור לבקש לחזור למראה המקורי. עוד כדאי לזכור ששדיים גדולים הם גם כבדים ועלולים ליצור בעיות ביציבה ואפילו כאבי גב. בהתאם ישנם מצבים שבהם מתעורר הרצון להקטין את השדיים, בין אם על-ידי הוצאת שתלים מוחלטת ובין אם על-ידי החלפת אלה הקיימים בכאלה בעלי נפח צנוע יותר.
בעיה רפואית שקשורה לשתל/ים – קרע בשתל או היווצרות קופסית (רקמה צלקתית קשה סביב השתל) הם מצבים שבהם ייתכן שיידרש ניתוח להוצאתם של השתלים, וזאת על-מנת למנוע כאבים (בגלל הקופסית) או נזקים בריאותיים (בגלל דליפת סיליקון עקב קרע).
התיישנות – גופי הבריאות ממליצים על הוצאת שתלי סיליקון מהחזה לאחר 10-15 שנים, וזאת משום שהם מתיישנים ועלולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות. ניתן לעבור בדיקות דימות (אולטרסאונד שד או MRI) כדי לבחון את המצב של השתלים כעבור מספר שנים ולקבל החלטה מושכלת על סמך ממצאי הבדיקה.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

אישה לאחר ניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה ללא ניתוח

הקטנת חזה ללא ניתוח באופן קצר ובטוח חזה גדול הוא כמעט תמיד גם חזה כבד, ועל כן עלול ליצור בעיות פיזיות שונות. בפרט חשופות נשים

ניתוח הקטנת חזה

תמונות לפני ואחרי את כבר שנים סוחבת את משקל החזה- את הכאבים בכתפיים, בצוואר ובגב, היציבה שלך לא זקופה ואת יודעת שצניחת החזה שלך תהיה