פייסטייט

מיצוק עור הפנים • מתיחת פנים ללא ניתוח • מיצוק הפנים בגלי רדיו

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

מה זה פייסטייט ולמי זה מתאים?

Facetite הינה פרוצדורה קוסמטית המשמשת להצערת מיצוק והידוק עור הפנים וקווי המתאר ושאיבת שומן מהאיזורים עליהם מבוצע ההליך. הליך זה נעשה במינימום פולשנות ונועד לתת מענה לעור נפול או רפוי, במיוחד באזור הפנים התחתון והצוואר. Facetite נחשבת לחלופה להליכים כירורגיים פולשניים יותר כמו מתיחת פנים. באופן כללי ניתן להגיד שהליך זה נועד עבור אנשים שאינם מעוניינים לעבור ניתוח מתיחת פנים אך רוצים ליהנות ממראה עור צעיר רענן ומוצק יותר. טיפול פייסטייט מתאים לכל חלקי הפנים כולל לחיים, מצח ואיזור האף והפה וכמו כן הצוואר.

מינימום פולשנות

Facetite הוא הליך חצי פולשני, מה שאומר שהוא כולל חתכים קטנים הרבה יותר בהשוואה לניתוח מתיחת פנים קלאסי. התוצאה היא פחות צלקות, מופחתת הסיכון לזיהום ותקופת ההחלמה קצרה יותר. מטופלים רבים מעריכים את האופי הפחות פולשני של ההליך ומדווחים על שביעות רצון גבוהה.
הידוק קווי מתאר

Facetite מהדק ומעצב את העור ביעילות באזור הפנים התחתון וגם הצוואר. בנוסף הוא ממריץ את ייצור הקולגן, שעוזר לשפר את גמישות העור ומוצקותו, מטפל בבעיות כמו עור לסת נפול וקו לסת פחות מוגדר.
תוצאות עם מראה טבעי

ייצור הקולגן ההדרגתי המומרץ על ידי Facetite מוביל לתוצאות בעלות מראה טבעי. מטופלים רואים בדרך כלל שיפורים מיידי, אך היתרונות המלאים מתגלים במהלך מספר חודשים שאחרי הטיפול. שיפור הדרגתי זה מונע את המראה ה"משוך" או ה"מוגזם" הקשור למתיחות פנים כירורגיות מסוימות.
הרדמה מקומית

Facetite מבוצע לעתים קרובות בהרדמה מקומית או בסדציה קלה, מה שמפחית את ההשלכות הכרוכות בהרדמה כללית. זה הופך אותה לאופציה בטוחה יותר עבור אנשים מסוימים שאולי לא יהיו מועמדים מתאימים להליכים פולשניים יותר.
החלמה מהירה

זמן ההחלמה בעקבות Facetite הוא בדרך כלל קצר יותר מזה של ניתוח מתיחת פנים קלאסי. רוב החולים יכולים לחזור לפעילות היומיומית שלהם תוך מספר ימים עד שבוע, אם כי נפיחות קלה וחבורות עשויות להימשך לזמן קצר.

מידע כללי

זמן ההליך

0.5 – 1.5 שעות

צלקת

קטנה באורך 1 ס"מ

זמן החלמה

5 – 14 ימים

אשפוז

אין צורך

ההליך

1. ייעוץ

במהלך הייעוץ עם ד"ר שבשין, תדונו בציפיות הספציפיות שלך, במטרות ובהיסטוריה הרפואית שלך. ד"ר שבשין יבחן את מצב העור שלך ויקבע אם את/ה מועמד/ת מתאים להליך.
2. הכנה

ביום הטיפול יבוצעו מספר הכנות. בין היתר חיטוי איזור הטיפול, וסימון קווי המתאר והאיזורים בהם נרצה לטפל.
3. הרדמה

פייסטייט מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית או בסדציה קלה. משמעות הדבר היא שתהי/ה ער/ה במהלך ההליך, אך האזור המטופל יהיה יולחש כדי למזער את אי הנוחות. ד"ר שבשין יציג בפנייך את אפשרויות ההרדמה במהלך הייעוץ.
4. חתך

באזורי הטיפול מבוצעים חתכים קטנים וחבויים. חתכים אלה הם קטנים וממוקמים בצורה "אסטרטגית" כדי למזער צלקות. ד"ר שבשין יכניס את צינורית המכשיר הדקה דרך החתכים הללו.
5. ההליך עצמו

הצינורית הדקה מכילה אלקטרודה בתדר רדיו (RF) המספקת אנרגיית גלי רדיו מבוקרת לרקמה התת-עורית. אנרגיית גלי הרדיו מחממת את הרקמה, מגרה את ייצור הקולגן וממצקת את העור.
6. בקרה

למכשיר איתו מבצעים את הליך הפייסטייט מחוברת מערכת בקרה שמווסתת את עוצמת ומידת גלי הרדיו על מנת להשיג את התוצאות האידאליות.
7. תפירה

בסוף ההליך תבוצע תפירה של החתכים הקטנים ובשלב זה בעצם נגמר ההליך.
8. התאוששות

אחרי ההליך תועבר/י לחדר התאוששות עד הגעה לעירנות מלאה והרגשת מוכנות ללכת הבייתה.

לאחר ההליך

כאמור, אחד היתרונות בהליך פייסטייט הוא זמן ההחלמה הקצר שלו. זמן ההחלמה נמשך בין 7 – 14 ימים, במהלכם התוצאות נראות לעין יותר ויותר. במהלך החודשים שאחרי התוצאות הולכות ומשתפרות וניכרות יותר עקב גירוי ייצור הקולגן. במהלך ההחלמה תוכלו להגיע למרפאה לשם מעקב ובחינת תהליך ההחלמה.

ההשפעות החיוביות הנוספות של פייסטייט

שאיבת השומן והמסתו משפרת כמובן את המראה החיצוני אבל ישנן עוד השפעות חיוביות מאוד לשיטת טיפול זו. החום המבוקר והמדויק שמייצרים גלי הרדיו בשכבות העמוקות של עור הפנים או הצוואר גורם לגוף להגביר את קצב הייצור של שני חלבונים בשם אלסטין וקולגן. הסיבה להגברת קצב הייצור שלהם היא שהגוף מזהה פגיעה ברקמות (שאינה נראית כלפי חוץ) ועל כן מתגייס כדי לתקן אותה.

האלסטין והקולגן שמיוצרים בעקבות הטיפול לוקחים חלק ביצירת רקמות עור חדשות – ואלה, באופן טבעי, חלקות יותר, הדוקות יותר ובעלות מרקם אחיד ומחמיא. בדרך זו יש לפייסטייט ולנקטייט יכולת גם להחליק קמטים וקמטוטים, להסיר כתמים ולטשטש צלקות. פעולה נוספת של המכשיר המתקדם – וכאמור חשוב מאוד לוודא שגם הרופא שמפעיל אותו מיומן ובקיא – היא “גיהוץ” העור באזור המטופל, וגם לכך יש כמובן תועלת רבה.

ההבדל בין פייסטייט לניתוח מתיחת פנים

ישנם מספר הבדלים בין פייסטייט לניתוח מתיחת פנים, הן מבחינת ההליך עצמו והן מבחינת התוצאות.

  1. ישנם מועמדים שפייסטייט הינו ההליך האידילי עבורם, בעוד שמועמדים אחרים יצטרכו לבצע ניתוח מתיחת פנים כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
  2. ההליך עצמו הינו שונה בשני סוגי טיפול אלו, פייסטייט הוא הליך עם זמני החלמה קצרים משמעותית בניתוח מתיחת פנים, והוא הרבה פחות פולשני.
    לעומת זאת, ניתוח מתיחת פנים הוא הליך יותר פולשני וזמני ההחלמה שלו ארוכים יותר עם תוצאות שונות.
  3. התוצאות בשני הליכים אלו שונים. בגדול, ניתן להגיד שהתוצאות של פייסטייט נראות טבעיות יותר לעומת ניתוח מתיחת פנים, וזאת בשל גירוי ייצור והפרשת קולגן כחלק מאחת הפעולות שמכשיר הפייסטייט עושה.

פתרון אחד הוא כמובן ניתוח למתיחת הפנים – אבל ישנן גם דרכים שמאפשרות לנו להצעיר את מראה הפנים והצוואר ללא הליך כירורגי וללא צורך בהחלמה ממושכת, ובפרט כדאי להכיר את הפייסטייט והנקטייט. כאן תמצאו מידע מפורט אודות טיפולים עם מכשירים אלה, יתרונותיהם, קהל היעד שלגביו זוהי אופציה מומלצת במיוחד, תופעות הלוואי האפשריות ועוד אינפורמציה שתעזור לכם לבחור נכון את הפתרון האופטימלי עבורכם

ניתן לבחור באותו הליך טיפול באזור אחד או במספר אזורים:

סנטר – נקטייט (Necktite)
המסה ושאיבת השומן מאיזור הצוואר, כולל מיצוק של העור.
החדשנות במכשיר מאפשרת בחלק מהמקרים להשיג תוצאה דומה למתיחת צוואר ללא חתכים מיותרים.

הפנים – פייסטייט (Facetite)
המסה ושאיבת השומן מאיזור הפנים, כולל מיצוק של העור.
החדשנות במכשיר מאפשרת לבצע reshaping של קו הלסת וכל זאת באמצעות אלקטרודה דקיקה שמוחדרת מתחת לעור

פנים וסנטר – פייסטייט ונקטייט (Facetite & Necktite)
ניתן לשלב בין שתי הפרוצדורות בהליך אחד על מנת לקבל תוצאה מקסימלית.

גם כשאנחנו מקפידים על תזונה נכונה, מבצעים פעילות גופנית באינטנסיביות המומלצת, נמנעים מחשיפה מופרזת לשמש ובאופן כללי שומרים על אורח חיים בריא, החל מגיל מסוים אי אפשר יותר להתכחש לסימני הזמן. בפרט באות לידי ביטוי השנים במראה הפנים והצוואר. העור הופך רפוי יותר, באזורים שונים מצטבר שומן מיותר, מרקם העור מתרכך ומתדלל והתוצאה היא מראה עור עייף.
פייסטייט - שאלות נפוצות
אחד היתרונות המשמעותיים של מתיחת פנים ללא ניתוח על בסיס פיסטייט ונקטייט הוא החזרה המהירה יחסית לשגרה. טיפול זה משתייך לקטגוריה של “מינימום פולשנות”, ובנוסף אנרגיית גלי הרדיו משוגרת אל שכבות עור עמוקות – כך שזו החיצונית והנראית לעין (אשר נקראת אפידרמיס) כמעט ולא מושפעת. בהתאם תופעות הלוואי מצומצמות מאוד וכוללות נפיחות קלה, חוסר נוחות מסוים ובחלק מהמקרים שטפי דם נקודתיים. כולן חולפות מעצמן תוך ימים בודדים, ובהתאם החזרה לשגרה מהירה (כולל ביצוע פעילות גופנית כבר כשבוע לאחר הטיפול במקום חודש אחרי ניתוח מתיחה). את התוצאות ניתן להתחיל לראות, ולהרגיש, כשבועיים או שלושה אחרי הטיפול ותוך חודשיים-שלושה נוספים, כשהקולגן והאלסטין החדשים באים לידי ביטוי מלא, מושלם השינוי לטובה.

את התוצאות הסופיות ניתן לראות אחרי תקופה של כמה חודשים ככל שייצור הקולגן והאלסטין מתגברים. תוצאות ההליך מושפעות מאורח החיים של המטופל/ת והגנטיקה שלו/ה. חשיפה מרובה לשמש, עישון, צריכת אלכוהול, תזונה לא בריאה ועוד פקטורים שונים יגרעו מאריכות הימים של התוצאה, למעשה כל הפקטורים הללו גורמים להזדקנות מוקדמת ללא קשר להליך הפייסטייט, משמע שככל שנקפיד על תזונה נכונה ספורט ואורח חיים בריא, כך תהליך ההזדקנות מואט ואיתו תוצאות הליך הפייסטייט מחזיקות ליותר זמן.

 

View this post on Instagram

צניחה של העור באזור הפנים הינו תהליך טבעי שמתרחש ככל שאנו מתבגרים… הגיעה אלינו מטופלת שהתעניינה במתיחת צוואר והאזור התחתון של הפנים… בפעולה זו ד״ר שבשין ביצע חיתוך וסילוק של העור העודף על מנת לקבל מראה מתוח ויפה של הצוואר וקו הלסת… המטופלת הייתה מרוצה מאוד מהתהליך כולו וכמובן מהתוצאה הסופית… בתמונה אתם יכולים לראות את השינוי המשמעותי שמאפשרת מתיחת צוואר ומתיחה של האזור התחתון של הפנים….

A post shared by Dr Shabshin (@drshabshin) on Jul 24, 2019 at 9:55am PDT

View this post on Instagram

בהמשך לתמונות של פרוצדורות לאזור הפנים שהעלנו השבוע… הגיעה אלינו מטופלת עם עור רפוי באזור הצוואר וקו הלסת… ד״ר שבשין ביצע מתיחה באזור הזה וכך אפשר למטופלת לקבל מראה קו לסת ישר וצוואר מתוח וחלק… כמו שציינו בפוסט הקודם בפעולה זו ד״ר שבשין יכול לחתוך ולסלק חלק מהעור העודף ואז לבצע מתיחה על מנת שתתקבל תוצאה יפה… המטופלת הייתה מאוד מרוצה ושלחה לנו סלפי של השינוי שעברה באזור הפנים התחתונות והצוואר… בתמונה אפשר לראות את השינוי המשמעותי שמאפשרת מתיחת פנים וצוואר…

A post shared by Dr Shabshin (@drshabshin) on Jul 26, 2019 at 3:44am PDT

תוכן עניינים

פייסטייט תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר