שאיבת שומן ירכיים

הצרת היקפים • מיצוק עור הירכיים • שאיבת שומן מהירכיים • הפחתת צלוליט • מתיחת ירכיים

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

למה לעשות שאיבת שומן בירכיים?

שאיבת שומן מהירכיים היא הליך כירורגי קוסמטי חצי פולשני שנועד להסיר עודפי שומן מהירכיים למצק את העור ולשפר את מרקמו ולהצר היקפים. למרות שחשוב להתייעץ עם מנתח פלסטי מוסמך כדי לדון במטרות והציפיות הספציפיות שלך.

למי זה מתאים?
שאיבת שומן ירכיים מתאימה לאנשים שמשקלם יציב, בעלי בריאות כללית תקינה, שיש להם משקעי שומן ועור רפוי באיזור הירכיים שהם היו רוצים למצק ולחטב. שאיבת שומן ירכיים יכולה להיות הטאצ' הסופי גם לאנשים שירדו כמות משקל משמעותית וכעת רוצים להדק ולמצק את העור.

ד"ר שבשין וצוות המרפאה מלווה את הפציינטית לכל אורך התהליך. החל מייעוץ הנעשה במשרד עם אווירה נעיה, בסובלנות ובהקשבה, דרך ההכנות, תהליך ההחלמה, הביקורות ועד לתוצאה הסופית. לאורך כל הדרך ד"ר שבשין מקפיד להקשיב ללקוחה, לענות לה בסבלנות ולהתייחס לכל אחת בהתאם לגופה ולרצונותיה, על מנת להתאים לה את הטיפול האופטימלי.

הידוק ומיצוק גזרת הירכיים

שאיבת שומן בירכיים יכולה לעזור לעצב מחדש ולהגדיר את קו המתאר של הירכיים מחדש, ליצור מראה מאוזן ופרופורציונלי יותר. הליך זה יעיל במיוחד עבור אנשים שיש להם מצבורי שומן עקשניים עמידים לדיאטה ופעילות גופנית.
שיפור הבטחון העצמי

ירכיים חטובות ומוצקות יותר יגבירו את הנוחות שלך בתוך גופך ואת הביטחון העצמי שלך. מטופלים מדווחים על תחושה נוחה יותר בבגדים ובבגדי ים לאחר שאיבת שומן בירכיים.
טיפול ממוקד

שאיבת שומן מאפשרת הסרת שומן מדויקת וממוקדת. ד"ר שבשין יוכל להתמקד באיזורים ספציפיים שמפריעים לך ושהיית רוצה לשנות, כגון "ידיות אהבה", ירכיים פנימיות או ירכיים חיצוניות, כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות.
מינימום פולשנות

שאיבת שומן בירך כוללת בדרך כלל חתכים קטנים, וכתוצאה מכך צלקות מינימליות שלעתים קרובות דוהות עם הזמן. זה הופך את ההליך לפחות בולט בהשוואה לחתכים גדולים יותר המשמשים בניתוחים אחרים.
החלמה מהירה יותר

בהשוואה להליכים פולשניים יותר כמו מתיחת ירכיים, לשאיבת שומן ירכיים יש בדרך כלל זמן החלמה קצר יותר. רוב המטופלים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה תוך מספר ימים עד שבועיים, תלוי בגורמים אינדיבידואליים.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 1.5 שעות

צלקת

קטנות, לא נראות

זמן החלמה

2 – 3 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. הרדמה

שאיבת שומן ירכיים מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית או באלחוש קל. בחירת ההרדמה תלויה בהיקף הטיפול וברמת הנוחות שלך. ההרדמה מבטיחה שתרגישי נוח וללא כאבים במהלך ההליך.
2. חתך

חתך קטן (בדרך כלל בסביבות 2-3 מילימטרים) נעשה באזור הטיפול. חתכים אלה קטנים משמעותית מאלו המשמשים בניתוח מתיחת ירכיים או פרוצדורות כירורגיות אחרות.
3. אנרגיית גלי רדיו

צינורית שעוצבה עם אלקטרודה פנימית מוחדרת דרך החתך הזעיר בירכיים. הצינורית מספקת אנרגיית תדרי רדיו מבוקרת הן חיצונית על פני העור והן פנימית לשומן ולרקמות.
4. המסת השומן

אנרגיית גלי הרדיו מחממת את תאי השומן, וגורמת להם להיות נוזליים יותר.מה שמקל על הסרת השומן באמצעות שאיבה עדינה.
5. תפירה בחוטים נמסים

לאחר השלמת ההליך, החתכים הקטנים נסגרים בדרך כלל עם תפרים או רצועות דביקות. החתכים האלה הם בדרך כלל כל כך קטנים שהם לא דורשים תפרים, אבל זה יכול להשתנות.
6. החלמה

לאחר הליך שאיבת שומן מהירכיים, את/ה תהי/ה במעקב לזמן קצר במרפאה כדי לוודא שאין סיבוכים כלשהם. תקבל/י הנחיות לאחר הניתוח, כולל לבישת בגדי דחיסה להפחתת נפיחות ותמיכה בתהליך הריפוי. ניתן לצפות לנפיחות זמנית, חבורות ואי נוחות במהלך תקופת ההחלמה הראשונית.

לאחר ההליך

התוצאה הסופית נראית לעין לאחר מספר שבועות, יש ללבוש מחטב ירכיים (מכנסי לחץ) למשך 3- 4 שבועות בכל שעות היום. סימנים כחולים או אסימטריה נעלמים לאחר מספר ימים.

חשוב לדעת – שמירה על משקל תקין מבטיחה תוצאות ארוכות טווח – ללא צורך לחזור על הטיפול, היות והתוצאות הן קבועות.

מדוע חשוב לעבור את הטיפול אצל רופא מיומן?
על-מנת למצות את כל היתרונות המשמעותיים של שאיבת שומן ירכיים, חשוב לוודא שהמכשיר (על אף שהוא משוכלל) מופעל בידיים המקצועיות ביותר שיש – של כירורג פלסטי מנוסה. רופא שכזה מבטיח אבחון מקצועי ומדויק, הפעלה מיומנת של המכשיר (כולל שימוש בכל התדרים הנחוצים של גלי הרדיו כך שהמסת השומן תהיה אופטימלית), תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט במהלך הטיפול ולאחריו ובאופן כללי מקסימום שינוי לטובה ללא סיכונים מיותרים.
את השיפור ניתן להתחיל לראות כבר כשבועיים-שלושה לאחר הטיפול. האימפקט של ייצור הקולגן והאלסטין בא לידי ביטוי תוך כחודשיים-שלושה, עד שישה חודשים וזהו גם פרק הזמן הדרוש לעור על-מנת להתכווץ לאחר שסולק ממנו השומן המיותר, ובכך מושלם השינוי הן מבחינת הגזרה והן מבחינת מרקם העור באזור/ים המטופלים.

תופעות הלוואי הנפוצות אחרי טיפול שאיבת שומן ירכיים
ניתוח שאיבת שומן מהירכיים אמנם מבוצע בחדר ניתוח והוא חצי פולשני, אך ההליך נעשה דרך חתכים מזעריים בעור כך שהצלקות הנותרות (אם בכלל) נסוגות.

הפעולה אינה פוגעת בשרירים
כך שההחלמה בעקבותיו קלה יותר משאיבת השומן הקלאסית. תופעות לוואי אפשריות הן סימנים כחולים, שטפי דם נקודתיים ונפיחות מסוימת. כמו כן ייתכן כאב קל. במרבית המקרים החזרה לשגרה מלאה (פרט לפעילות ספורטיבית) אפשרית לאחר מספר ימים מהטיפול. בחלק מהמקרים מומלץ שימוש במחטב למשך כ-3 שבועות עד 6 שבועות על-מנת לתמוך בתוצאות הטיפול עצמו.

שאיבת שומן ברגליים

מראה ירכיים בולטות או רפויות ולא חטובות הוא מקרה שכיח, אך משתנה לפי המטופלת. המראה הרפוי של הירכיים יכול להתחיל ממצבור קטן של שומן או עור רפוי ועד מראה ניקר לעין של מצבור שומן גדול  או עור רפוי ונפול. במרפאתנו קיים מגוון רחב של פרוצדורות מפעולות שאינן פולשניות כלל ועד פעולות שמערבות חיתוך והסרה של עור עודף. כך במרפאתנו אנו יכולים להתאים את הטיפול או הניתוח המתאים כמעט עבור כל מטופל או מקרה.

אנחנו מבינים את הרצון שלך להרגיש טוב יותר בתוך גופך. צאי לדרך חדשה של איכות חיים גבוהה, ביטחון עצמי גבוה ותחושה פנימית חיובית יותר. הגישה הייחודית של ד"ר שבשין בכל מה שקשור לשאיבת שומן בירכיים, מציעה פתרון מותאם אישית ומקיף שיעזור לך להשיג את הגזרה שתמיד רצית.

צוות המרפאה המנוסה של ד"ר שבשין המחויבות למטופל לתוצאה יוצאת דופן, אנו מבינים כי המסע שלך הוא ייחודי. באמצעות הטכניקות החדישות והגישה הממוקדת במטופל/ת, אנו שואפים לא רק לחטב את גופך אלא גם לשפר את את התחושה הפנימית שלך. הגרסה החדשה שלך מתחילה איתנו.
שאיבת שומן ירכיים - שאלות נפוצות
שאיבת שומן ירכיים היא הליך כירורגי קוסמטי המסיר עודפי שומן וממצק את עור הירכיים כדי לשפר את קווי המתאר והצורה שלהן.
Ideal candidates are in good health, at a stable weight, and have localized fat deposits in the thigh area that are resistant to diet and exercise.
במהלך ההליך, ד"ר שבשין יעשה חתכים קטנים, יכניס צינור דק (קנולה) כדי להתפרק ולשאוב שומן, ולאחר מכן לסגור את החתכים.

לא, שאיבת שומן בירכיים היא לא פתרון לירידה במשקל. זהו הליך של עיצוב וחיטוב מבנה הירכיים שמתמקד במצבורי שומן עיקשים באיזור.

זמני ההחלמה משתנים, אך רוב החולים יכולים לחזור לפעילויות קלות תוך מספר ימים ולחדש את הפעילות הרגילה תוך מספר שבועות. החלמה מלאה עשויה להימשך עד כחודשיים.
התוצאות יכולות להיות ארוכות טווח אם שומרים על אורח חיים בריא. עם זאת, עלייה במשקל עלולה להוביל להצטברות מחדש של שומן באזורים המטופלים.
האם יהיו צלקות בולטות לאחר שאיבת שומן בירך?
הסיכונים עשויים לכלול זיהום, דימום, קווי מתאר לא אחידים ושינויים בתחושת העור. כמרפאה בעלת ניסיון של עשרות שנים אני יודעים למנוע ולמזער את הסיכויים לסיבוכים וסיכונים אלו.
שמירה על תזונה בריאה ומשטר פעילות גופנית חיונית כדי לשמר את התוצאות. תנודות במשקל יכולות להשפיע על התוצאה.
באופן כללי משרד הבריאות מגביל את כמות השומן שאפשר לשאוב בניתוח ל-5 ליטר. כמות גדולה יותר מסכנת את המנותח/ת (עקב פגיעה במאזן הנוזלים בגוף וירידה ברמת ההמוגלובין). במרבית הניתוחים מסוג זה אין צורך לשאוב יותר מ-3-4 ליטר – הוצאת כמות כזו של שומן מספיקה כדי ליצור שינוי משמעותי.
תוכן עניינים

שאיבת שומן ירכיים תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר