תוכן העניינים

תוכן העניינים

גם כשאנחנו מקפידים על תזונה נכונה, מבצעים פעילות גופנית באינטנסיביות המומלצת, נמנעים מחשיפה מופרזת לשמש ובאופן כללי שומרים על אורח חיים בריא ועל עצמנו, החל מגיל מסוים אי אפשר יותר להתכחש לסימני הזמן. בפרט באות לידי ביטוי השנים במראה הפנים והצוואר: העור הופך רפוי יותר, באזורים שונים מצטבר שומן מיותר, מרקם העור פחות מחמיא והתוצאה היא חזות עייפה ומבוגרת.

פתרון אחד הוא כמובן ניתוח למתיחת הפנים – אבל ישנן גם דרכים שמאפשרות לנו להצעיר את מראה הפנים והצוואר ללא הליך כירורגי וללא צורך בהחלמה ממושכת, ובפרט כדאי להכיר את הפייסטייט והנקטייט. בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות טיפולים עם מכשירים אלה, יתרונותיהם, קהל היעד שלגביו זוהי אופציה מומלצת במיוחד, תופעות הלוואי האפשריות ועוד אינפורמציה שתעזור לכם לבחור נכון את הפתרון האופטימלי עבורכם

פייסטייט הוא טיפול חדשני במינימום פולשנות למיצוק עור הפנים. המכשיר שבאמצעותו מבוצעת הצערת הפנים משגר אליהם גלי רדיו שמייצרים  פעולות במקביל: המסת שומן,  ומיצוק העור. זהו טיפול בטוח לחלוטין שקיבל את כל האישורים הנדרשים – אבל חשוב לוודא שעוברים אותו אצל פלסטיקאי מיומן ומנוסה בביצוע הצערת פנים בדרך זו, על-מנת למצות את היתרונות.

ומה זה נקטייט?

פייסטייט הוא מכשיר שמיועד למיצוק עור הפנים. באופן דומה נקטייט מספק דרך אפקטיבית מאוד למצק את עור הצוואר. מכשיר זה כולל מאפיינים שונים שמאפשרים התמקדות באיבר שמשפיע לא מעט גם על מראה הפנים, עקב הקרבה אליהם, ועיקרון הפעולה שלו דומה – שיגור גלי רדיו אל נקודות נבחרות בצוואר על-מנת לסלק שומן מיותר ולתרום למיצוק האזור.

כיצד פועלת השיטה?

הטכנולוגיה שעליה מבוססים הנקטייט והפייסטייט ואשר מאפשרת למעשה מתיחת פנים ללא ניתוח נקראת RFAL – ראשי תיבות של RadioFrequency Assisted Liposuction. אל הפנים או הצוואר משוגרים גלי רדיו וזאת דרך אלקטרודה עדינה. אותם גלי רדיו מייצרים אנרגיית חום שממיסה את השומן שגורם למראה הרופס והלא מחמיא באזורים שונים בפנים והמכשיר שואב את אותו שומן מומס ומסלק אותו מהפנים ומהצוואר.

ההשפעות החיוביות הנוספות של פייסטייט ונקטייט

שאיבת השומן והמסתו משפרת כמובן את המראה החיצוני אבל ישנן עוד השפעות חיוביות מאוד לשיטת טיפול זו.

החום המבוקר והמדויק שמייצרים גלי הרדיו בשכבות העמוקות של עור הפנים או הצוואר גורם לגוף להגביר את קצב הייצור של שני חלבונים בשם אלסטין וקולגן. הסיבה להגברת קצב הייצור שלהם היא שהגוף מזהה פגיעה ברקמות (שאינה נראית כלפי חוץ) ועל כן מתגייס כדי לתקן אותה. האלסטין והקולגן שמיוצרים בעקבות הטיפול לוקחים חלק ביצירת רקמות עור חדשות – ואלה, באופן טבעי, חלקות יותר, הדוקות יותר ובעלות מרקם אחיד ומחמיא. בדרך זו יש לפייסטייט ולנקטייט יכולת גם להחליק קמטים וקמטוטים, להסיר כתמים ולטשטש צלקות.

פעולה נוספת של המכשיר המתקדם – וכאמור חשוב מאוד לוודא שגם הרופא שמפעיל אותו מיומן ובקיא – היא “גיהוץ” העור באזור המטופל, וגם לכך יש כמובן תועלת רבה.

למי מתאים הטיפול?

טיפול בפייסטייט או נקטייט מתאים מאוד למי שרוצה ליהנות ממראה צעיר יותר אבל חושש לעבור ניתוח מתיחה על כל הכרוך בכך (כולל סיבוכים, סיכונים וזמן החלמה משמעותי). גם בגיל צעיר יחסית, כשסימני הזמן מתחילים לצוץ ובפרט העור בפנים ובצוואר כבר פחות מוצק מפעם, אבל עדיין אין צורך בניתוח כדי לשפר את החזות, כדאי לשקול טיפול זה.

דגש נוסף הוא השילוב בין הפייסטייט לנקטייט. הצוואר מתבגר מהר יחסית, ואם מקדישים תשומת לב רק לפנים ומזניחים את האיבר הסמוך לו, התוצאה תהיה שיפור בלתי מבוטל אבל לא המראה המחמיא ביותר האפשרי.

תופעות לוואי

אחד היתרונות המשמעותיים של מתיחת פנים ללא ניתוח על בסיס פיסטייט ונקטייט הוא החזרה המהירה יחסית לשגרה. טיפול זה משתייך לקטגוריה של “מינימום פולשנות”, ובנוסף אנרגיית גלי הרדיו משוגרת אל שכבות עור עמוקות – כך שזו החיצונית והנראית לעין (אשר נקראת אפידרמיס) כמעט ולא מושפעת.

בהתאם תופעות הלוואי מצומצמות מאוד וכוללות נפיחות קלה, חוסר נוחות מסוים ובחלק מהמקרים שטפי דם נקודתיים. כולן חולפות מעצמן תוך ימים בודדים, ובהתאם החזרה לשגרה מהירה (כולל ביצוע פעילות גופנית כבר כשבוע לאחר הטיפול במקום חודש אחרי ניתוח מתיחה). את התוצאות ניתן להתחיל לראות, ולהרגיש, כשבועיים או שלושה אחרי הטיפול ותוך חודשיים-שלושה נוספים, כשהקולגן והאלסטין החדשים באים לידי ביטוי מלא, מושלם השינוי לטובה.

ניתן לבחור באותו הליך טיפול באזור אחד או במספר אזורים:

         • הסנטר הכפול – נקטייט (Necktite)
          המסה ושאיבת השומן מאיזור הצוואר, כולל מיצוק של העור.
          החדשנות במכשיר מאפשרת בחלק מהמקרים להשיג תוצאה דומה למתיחת צוואר ללא חתכים מיותרים.
         • הפנים – פייסטייט (Facetite)
          המסה ושאיבת השומן מאיזור הפנים, כולל מיצוק של העור.
          החדשנות במכשיר מאפשרת לבצע reshaping של קו הלסת וכל זאת באמצעות אלקטרודה דקיקה שמוחדרת מתחת לעור
         • הפנים והסנטר הכפול – פייסטייט ונקטייט (Facetite & Necktite)
          ניתן לשלב בין שתי הפרוצדורות בהליך אחד על מנת לקבל תוצאה מקסימלית.

לאחר ההליך:
זמן החלמה קצר– חזרה מהירה לשגרה
תוצאה סופית נראית לעין לאחר מספר שבועות.
במקרים מסוימים יש ללבוש מחטב למשך בין שבוע לשבועיים תלוי באינטנסיביות הטיפול.
במידה ונוצרים סימנים כחולים או אסימטריה, כל אלה נעלמים לאחר מספר ימים.

מתיחת צוואר לנשים
מתיחת פנים
תמונות לפני ואחרי ניתוח מתיתח צוואר
ניתוח פנים מראה מהצד

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

זרועות

עיצוב זרועות הזרועות המדולדלת, הבולטות, עם עודפי העור והשומן פוגעות במראה שלך? את סובלת מחוסר נוחות ללבוש בגדים אשר חושפים את הזרועות מזה כבר שנים?היום,

עיצוב הגוף

במרפאתנו קיים מגוון רחב של טיפולים וניתוחים לעיצוב הגוף אשר מאפשרים לנו לתת מענה כמעט לכל מטופל. ניתן לטפל באזורים כגון בטן, גב, זרועות, יריכיים,

תמונות לפני ואחרי

הגדלת חזה הרמת חזה ומתיחת בטן בודי טייט ירכיים בודי טייט נקטייט/ Necktite בודי טייט זרועות ומתיחת זרועות  מתיחת פנים חומצה היאלורונית הרמת חזה

ניתוחים פלסטיים משולבים

כבר שנים את מתכננת לעצב את החזה ולטפל בזרועות הרפויות? את רוצה לשנות את מראה הפנים ומראה הבטן? היום מומלץ וכדאי לשלב יחד את הניתוחים. במידה וישנם