תוכן העניינים

מתיחת ירכיים

ירכיים מדולדלות, בולטות ועם עודפי עור ושומן פוגעות במראה האישי שלך? את סובלת מחוסר נוחות בישיבה בהליכה ומהתאמת בגדים זה כבר שנים?

היום, תודות לחידושים בתחום האסתטיקה אפשר לתקן את מראה הירכיים, להסיר עור ושומן עודף ולחזור לירכיים צרות שיתאימו לגזרה שלך.

בייעוץ תתבצע הערכה יסודית של:

מראה הירכיים ביחס לגוף.
מאגרי השומן.
מצב אלסטיות העור.
היסטוריה הרפואית.
אורח חיים נוכחי (עישון, נטילת תרופות, דיאטות וכד').
ריכוזי השומן ועודפי העור המיותרים שיש להסיר.

לאחר בדיקה גופנית ושיקלול מצבך הרפואי, הגופני וכמובן ציפיותיך מהתהליך, יוכל ד"ר שבשין להמליץ לך על ההליך הכירורגי המומלץ ביותר עבורך, לקבלת תוצאה אופטימאלית למראה טבעי וארוך טווח.

הוותק, הניסיון הכירורגי ושיטותיו הייחודיות של ד"ר שבשין מבטיחות תוצאות טבעיות עם חזרה מהירה לשגרה.

לאחר עיצוב הירכיים: 

את מראה הירכיים ניתן כבר לראות מספר שבועות ספורים לאחר ההליך, תלוי בסוג ההליך.

בימים הראשונים אחרי הטיפולים עלולים לחוות כאבים ונפיחויות.

במידה וקיימת תחושת אי נוחות, מומלץ להשתמש במשככי כאבים.

הצלקות יובהרו ויטושטשו באופן ניכר מספר חודשים לאחר ניתוח, בהמסת שומן בקור אין צלקות כלל.

לאחר מתיחת ירכיים או בודיטייט יש להימנע מפעילות גופנית כחודש לאחר הפעולה.

רגע לפני… פגישת היעוץ לעיצוב הירכיים:

מראה ירכיים בולטות או רפויות ולא חטובות הוא מקרה שכיח, אך משתנה לפי המטופל. המראה הלא אסתטי של הירכיים יכול להתחיל ממצבור קטן של שומן או עור טיפה רפוי ועד מראה ניקר לעין של מצבור שומן גדול  או עור רפוי ונפול. במרפאתנו קיים מגוון רחב של פרוצדורות מפעולות שאינן פולשניות כלל ועד פעולות שמערבות חיתוך והסרה של עור עודף. כך במרפאתנו אנו יכולים להתאים את הטיפול או הניתוח המתאים כמעט עבור כל מטופל או מקרה.

Coolsculpting – בעזרת מכשור מתקדם להמסת שומן בקור ניתן לפסל את הירכיים ללא התערבות ניתוחית כלל. למכשיר קיימת ידית מותאמת אישית לירכיים החיצוניות וידית מותאמת אישית לירכיים הפנימיות על מנת לקבל תוצאה מירבית.

Bodytite – שיטה מהפכנית בעזרת צינורית דקה להמסת שומן, שאיבת שומן ומיצוק העור. מיצוק העור הינו יתרון משמעותי מאוד מאחר שלאחר הפחתת השומן באזור הטיפול יש צורך לטפל בעור הרפוי.

מתחית ירכיים – במקרים מסויימים כאשר קיימת בעיה של עור עודף ד״ר שבשין ימליץ לבצע מתיחת ירכיים על מנת להגיע לתוצאה מקסימילית. בשיטה זו מתבצעת הסרה של העור העודף.

שאיבת שומן מהירכיים – לרוב משולב עם מתיחת ירכיים.

שאיבת שומן מהירכיים

שאיבת שומן מהירכיים מתבצעת במסגרת ניתוח מתיחה או כטיפול בפני עצמו, כשאין עודפי עור אלא רק הצטברות של שומן מיותר שפוגע במראה החיצוני.

הדרכים השונות לביצוע שאיבה מהירכיים

בעבר שאיבות שומן מהירכיים או מאזורים אחרים בגוף בוצעו בדרך ישירה: לאזור המטופל הוחדרה צינורית (קנולה) והמנתח היה מוציא דרכה שומן. 

עם השנים ההליך השתכלל. כדי להקל על הרופא לשאוב את השומן, וכמובן להפוך את הטיפול לפשוט יותר גם מבחינת המטופלים, ניתן להיעזר בלייזר, גלי רדיו, אולטראסאונד ועוד. ריכוך רקמות השומן מאפשר להשלים את השאיבה בפרק זמן קצר יותר ובנוסף ההחלמה תהיה קלה יותר.

שיטה נוספת להעלמת שומן מתסכל בירכיים היא כאמור המסתו בקור. במקרים אלה למעשה כלל לא נדרשת שאיבה שכן השומן המומס מוצא מהגוף באופן טבעי על-ידי מערכת הלימפה.

מה מרגישים במהלך שאיבת שומן בירך?

שאיבת שומן מהירכיים מתבצעת בהרדמה מקומית או בהרדמה מלאה, בהתאם לכמות השומן שאותה רוצים להעלים. בנוסף, ביחד עם החומרים המאלחשים, מוזרקת לירכיים תמיסה שכוללת חומר אשר מכווץ את כלי הדם ומונע דימום. בהתאם הטיפול לא כרוך בכאב אלא באי נוחות קלה במהלך ההזרקה של החומרים הנ”ל.

גם טיפולים בשיטות בודיטייט ו-Coolsculting (המסת שומן בקור) מתבצעים ללא כאב וללא תופעות לוואי משמעותיות.

כמה שומן אפשר לשאוב מהירכיים?

באופן כללי משרד הבריאות מגביל את כמות השומן שאפשר לשאוב בניתוח ל-5 ליטר. כמות גדולה יותר מסכנת את המנותח/ת (עקב פגיעה במאזן הנוזלים בגוף וירידה ברמת ההמוגלובין). במרבית הניתוחים מסוג זה אין צורך לשאוב יותר מ-3-4 ליטר – הוצאת כמות כזו של שומן מספיקה כדי ליצור שינוי משמעותי.

איך ליצור שינוי משמעותי ומחמיא וגם לשמור על מראה טבעי?

בכל מקרה של שאיבת שומן בירכיים, ניתוח מתיחה כולל, טיפול בודיטייט או הקפאת שומן, המטרה היא ליצור שינוי משמעותי – ובמקביל לשמר את המראה הטבעי שהוא גם המחמיא ביותר האפשרי.

בהתאם חשוב מאוד להגיע למנתח פלסטי מנוסה מאוד. איש מקצוע שאמון לא “רק” על ביצוע מוקפד אלא גם על תכנון מדויק ידע לזהות את הצרכים שלכם ואת הדרך הטובה ביותר לספק אותם – ויאפשר לכם ליהנות מירכיים מעוצבות ומחוטבות כפי שתמיד חלמתם עליהן.

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא