מתיחת בטן

הסרת עודפי עור • הסרת עודפי שומן • העלמת סימני מתיחה • מיצוק העור

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

למה לעשות ניתוח מתיחת בטן?

מתיחת בטן מלאה היא הליך מהפכני שיכול לספק שיפורים מקיפים למראה ובריאות אזור הבטן. חשוב לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מנתח פלסטי מיומן ומנוסה כדי להשיג את התוצאות הרצויות תוך מזעור סיכונים והבטחת החלמה חלקה. למרות שזהו אחד הניתוחים השכיחים ברפואה הפלסטית, זהו עדיין ניתוח כירורגי מורכב המחייב מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל הכשרה וניסיון רב.

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא היכולת להפגיש בין הציפייה שלך, לבין מה שאפשר להשיג עם ניתוח מתיחת בטן ולקבל תוצאה מקסימלית. לאחר ניסיון של עשרות שנים וטיפול באלפי לקוחות, אנחנו יכולים להגיד בביטחון מלא שעזרנו ועדיין עוזרים ללקוחותינו להגשים את החלום שלהם.

הורדת עודפי עור ושומן

אנשים רבים שירדו כמות משמעותית של משקל, בין אם באמצעות ניתוח הרזיה או דיאטה ופעילות גופנית, פעמים רבות נותרים עם עודפי עור ותאי שומן עקשניים אשר עמידים למאמצי הפחתת משקל נוספים. דבר היכול להוביל לאי נוחות, בעיות היגיינה וקשיים במציאת בגדים המתאימים בנוחות.
תיקון שרירי בטן נפולים

הריון בודד או מספר הריונות ותהליך ההזדקנות הטבעי עלולים לגרום למתיחה או להיפרדות של שרירי הבטן ולפעמים שניהם, מה שמוביל לבטן בולטת ולחולשת שרירי הליבה. זה יכול לגרום גם לאי נוחות פיזית וגם לחוסר ביטחון במראה החיצוני של האדם.
לבחור בגדים בחופשיות

קושי למצוא בגדים שמתאימים היטב בגלל צורת הבטן ונוכחות עודפי עור ושומן עלולים להיות מתסכלים. אתגר זה יכול להגביל את בחירת הסגנון ולגרום לאדם להרגיש פחות בטוח בהופעה שלו/ה.
יתרונות רפואיים

עבור אנשים עם שרירי ליבה מוחלשים, מתיחת בטן יכולה להציע יותר מרק יתרונות אסתטיים. זה יכול גם להקל על כאבי גב, לשפר את היציבה ולשפר את כח שרירי הליבה.
הרגשת קלילות ורעננות

שרירי בטן מוחלשים ועודפי עור עלולים להפריע לפעילות הגופנית. חלק מלקוחותינו רצו מתיחת בטן כדי לשפר את יכולתם לעסוק בספורט ובאורח חיים פעיל ללא אי נוחות.

מידע כללי

זמן ההליך

2 – 3 שעות

צלקת

בבטן תחתונה

זמן החלמה

2 – 4 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. קווי מתאר

קווי המתאר למתיחת בטן מלאה נעשים בדרך כלל אופקית לאורך הבטן התחתונה, המשתרעים מירך לירך. אורך החתך יכול להשתנות בהתאם למידה הדרושה וציפיות המטופלת. החתך מתוכנן בקפידה להיות מוסתר בתוך קו הביקיני הטבעי, מה שמאפשר הסתרה עם רוב סוגי הבגדים ובגדי הים.
2. הסרת עודפי עור ושומן

המטרה העיקרית של מתיחת בטן מלאה היא להסיר עודפי עור ושומן מכל אזור הבטן. זה מועיל במיוחד עבור אנשים שחוו ירידה משמעותית במשקל או שינויים הקשורים להריון שהותירו אותם עם עור רפוי ניכר ומשקעי שומן עיקשים.
3. תיקון והידוק השרירים

הריון ותנודות במשקל עלולות להוביל להיפרדות והיחלשות של שרירי הבטן, וכתוצאה מכך לבטן בולטת. במהלך מתיחת בטן מלאה, ד"ר שבשין יכול לגשת לשרירי הליבה ולתקן אותם על ידי תפירתם יחד. זה לא רק עוזר ליצור מראה שטוח יותר אלא גם משפר את חוזק שריר הליבה ואת היציבה.
4. עיצוב מחדש

בנוסף להסרת עודפי עור ושומן, ד"ר שבשין יפסל ויעצב את הרקמה שנותרה כדי ליצור צורה אסתטית יותר, מה שנותן גזרה יפה ומחמיאה יותר.
5. התאוששות

ההחלמה מניתוח זה נמשך מספר שבועות בודדים. המטופלים יכולים לצפות לאי נוחות מסוימת, נפיחות וחבורות במהלך השלב הראשוני של הריפוי. חשוב לעקוב אחר ההנחיות לאחר הניתוח לגבי הגבלות פעילות, טיפול בפצעים ולבישת חגורת לחץ כדי לסייע בתהליך הריפוי.
6. הסתרת הצלקת

בעוד שצלקות הן חלק בלתי נמנע מכל ניתוח, ד"ר שבשין ידאג למקם את החתכים במקומות שניתן להסתיר בקלות על ידי ביגוד ובגדי ים. הקפדה על הוראות טיפול נאותות בצלקת יכולה לעזור למזער את המראה שלה לאורך זמן.
7. תוצאות

התוצאות של מתיחת בטן מלאה הופכות בולטות יותר ככל שהנפיחות פוחתת והגוף מחלים. המטופלים צריכים לצפות לבטן שטוחה וחלקה יותר עם טונוס וקונטור שרירים משופרים. שמירה על אורח חיים בריא תתרום לשימור ואריכות ימים של התוצאות.

לאחר ההליך

את מראה הבטן ניתן כבר לראות מספר שבועות ספורים לאחר ההליך הכירורגי (2-3 שבועות). תהליך השחרור מבית החולים מותנה במצבו הרפואי של המטופל/ת (לרוב לא יותר לילה אחד). בימים הראשונים אחרי הניתוח עלולים לחוות כאבים ונפיחות. יתכן קושי לעמוד זקוף בימים הראשונים לאחר הניתוח, אך מומלץ לחזור להתהלך זקוף מהר ככל שניתן.

במידה וקיימת תחושת אי נוחות בה מומלץ להשתמש במשככי כאבים. הצלקות יובהרו ויטושטשו באופן ניכר מספר חודשים לאחר ניתוח (ינתנו הוראות טיפול מצוות המרפאה). בכל מקרה אין לבצע מאמץ גופני כחודש לאחר הניתוח.

טיפול בזמן ההחלמה וחזרה לשגרה
צוות המרפאה יספק הוראות על תדירות החלפת החבישה, חיטוי, נטילת משככי כאבים במקרה הצורך ולבישת בגדי לחץ.

שילוב מתיחת בטן ושאיבת שומן

בטכניקה חדשנית ד"ר שבשין משלב באותו ההליך מתיחת בטן ושאיבת שומן.

ראשית ד"ר שבשין מבצע שאיבת שומן בבטן העליונה והתחתונה, לאחר מכן מבצע חתך צר יותר בבטן התחתונה עד לאזור הבטן העליונה (מבלי לנתק את השוליים הצדדים של דופן הבטן), מהדק את שרירי הבטן, מותח ומסיר את העור העודף. למעשה בהליך חדשני זה, נמנע הליך כירורגי נוסף של שאיבת שומן לאחר ניתוח מתיחת הבטן. תקופת החלמה קצרה יותר וחזרה מהירה לשגרה במראה טבעי המתאים בדיוק לך.

לאחר בדיקה גופנית ושיקלול מצבך הרפואי, הגופני וכמובן ציפיותיך מהתהליך, יוכל ד"ר שבשין להמליץ לך על ההליך הכירורגי המומלץ ביותר עבורך, לקבלת תוצאה אופטימאלית למראה טבעי וארוך טווח.
הוותק, הניסיון הכירורגי ושיטותיו הייחודיות של ד"ר שבשין מבטיחות תוצאות יוצאות דופן, טבעיות עם חזרה מהירה לשגרה.

אנחנו מבינים את הרצון שלך להרגיש טוב יותר בתוך גופך. צאי לדרך חדשה של איכות חיים גבוהה, ביטחון עצמי גבוה ותחושה פנימית חיובית יותר. הגישה הייחודית של ד"ר שבשין בכל מה שקשור למתיחת בטן, מציעה פתרון מותאם אישית ומקיף שיעזור לך להשיג את הגזרה שתמיד רצית. צוות המרפאה המנוסה של ד"ר שבשין המחויבות למטופל לתוצאה יוצאת דופן, אנו מבינים כי המסע שלך הוא ייחודי. באמצעות הטכניקות החדישות והגישה הממוקדת במטופל/ת, אנו שואפים לא רק לחטב את גופך אלא גם לשפר את את התחושה הפנימית שלך. הגרסה החדשה שלך מתחילה איתנו.
מתיחת בטן - שאלות נפוצות
ניתוח מתיחת בבטן מיועד לאנשים שהצליחו להסיר עודף משקל מאסיבי, או נשים אחרי לידות או אנשים עם בטן בולטת עם עור עודף שלא ניתן להסיר בשום דרך אחרת שאינה מתאימה למבנה גופם. מתיחת בטן(abdominoplasty), זהו הליך כירורגי שנועד לשפר את מראה אזור הבטן על ידי הסרת עודפי עור ושומן תוך הידוק השרירים באיזור. הליך זה נפוץ על ידי אנשים שחוו ירידה משמעותית במשקל, הריון או הזדקנות, מה שעלול להוביל לשרירי בטן מתוחים ולעור רפוי.
בניתוח מתיחת בטן (בין אם מיני או מלא) מוסר העודף העור, נמתחים השרירים והתוצאה בטן שטוחה ומהודקת, ההבדל בין שני ההליכים הוא שבניתוח למתיחת בטן (מלא) מטפלים בכל איזור הבטן לעומת מיני מתיחה המיועדת לטפל בחלק התחתון של הבטן על כך החתכים מתבצעים רק בחלק התחתון והמתיחה היא מהטבור ומטה, אין מגע בבטן העליונה
בחידושים הקיימים היום, במרבית המקרים (תלוי בהליך הכירורגי הנבחר ובמצב בריאותו של המטופל) התפרים נמסים בעצמם ואין צורך בהוצאת תפרים

באופן כללי, זמן החלמה משתנה בין המטופלים , אך מניסיוני במרבית המקרים, ניתן לראות את תוצאות המתיחה כבר מספר שבועות לאחר הניתוח (עד כ-3 שבועות). מומלץ להיעזר בחגורת בטן תומכת למשך כחודש – חודשיים לאחר הניתוח.

View this post on Instagram

לד״ר שבשין אורי, לאחר ששקלתי 115 קילו כיום אני גאה לומר שמשקלי הוא 75 קילו. לפני חצי שנה, לאחר הירידה במשקל נשאר לי עור עודף שמאוד הפריע לי. לכן עברתי אצלך ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן, אין מאושר ממני שאת השינוי שלי בחרתי לעשות אצלך. התוצאות מדברות בעד עצמן. לאורך כל התהליך הרגשתי בידיים טובות. אני רוצה להודות לך ולצוות על הלווי הצמוד ועל הטיפול המסור. ממליץ עליכם בלב מלא ושלם . בהמון תודה לירון אלחנתי

A post shared by Dr Shabshin (@drshabshin) on Sep 2, 2019 at 10:41am PDT

 

ניתוח מתיחת בטן, מקנה תוצאות קבועות, האזור בו נשאב השומן מוגן. אך יחד עם זאת במידה ומעלים באופן דרסטי במשקל, יופיעו השומנים באזור אחרים על כן חשוב לשמור על תזונה בריאה, פעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא.
לפני הניתוח תתבקשי לבצע בדיקות רפואיות (למשל: בדיקות קרישה, בדיקות דם) להפסיק לעשן (3 שבועות לפני הניתוח, להגיע לניתוח בצום- את הכל ההכנות המקדימות תוכלי לקבל מצוות המרפאה טרום הניתוח
מתיחת בטן מחיר
תוכן עניינים

מתיחת בטן תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר