הגדלת חזה

הגדלת חזה עם שתלים • הרמת חזה עם שתלים • תיקון אסימטריה

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

ניתוח הגדלת חזה

כמו רוב ההליכים הקוסמטיים, ניתוח הגדלת חזה הוא בחירה אישית. זהו הליך מבוקש ע"י נשים שעשו ירידה גדולה במשקל, אחרי הריון או כאלו שמחפשות להשיג סימטריה, גודל או פרופרציות שונות מהמצב הנתון.

הגדלת חזה מראה טבעי

המקצעויות והניסיון של ד"ר שבשין מאפשר לך לקבל את החזה שאת רוצה, חזה בעל מראה ופרופורציות טבעיות. השילוב של השתל הנכון עם טכניקת ההשתלה הנכונה תביא את התוצאה שאת מצפה.
חשוב לזכור שמה שנחשב "טבעי" יכול להשתנות ממטופלת למטופלת, ולכן תקשורת פתוחה בזמן הייעוץ שלך היא המפתח להשגת התוצאה הרצויה. כך ד"ר שבשין יוכל לספק לך המלצות מותאמות אישית ולעזור לך להגדיר ציפיות ריאליות לניתוח הגדלת החזה שלך. לדוגמא מיקום הנחת השתל (מתחת או מעל השריר, מיקום פתח ההכנסה, צורת השתל ועוד).

שיפור הביטחון העצמי

נשים רבות מדווחות על עלייה בביטחון העצמי ושיפור בדימוי הגוף בעקבות ניתוח הגדלת חזה ותחושת שביעות רצון רבה יותר מהמראה שלהן.
שיפור הפרופורציות

הגדלת חזה יכולה לעזור ליצור דמות מאוזנת ופרופורציונלית יותר. חלק מהנשים מחפשות בהליך זה להשיג מראה חזה סימטרי יותר או מלא יותר המשלים את צורת גופן.
התאמת בגדים

מטופות רבות מגלות לעתים קרובות שהבגדים שלהן יושבים עליהן יותר טוב לאחר ניתוח הגדלת חזה. השגת מידת החזה הרצויה יכולה להקל על מציאת בגדים שמתאימים היטב ומשפרת את הסגנון הכללי שלהן.
שחזור לאחר הריון או ירידה במשקל

.הריון, הנקה וירידה משמעותית במשקל עלולים להוביל לשינויים בגודל ובצורת השד. ניתוח הגדלת חזה יכול לעזור להחזיר את השדיים למראה שלהם לפני ההריון או למראה הרצוי.
תחושת הקלה

עבור נשים מסויימות, השגת מראה השדיים שהן רוצות יכול להוביל לרווחה רגשית. תחושת שביעות הרצון ממראה גופן מפחית תחושות של חוסר ביטחון הקשורות למראה החיצוני שלהן.

מידע כללי

זמן ההליך

שעה

צלקת

מתחת לשד

זמן החלמה

1 – 2 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. ייעוץ

התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית. במהלך הייעוץ עם ד"ר שבשין במטרות, בחששות ובציפיות שלך מהניתוח. המנתח יעריך את גודל החזה, הצורה והבריאות הכללית שלך כדי לקבוע אם את מועמדת מתאימה להגדלת חזה. תהיה לך גם הזדמנות לשאול שאלות וללמוד על האפשרויות השונות הזמינות, כגון סוג השתל, גודלו, מיקום החתך ומיקום.
2. תכנון וציפיות

ד"ר שבשין יעבוד איתך על מנת לפתח תוכנית ניתוח מותאמת אישית ולבחור את סוגי השתלים וגודלם, מיקום החתך ומיקום השתל.
3. הרדמה

הרדמה תינתן כדי להבטיח שתרגישי נוח וללא כאבים במהלך ההליך. ד"ר שבשין יסביר לך את אפשרויות ההרדמה.
4. יצירת פתח הכנסה

ד"ר שבשין יבצע את החתך לפי התכנית הניתוחית שהוחלט עליה במהלך הייעוץ הטרום ניתוחי.
5. הכנסת השתלים

השתלים שנבחרו יוכנסו בקפידה לכיסים, ומיקומם יותאם להשגת התוצאה הרצויה.
6. תפירה וחבישה

ברגע שהשתלים ממוקמים כראוי, החתכים נסגרים בתפרים, ומודבקים תחבושות או סרט ניתוח.
7. התאוששות ושחרור

אחרי הניתוח תמוקמי בחדר התאוששות עד לעירנות והתאוששות מלאה.

לאחר ההליך

החלמה ותוצאות
עשויים לחלוף מספר שבועות עד שהנפיחות תתפוגג והשדיים שלך יתייצבו למקומם הסופי. עליך להימנע מפעילויות מאומצות והרמה חפצים כבדה במהלך תקופת ההחלמה הראשונית. ביצוע הוראות הטיפול לאחר הניתוח חיוני כדי לייעל את התוצאות ולמזער את הסיכון לסיבוכים.
יחד עם זאת יש להדגיש שחלק גדול מהמטופלות יוצאות מהמרפאה אחרי ניתוח ובסופ"ש כבר יוצאות לבלות. בימים הראשונים שלאחר הניתוח (בדרך כלל 3-4 ימים) יש להימנע ממקלחות מלאות. לאחר מכן ניתן להתקלח כרגיל אולם יש להקפיד על עדינות בעת סיבון איזור החזה.
לאחר שבועיים תתבקשי להגיע למרפאה לפגישת ביקורת על מנת לבדוק קצב החלמה תקין

בדיקות לפני הניתוח
הבדיקות הנדרשות הן ספירת דם, בדיקה ביוכימית (בסיסית), בדיקת תפקודי קרישה ואק"ג (בדיקת הפעילות החשמלית של הלב, כחלק מההכנה לניתוח). מטופלות בנות 30 ומעלה עוברות גם אולטרסאונד שדיים, ומגיל 40 ומעלה נדרשת גם ממוגרפיה. אם המטופלת מעשנת כבדה, בדרך כלל יתבצע גם צילום חזה.

הגדלת חזה, הרמת חזה או שילוב של שניהם?

בימינו, המראה החיצוני שלנו הוא חלק מהותי מהדימוי העצמי שלנו ובנוסף הליכים רפואיים שמטרתם שיפור האסתטיקה הופכים נפוצים יותר ויותר, עוד ועוד נשים שואלות את עצמן לא האם כדאי להן לעבור ניתוח, אלא איזה ניתוח מומלץ עבורן: הגדלת חזה או הרמת חזה.

מתי מבצעים הגדלת חזה?

הניתוח, מטבע הדברים, מומלץ לנשים בעלות שדיים קטנים. לעיתים הגדלת שדיים נדרשת בעקבות היריון והנקה שהובילו להתרוקנות השדיים, במקרים אחרים הגנטיקה היא שאחראית לחזה הקטן ובימינו ישנן גם לא מעט נשים בעלות חזה שאינו קטן, אשר בכל זאת מעוניינות, מסיבות שונות, בהגדלתו (כמובן שגם רצון זה הינו לגיטימי לחלוטין). בכל אופן, חשוב להגיע לפגישת הייעוץ והאבחון אצל המנתח הפלסטי, עם ציפיות ריאליות וגודל חזה מבוקש ההולם את פרופורציות הגוף.

מתי מבצעים הרמת חזה?

הרמת חזה, בניגוד להגדלה, מיועדת לשדיים שגודלם אינו מהווה בעיה בעיני האישה, אבל צורתם כן. בעיקר מדובר בחזה שאיבד את זקיפות קומתו – בגלל התבגרות, ירידה משמעותית במשקל, הנקה ממושכת ועוד. ההליך הנדרש לשם החזרת עטרה ליושנה הוא הרמת חזה. בניתוח הרמת חזה סטנדרטי מוסרות רקמות עור ושומן עודפות מהשדיים ,על מנת לאפשר את הידוקם ואת החזרתם למצב מתוח וזקוף. הסרת הרקמות העודפות מקטינה במידת מה את החזה. אם הוא הופך קטן מדי ניתן לבצע ניתוח משולב: הגדלת + הרמת חזה.

ניתוח הגדלה משולב בהרמה

הרמת חזה משולבת בהגדלתו נועדה למצבים בהם השדיים גם נפולים וגם אין בהם מספיק נפח לתת לחזה מראה מלא וזקוף. בניתוח זה מוכנס אל החזה הרפוי והקטן שתל סיליקון. השתל מעניק לשדיים את הגודל הרצוי. בנוסף, מורם החזה כך שהתוצאה המתקבלת היא שדיים גדולים וזקופים.

חשוב להדגיש שניתוח הגדלת שדיים משולב בהרמה מוגבל מבחינת גודל השתל. ככל שהשתל גדול יותר, נפחו גדול יותר, משקלו גבוה יותר והוא עלול לגרום לצניחה מוקדמת של השדיים. מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון עשיר ומיומנות גבוהה ידע למצוא את האיזון המדויק והאופטימאלי – ויעניק למטופלת את המראה המיוחל של שד מלא וזקוף.

עבור נשים רבות, הגדלת חזה היא דרך להרגיש יותר ביטחון. עבור אחרות, זה חלק מבנייה מחדש של השד בשל סיבות שונות. אם את שוקלת הגדלת חזה, התייעצי עם הצוות המנוסה שלנו. ודא שאת מבינה במה כרוך הניתוח, כולל סיכונים אפשריים, טיפול ומעקב.
הגדלת חזה - שאלות נפוצות
הניתוח מתבצע על ידי חתך בחצי התחתון של העטרה, ואינו פוגע במיקומה, נהפוך הוא במקרים שהם יש שונות בין השדיים, בניתוח מעצבים את השד להתאמה מקסימאלית בין שני השדיים לתיקון.
ניתוחי הגדלת חזה מומלץ לבצע מגיל 18 לאחר שהגוף הגיע לבגרות מלאה.
בניתוחי הרמת שד מעצבים את מבנה השד ומרימים אותו כלפי מעלה בניתוחי הגדלת חזה מוכנס שתל חיצוני להגדלת החזה, בחלק מהמקרים ניתן לשלב את שני ההליכים באותו הניתוח, אך במידה ויש שד גדול מספיק ניתן לבצע הרמת חזה בלבד. אני ממליץ להגיע למרפאה לייעוץ אישי, כדי שנוכל להתאים את ההליך שמתאים לך אישית.

הרמת חזה מתאים לנשים שבמרוץ השנים החזה התחיל "ליפול" אם זה אחרי לידות, השמנת יתר או אפילו גנטיקה, בחלק מהניתוחים נדרש גם מילוי החזה על ידי הכנסת שתלים. בניתוח הרמת חזה אם או בלי הגדלת חזה, ד"ר אורי שבשין מעצב את השד מחדש.

 

View this post on Instagram

אחרי לידת ביתי השנייה הלכתי לקנות בגד ים. אף בגד ים שמדדתי לא ישב כמו שצריך וחזרתי הביתה מתוסכלת. עוד באותו היום התקשרתי לד״ר שבשין וכשבוע לאחר מכן כבר התייצבתי לניתוח. כמה שעות לאחר הניתוח כבר הייתי בבית. תחושת הבטחון והרוגע שאני תחת ידיו של ד״ר אורי שבשין הפכו את הניתוח לחוויה קלה ופשוטה ואני מאושרת מהתוצאה המדהימה. מיותר לציין שמאז כמות בגדי הים שאני רוכשת לא הייתה מביישת אפילו חנות 😉

A post shared by Dr Shabshin (@drshabshin) on Aug 9, 2019 at 4:05am PDT

 

במהלך פגישת הייעוץ, תוכלי לדעת האם מומלץ לבצע הגדלת חזה או הרמת חזה או שני ההליכים ביחד באותו ניתוח, ניתוחים אילו אורכים בין 2-4 שעות תלוי בהליך הכירורגי שהוחלט לבצע.
זמן ההחלמה מחולק למעשה להתאוששות בבית (מותנה בהליך הכירורגי בדרך כלל מומלץ לנוח לאחר הניתוח 3-4 ימים, ולאח מכן ניתן לחזור לשגרה. התאוששות מלאה ומראה השד הסופי ניתן לראות לאחר כ-3-4 שבועות, עד אז מומלץ לא לבצע פעילות גופנית מוגברת.
האם ניתן להניק לאחר ניתוח הגדלת חזה?
הצלקות שנותרות לאחר הניתוח הינם צלקות קטנות באזורים מוסתרים מתחת לחזייה, ניתן בהחלט ללכת עם ביקיני וליהנות מהמראה המשודרג. חשוב לדעת כי הצלקות מחלימות לגמרי לאחר מספר שבועות תלוי בקצב ריפוי העור של המטופלת ומצבה הבריאותי.
תוכן עניינים

הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר