ניתוח הגדלת חזה – שאלות ותשובות

תוכן העניינים

תוכן העניינים

[av_heading tag='h2' padding='10' heading='ניתוח הגדלת חזה – שאלות ותשובות' color=" style='blockquote modern-quote' custom_font=" size='34' subheading_active=" subheading_size='15' custom_class="][/av_heading]

[av_textblock size=" font_color=" color="]
האם חתך בעטרה בעת הכנסת השתלים פוגע במיקום הפטמה?

הניתוח מתבצע על ידי חתך בחצי התחתון של העטרה, ואינו פוגע במיקומה, נהפוך הוא במקרים שהם יש שונות בין השדיים, בניתוח מעצבים את השד להתאמה מקסימאלית בין שני השדיים לתיקון.

מאיזה גיל אפשר לבצע ניתוח להגדלת חזה?

ניתוחי הגדלת חזה מומלץ לבצע מגיל 18 לאחר שהגוף הגיע לבגרות מלאה, אבל אם הנושא מטריד אותך ומציק עד כדי הפרעה בתפקוד היומיומי, ניתן לבצע ניתוחי חזה בחתימה הורים.
מומלץ להגיע למרפאה לפגישה יעוץ כדי לקבל המלצה אישית לפי מבנה גופך ומצב בריאותך.

אני אחרי הלידות וכתוצאה הן נותרתי עם חזה נפול ומרוקן. האם אני צריכה לבצע הגדלת שד או הרמת שד או שאין ביניהם הבדל?

בניתוחי הרמת שד מעצבים את מבנה השד ומרימים אותו כלפי מעלה בניתוחי הגדלת חזה מוכנס שתל חיצוני להגדלת החזה, בחלק מהמקרים ניתן לשלב את שני ההליכים באותו הניתוח, אך במידה ויש שד גדול מספיק ניתן לבצע הרמת חזה בלבד.

אני ממליץ להגיע למרפאה לייעוץ אישי, כדי שנוכל להתאים את ההליך שמתאים לך אישית.

איך אני יכולה לדעת אם אני מתאימה לניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה מתאים לנשים שבמרוץ השנים החזה התחיל "ליפול" אם זה אחרי לידות, השמנת יתר או אפילו גנטיקה, בחלק מהניתוחים נדרש גם מילוי החזה על ידי הכנסת שתלים. בניתוח הרמת חזה אם או בלי הגדלת חזה, ד"ר אורי שבשין מעצב את השד מחדש.

האם ניתן לדעת אילו סוגי שתלים מושתלים לחזה? ואילו מהם מומלצים?

כבר במהלך פגישת הייעוץ, ד"ר אורי שבשין יספר לך איזה שתלים עתידים להיות מוחדרים לחזה בהליך הכירורגי, במרפאה אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בשתלים מאושרי משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי, על כן ד"ר אורי שבשין משתמש בשתלי MENTOR , יצרני הסיליקון הראשונה בעולם בעלי אישור FDA‏ לייצור ושיווק שתלי סיליקון.

כמה זמן נמשך ניתוח חזה?

במהלך פגישת הייעוץ, תוכלי לדעת האם מומלץ לבצע הגדלת חזה או הרמת חזה או שני ההליכים ביחד באותו ניתוח, ניתוחים אילו אורכים בין 2-4 שעות תלוי בהליך הכירורגי שהוחלט לבצע.

מתי אפשר לחזור לפעילות רגילה לאחר ניתוחי חזה?

זמן ההחלמה מחולק למעשה להתאוששות בבית (מותנה בהליך הכירורגי בדרך כלל מומלץ לנוח לאחר הניתוח 3-4 ימים, ולאח מכן ניתן לחזור לשגרה. התאוששות מלאה ומראה השד הסופי ניתן לראות לאחר כ-3-4 שבועות, עד אז מומלץ לא לבצע פעילות גופנית מוגברת.

האם ניתן להניק לאחר ניתוח הגדלת חזה?

בהחלט כן. ניתוחי הגדלת חזה אינם פוגעות ביכולת ההנקה, אין פגיעה בצינורות החלב או הפטמה.
מומלץ לאחר ההיריון להגיע לבדיקה במרפאה.

האם נותרות צלקות לאחר ניתוח חזה? האם אפשר ללכת עם ביקיני לאחר הניתוח?

הצלקות שנותרות לאחר הניתוח הינם צלקות קטנות באזורים מוסתרים מתחת לחזייה, ניתן בהחלט ללכת עם ביקיני וליהנות מהמראה המשודרג. חשוב לדעת כי הצלקות מחלימות לגמרי לאחר מספר שבועות תלוי בקצב ריפוי העור של המטופלת ומצבה הבריאותי.

למידע נוסף על ניתוח הגדלת חזה

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ

077-7298704

[/av_textblock]

אהבת? שתפי :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

עוד בנושא

ניתוח להגדלת חזה

מנתח פלסטי בכיר בבית חולים תל השומר  חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (ISPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPS)  חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ואסתטית (ASAPS)  חבר באיגוד העולמי

הגדלת חזה חדש

הגדלת חזה – כשרפואה ויופי נפגשים! את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית

דוגמנית לאחר ניתוח הגדלת חזה

איך להתכונן לניתוח הגדלת חזה?

הגדלת חזה היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינות רבות, וגם כאן בישראל. הסיבה פשוטה: ההליך הכירורגי השתכלל מאוד עם השנים, וכיום ניתן להבטיח לכל

הגדלת חזה

תמונות לפני ואחרי כשרפואה ויופי נפגשים את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך.את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית

הגדלת חזה 2

את כבר שנים חושבת איך היית משדרגת את מראה החזה שלך. את חושבת שהחזה שלך קטן מדי ביחס לגופך, היית רוצה חזה גדול יותר, נשי