תוכן העניינים

תוכן העניינים

כשרפואה ויופי נפגשים

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.
את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי יותר.
מה שהטבע לא נתן – הכירורגיה הפלסטית מציעה לך היום.

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת יעוץ

התקשרי עכשיו! 03-7362360

שאלות נפוצות על ניתוח הגדלת חזה:

   1. האם יש כאבים לאחר הניתוח?  ניתן לשלוט בכאבים על ידי משככי כאבים והכאבים הינם בעוצמה בינונית. בדרך כלל הכאבים המשמעותיים הינם בשבוע שלאחר הניתוח.
   2. אילו משככי כאבים ניתן ליטול?  אופטלגין נוזלי, אקמול ומשכחי כאבים נוגדי דלקת (אדוויל, אדקס, נורופן ודומים).
   3. מתי ניתן לחזור לעבודה? היכולת לחזור לעבודה היא אינדיבידואלית ותלויה בסוג העבודה. באופן כללי, לרוב מתאפשר לחזור לעבודה משרדית לאחר שבוע מהניתוח, ולעבודה פיזית לאחר שבועיים. בהגדלה תת שרירית ייתכן והתווסף מעט זמן.
   4. למשך כמה זמן יש ללבוש את חזיית הספורט? צריך ללבוש את חזיית הספורט ברוב שעות היום, כולל בזמן השינה, במשך כשישה שבועות. אלא אם כן קיבלת הנחייה אחרת מהרופא או צוות המרפאה.
   5. מתי ניתן לחזור לעסוק בפעילות יומיומית מתונה (כגון: בישול, נהיגה וכ"ו)? לרוב תוך ימים בודדים ממועד הניתוח. לגבי נהיגה, בגלל חשיבות בטיחותית לנו ולאחרים, מומלץ לא לנהוג כל עוד יש מגבלה תנועתית או כאבים משמעותיים. לרוב מדובר בכשבוע..
   6. האם יש סכנה לשתלים בזמן טיסה או צלילה? לשאלה הזו תוכלי גם לצפות בסרטון בהמשך העמוד בה ד״ר שבשין מתראיין בתוכנית בוקר בנוגע למיתוסים בניתוחי חזה. ככל הידוע אין מגבלה משמעותית בעניין הל. לטוס ניתן מיידית. לצלול ניתן לאחר תקופת החלמה בהתאם להוראות המנתח
   7. האם ניתן להניק לאחר הגדלה? ההנקה עשויה לפגום בתוצאות הניתוח ויש להתייעץ עם מהמנתח בנושא. אך ניתוח הגדלת חזה ברוב המקרים אינו משפיע על ההנקה עצמה.
   8. האם יש צורך להחליף את השתל כל מספר שנים? אינו קיים זמן מומלץ באופן רשמי. מומלץ להגיע לבדיקה עם המנתח שלך בחלוף 10 שנים ולקבל את חוות דעתו על מצב השתל והצורך בהחלפת השתלים. יש לזכור שלכל אביזר רפואי יש אורך חיים ובלאי ולכן רצוי להקפיד על שגרת בדיקות ממוגרפיה וסונאר בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

לכל שאלה נוסף נשמח לענות בטלפון 03-7362360
]הגדלת חזה לפני ואחרי

בבואך לבחור את סוג השתלים לניתוח – חשוב שתדעי:

גודל השתל – מגוון רחב ביותר של גדלים שמהם תוכלי לבחור בהתאמה מושלמת למבנה שלך.

  1. שתלי סיליקון – השתלים הנפוצים ביותר, בתחושת המגע, עיצוב וצמיגות השד מזכיר מאד שד טבעי.
   לשתלי הסיליקון מעטפת עמידה עם ג'ל סיליקוני בתוכה,כיום כבר לא משתמשים בשתלי סיליקון נוזליים כבעבר על מנת למנוע דליפות בתוך השד
  2. צורות השתלים -מגוון רחב של צורות מעניקות דרגות שונות של בולטות ומראה החזה, כדי שתוכלי להתאים בצורה אופטימלית את המראה לגופך.
 1.  
  • שתל עגול – חצי עיגול עם בסיס עגול וכיפה עגולה, השתלים נבדלים במידת מראה הפרופיל (כלומר: פרופיל גבוה יותר בעל קוטר קטן יותר מראה של שד בולט יותר וכד')
  • שתל אנטומי – בצורת אגס או טיפה, שתל גמיש יותר ומקנה צורת שד טבעית יותר.
  • עומדים לרשותך מגוון רחב של שתלים לבחירה אישית ביחד עם המלצה רפואית. השתלים נבדלים בגובה, ברוחב וכן במידת מראה הפרופיל.
  • שתל חלק או מחוספס – מאפיין את תחושת השד: מעטפת חלקה ושד רך יותר מול מעטפת מחוספסת המתאפיינת בדבקות טובה יותר לרקמת השד.
  •  
  • מומלץ למדוד את השתלים שיכולים להתאים למבנה גופך בהמלצת הרופא כך שתוכלי לראות כבר בפגישת הייעוץ איך ישתנה המראה שלך לאחר הגדלת חזה.
 1.  
 1.  

את יכולה לעשות הגדלת חזה, ללכת זקופה וליהנות ממראה טבעי ומחודש. ישנן מגוון אפשרויות העומדות לבחירתך:

  • בחירת הגודל הרצוי.
  • הצורה.
  • הבולטות.
  • התחושה, ועוד..

בתמהיל השיקולים הרפואיים לקראת הניתוח, רצונך האישי, המבנה האנטומי של השד, מבנה גופך, סוג העור והרקמות של השד יסייעו בקבלת החלטה על סוג השתל, גודלו וצורתו.

חשוב לדעת – ניתן לבצע הגדלת חזה רק לאחר גיל 18 כאשר החזה מתעצב סופית.

ד"ר שבשין יודע כי במהלך השנים במיוחד אם את לפני לידות, יתכנו עוד שינויים במראה השד, לכן חשוב שהמראה הטבעי ישמר לאורך זמן.

רגע לפני… פגישת היעוץ:

בפגישת הייעוץ יבצע ד"ר שבשין:

 • בדיקה של מבנה השד והרקמות.
 • יבקש נתונים רפואיים.
 • ישמע ממך מהן ציפיותיך מהניתוח.
 • יספר לך על ההליך הכירורגי.
 • יסביר לך על הסיכונים.
 • יספר לך על התוצאות הצפויות.

ד"ר שבשין ימליץ לך על סוג שתל, גודלו וצורתו כדי שיתאימו בצורה אופטימאלית לגופך.

בנוסף יבצע מדידות שתלים כדי שתוכלי להתרשם כיצד תיראה הגדלת החזה לאחר הניתוח – גודל השד, הרוחב, מרחק בין השדיים, מראה החזה ומראה הפרופיל.

הניסיון המקצועי ו-וותק של שנים בתחום מוכיחים כי אלפי לקוחות מרוצות מהתהליך.

מומחיות הרופא היא גם לדאוג שמראה החזה יהיה משביע רצון ולא פחות חשוב – שישמר לאורך זמן.  מכיוון שלאורך השנים החזה עובר שינויים, למשל: שדיים גדולים נוטים לצנוח מהר יותר משדיים קטנים. דוגמא זה דורשת מיומנות כירורגית ורופא מנוסה להשגת לתוצאות טבעיות לאורך זמן.

לשאלות ותשובות נפוצות לחצו כאן

האפשרויות העומדות בפנייך בהליך הכירורגי:

ד"ר שבשין מנתח על פי שיטות עבודה ייחודיות ומומחיותו מאפשרת ביצוע שיטות ניתוח הגדלת חזה שונות להחדרת השתל בהתאם למבנה גופך, גודל השתל והעדפתך האישית:

  1. הכנסת השתל בחתך מסביב לפטמה – הסתרה מקסימאלית של התפר.היתרון: הסתרה מקסימאלית של התפר אך יש לזכור כי הסיכון בהליך זה יכול לפגום ביכולת ההנקה בעתיד.
  1. הכנסת השתל בחתך בכפל השד – השתל יוחדר בדיוק בנקודת החיבור של השד עם הגוף. גישה זו היא הקלה ביותר, נותרת צלקת בחתך הרוחבי אך פוחת הסיכון ביכולת הנקה בעתיד.
  1. החדרת השתל בחתך מתחת לזרוע – הליך מרוכב יותר מכיוון שקשה בהליך מסוג זה להגיע לסימטריה מלאה, רק מומחה כירורגי עם ניסיון עתיר שנים יכול לבצע ניתוח מסוג זה בהצלחה. היתרון בהליך מסוג זה שאין פגיעה ביכולת הנקה.

ניתן למקם את השתל מעל לשרירי השד או מתחת לשריר.

חשוב שתדעי:

  • הכנסת השתלים מעל לשריר השד מצריך זמן החלמה קצר יותר ומתאים לנשים בעלות חזה נפול או בסיס צר וניתן לראות את תוצאות הניתוח זמן קצר לאחר הניתוח.
  • הכנסת השתלים מתחת לשריר מצריך תהליך החלמה ארוך יותר, ויש סיכון קטן יותר בצניחת החזה לאורך השנים. הניתוח מתאים לנשים בעלות חזה גבוה יחסית בלי עודפי עור. ניתן לראות את התוצאה הסופית כחודשיים לאחר הניתוח.

עוד בתהליך הייעוץ, יסביר ד"ר שבשין את הליך החדרת השתלים ומיקומם בהתאם למבנה גופך ולתוצאות הרצויות.

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת יעוץ

התקשרו עכשיו! 03-7362360

סוגי השתלים של  "מנטור"

חברת "מנטור" מציעה מספר סוגים של שתלי סיליקון לניתוחי הגדלת חזה על מנת לאפשר למנתח ביחד עם המטופלת לבחור את השתל האופטימאלי עבורה.

מגוון האפשרויות בבחירת השתלים כוללות:

   • הבדלים במעטפת השתל – בין חלקה למחוספסת.
   • הבדלים בין פרופיל השתל – בינוני, גבוה, גבוה מאד. (לשתל צורני – אנטומי)
   • פרמטר נוסף המתייחס לנפח – גודל השתל.

*טווח המידות משתנה בהתאמה למבנה גופה של המטופלת.

*"מנטור" מייצרת גם שתלים ממולאים במי מלח אולם אלה משמשים בעיקר לשחזורי שד. לא לניתוח הגדלה לחזה.

שתלי הסיליקון של מנטור ממולאים בג'ל קוהסיבי – ג'ל צמיג יותר מהממוצע התורם לתחושת הטבעיות של השתל. מרקם מחוספס עשוי להפחית את הסכנה להיווצרות התכווצות קופסית – תופעת לוואי של ניתוחי הגדלת חזה שבה המעטפת שנוצרת סביב השתל (הגוף תמיד יוצר מעטפת סביב השתל) הינה נוקשה מדי, ועלולה להוביל במקרים מסוימים – כשההתכווצות הקופסית חמורה – לצורך בהוצאת השתל והחלפתו בחדש.

כיצד לבחור פרופיל?

הפרופיל של השתל המוחדר לשד הוא זה שקובע את צורתו של החזה לאחר ניתוח ההגדלה (ביחד עם נפח השתל הנבחר, כמובן). פרופיל גבוה ופרופיל גבוה מאוד מעניקים לחזה מראה בולט יותר ואילו הפרופילים הבינוניים יוצרים מראה רך יותר וטבעי יותר.

בכל מקרה, חשוב לשקול היטב את האפשרויות השונות, להיעזר בהדמיות מחשב המציגות את המראה העתידי של החזה עם כל אחד מהשתלים האופציונאליים ולהקשיב לחוות דעתו של הרופא המנתח – וכך ליהנות מהיתרונות של הגדלת החזה עם שתלים של חברת "מנטור".

לאחר הניתוח:

  • תוכלי להשתחרר אחר מספר שעות בחזרה לביתך כמובן שיהיו על גופך תחבושות אלסטיות.
  • יהיה עלייך ללבוש בימי ההחלמה הראשוניים חזייה רפואית ולאחר מכן ללבוש במהלך רוב שעות היממה חזיות ספורט תומכות.
  • ניתן להתקלח כ-24 שעות לאחר הניתוח.
  • תוזמני להגיע לפגישת ביקורת כשבועיים לאתר הניתוח

הגדלת חזה, הרמת חזה או שילוב של שניהם?

בימינו, המראה החיצוני שלנו הוא חלק מהותי מהדימוי העצמי שלנו ובנוסף הליכים רפואיים שמטרתם שיפור האסתטיקה הופכים נפוצים יותר ויותר, עוד ועוד נשים שואלות את עצמן לא האם כדאי להן לעבור ניתוח, אלא איזה ניתוח מומלץ עבורן: הגדלת חזה או הרמת חזה.

מתי מבצעים הגדלת חזה?

הניתוח, מטבע הדברים, מומלץ לנשים בעלות שדיים קטנים. לעיתים הגדלת שדיים נדרשת בעקבות היריון והנקה שהובילו להתרוקנות השדיים, במקרים אחרים הגנטיקה היא שאחראית לחזה הקטן ובימינו ישנן גם לא מעט נשים בעלות חזה שאינו קטן, אשר בכל זאת מעוניינות, מסיבות שונות, בהגדלתו (כמובן שגם רצון זה הינו לגיטימי לחלוטין). בכל אופן, חשוב להגיע לפגישת הייעוץ והאבחון אצל המנתח הפלסטי, עם ציפיות ריאליות וגודל חזה מבוקש ההולם את פרופורציות הגוף.

מתי מבצעים הרמת חזה?

הרמת חזה, בניגוד להגדלה, מיועדת לשדיים שגודלם אינו מהווה בעיה בעיני האישה, אבל צורתם כן. בעיקר מדובר בחזה שאיבד את זקיפות קומתו – בגלל התבגרות, ירידה משמעותית במשקל, הנקה ממושכת ועוד. ההליך הנדרש לשם החזרת עטרה ליושנה הוא הרמת חזה.

בניתוח הרמת חזה סטנדרטי מוסרות רקמות עור ושומן עודפות מהשדיים ,על מנת לאפשר את הידוקם ואת החזרתם למצב מתוח וזקוף. הסרת הרקמות העודפות מקטינה במידת מה את החזה. אם הוא הופך קטן מדי ניתן לבצע ניתוח משולב: הגדלת + הרמת חזה.

ניתוח הגדלה משולב בהרמה

הרמת חזה משולבת בהגדלתו נועדה למצבים בהם השדיים גם נפולים וגם אין בהם מספיק נפח לתת לחזה מראה מלא וזקוף. בניתוח זה מוכנס אל החזה הרפוי והקטן שתל סיליקון. השתל מעניק לשדיים את הגודל הרצוי. בנוסף, מורם החזה כך שהתוצאה המתקבלת היא שדיים גדולים וזקופים.

חשוב להדגיש שניתוח הגדלת שדיים משולב בהרמה מוגבל מבחינת גודל השתל. ככל שהשתל גדול יותר, נפחו גדול יותר, משקלו גבוה יותר והוא עלול לגרום לצניחה מוקדמת של השדיים.

מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון עשיר ומיומנות גבוהה ידע למצוא את האיזון המדויק והאופטימאלי – ויעניק למטופלת את המראה המיוחל של שד מלא וזקוף.

השתלים של "מנטור"

להצלחה של הניתוח שני אבות:

 1. המיומנות והניסיון של הרופא המנתח.
 2. איכות השתל.

חברת "מנטור" (Mentor) האמריקאית הינה חברה המספקת מדי שנה למיליוני נשים ברחבי העולם שתלים בטוחים ואיכותיים במיוחד המסייעים להן להגשים את חלומן אודות חזה גדול ויפה.

הגדלת חזה מחירים

החלמה מניתוח הגדלת חזה

טיפולי פנים וצוואר

המסת שומן בקור

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

ניתוח להגדלת חזה

מנתח פלסטי בכיר בבית חולים תל השומר  חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (ISPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ואסתטית (ASAPS)  חבר באיגוד העולמי

הגדלת חזה חדש

הגדלת חזה – כשרפואה ויופי נפגשים! את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית

דוגמנית לאחר ניתוח הגדלת חזה

איך להתכונן לניתוח הגדלת חזה?

הגדלת חזה היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינות רבות, וגם כאן בישראל. הסיבה פשוטה: ההליך הכירורגי השתכלל מאוד עם השנים, וכיום ניתן להבטיח לכל

הגדלת חזה 2

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך. את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי

הגדלת חזה

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך. את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי