דוגמנית לאחר ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה מחירים

כשמדברים על הגדלת חזה מחירים הם חלק בלתי נפרד מהשיחה, ואך טבעי הוא שזה המצב, שכן הליך כירורגי פופולארי זה אינו זול. מצד שני, הגדלות חזה אינן עוד ניתוח פלסטי אלא הגשמת חלום, ומן הסתם מי שחולמת במשך שנים ארוכות על שדיים גדולים יותר מוכנה להשקיע בכך גם סכומים גבוהים יחסית.

כמה עולה הגדלת חזה?

ראשית, חשוב להדגיש שלשאלה "כמה עולה הגדלת חזה?" אין תשובה חד משמעית, שכן אין דין ניתוח אחד כדין ניתוח אחר, ישנם הבדלים מהותיים בין הגדלות חזה שונות – הן מבחינת סוג השתלים, הן מבחינת המקום בו מתבצע הניתוח ועוד.

מנעד המחירים, בהתאם, רחב למדי: הוא מתחיל בסביבות ה- 15,000 ש"ח ועשוי לטפס עד לאזור ה- 25,000 ש"ח.

אמנם הסכומים הנ"ל אינם מבוטלים, ובוודאי ובוודאי שבמציאות הכלכלית הלא פשוטה של ימינו, אולם כאמור מדובר בהגשמת חלום, ובסופו של דבר אם מוותרים על חופשה משפחתית בחו"ל או דוחים בשנה שנתיים את שדרוג הרכב, זו בהחלט הוצאה שניתן לעמוד בה.

הגדלת חזה דר שבשין

ממה מורכבת עלות הגדלת החזה?

עלותה של הגדלת החזה מושפעת כאמור ממספר מרכיבים, כשכדאי לדעת ששכרו של המנתח הפלסטי שמבצע את ההגדלה בפועל הוא רק נדבך אחד, ולא בהכרח זה הגדול ביותר, בעלות הכוללת.

מרכיבים נוספים במחיר הגדלת חזה הם עלות חדר הניתוח (בין 2,000 ל- 5,000 ש"ח, בהתאם למקום ולזמן), עלותו של יום אשפוז (בחלק מהמקרים ניתן להשתחרר הביתה כבר לאחר מספר שעות, אבל ישנם גם ניתוחים להגדלת החזה שלאחריהם המנותחת נותרת לילה באשפוז) ועלותם של השתלים כמובן.

גם לאופן בו מתבצע הניתוח השפעה על השורה התחתונה במחיר, שכן להחלטות כגון מיקום השתל (מעל לשריר החזה או מתחתיו) ומיקום החתך דרכו יוחדרו השתלים (בבית השחי, בקפל התת שדי הנמצא בנקודת ההשקה של השד לגוף או מסביב לעטרה) השפעה על משך הניתוח ומידת מורכבותו.

מחירי השתלים

ישנם שני סוגי שתלים עגולים ואנטומיים. לכל אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות, וכמובן שהשיקול העיקרי חייב להיות התאמה אופטימלית בין סוג השתל הנבחר לבין מבנה גופה כך שהמציאות בתום הניתוח תהיה הכי קרובה לחלום שלה – אולם כדאי לדעת גם כי השתלים האנטומיים הם לרוב יקרים יותר מאחיהם העגולים.

גם לגודל השתל עשויה להיות השפעה על מחירו וכנגזרת מכך גם על עלות הגדלת החזה באופן כללי, ופקטור נוסף הוא טיב החברה המייצרת את השתל הנבחר – כל מנתח פלסטי שמכבד את עצמו (ואת מטופלותיו) ממליץ בחום שלא להתפשר בשום פנים ואופן על איכות השתלים, גם אם התוצאה היא מחיר השתלת חזה שגבוה בעוד אלף, אלפיים או אפילו 4000 ש"ח.

לא להתפשר על איכות המנתח

כמובן שגם על איכות הרופא המנתח מאוד לא מומלץ להתפשר, ובאופן כללי על מנת שהתוצאות תהיינה הכי יפות שאפשר, חובה לעבור הגדלת חזה אך ורק אצל כירורג פלסטי מומחה ומנוסה במיוחד.

ניתן, כמובן, לבצע סקר שוק על מנת למצוא הצעה איכותית ולא יקרה יתר על המידה לביצוע ההגדלה, אבל גם לזכור כל הזמן שכשמדברים על הגדלת חזה מחירים הם חשובים – אבל לא השיקול הראשון במעלה!

אולי יעניין אותך  גם :

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *