בודיטייט (BodyTite) המסת שומן בגלי רדיו

הצרת היקפים • העלמת צלוליט • העלמת מסימני מתיחה • מיצוק העור • חזרה מהירה לשגרה

למעלה מ-

3000
לקוחות מרוצים

מחוייבים לשביעות רצונך

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

מעל 30 שנות ניסיון עם אלפי לקוחות

התאמת טיפול אישית עבורך

מה הלקוחות שלנו חושבים

מה זה בודיטייט?

למכשיר הבודיטייט  שתי אלקטרודות, האחת מוחזקת מעל העור, השנייה מוחדרת אל מתחת לעור אל שכבת השומן. (לא מתבצעים חתכים אלא פתח קטן כניסה לאלקטרודה השנייה) האלקטרודה מעבירה בעזרת תדרי ה- RF אל שכבת השומן, אנרגיה בעצמה מבוקרת, המפרקת את השומן עד להמסה מלאה, השומן המומס נשאב אל מחוץ לגוף. שליטה בעצמת התדרים מאפשרת את בחירת עצמת החום ואת האפשרות לטיפול במשקעי השומן השונים.

תהליך השאיבה מעודד ייצור קולגן, הממצק ומחליק את העור. כך שמעבר לשאיבת השומן העודף, הצרת ההיקפים, העור באזור הטיפול נהיה מתוח וחלק. עם בודיטייט ניתן לטפל באיזורים כמו הבטן, הירכיים, המותניים, הזרועות, השכמות ועוד. במילים אחרות, טיפול זה נותן מענה מהיר, יעיל ולא פולשני להצרת היקפים במינימום פולשנות וחזרה מהירה לשגרה.

בודיטייט מיועד לאנשים שמבקשים להעלים מצבור שומן נקודתי באזור ספציפי בגוף (או מספר אזורים). הטיפול אינו מתאים לבעלי עודף משקל משמעותי אלא לאותם אנשים שהמשקל שלהם תקין או מעט מעל לנורמה המומלצת ובכל זאת ישנם מוקדים של שומן מתסכל במקומות מסוימים בגופם (שלא נעלמים גם אחרי דיאטה ופעילות גופנית).

מינימום פולשנות

אחד היתרונות העיקריים של בודיטייט הוא שמדובר בהליך חצי פולשני. זה כרוך בחתכים קטנים ומבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית. המשמעות היא פחות טראומה לגוף, הפחתת צלקות וזמני החלמה קצרים יותר בהשוואה להליכים כירורגיים פולשניים יותר.
שאיבת שומן והידוק העור

בודיטייט משלב הפחתת שומן והידוק העור בהליך אחד. אנרגיית תדר הרדיו המשמשת במהלך ההליך לא רק ממיסה ומסירה עודפי שומן אלא גם מגרה את ייצור הקולגן בעור. זה מוביל לשיפור גמישות העור ולמראה חלק ומהודק יותר לאורך זמן.
טיפול ממוקד

בודיטייט היא האופציה האידיאלית לטיפול ממוקד. זה מאפשר דיוק בעיצוב אזורים ספציפיים בגוף שיש בהם מצבורי שומן עיקשים ועור שנהיה רפוי. גישה מקומית זו עוזרת להשיג קווי מתאר חלקים ופרופורציונליים יותר, כמו כן להעלים צלוליט וסימני מתיחה.
חזרה מהירה לשגרה

בהשוואה להליכים כירורגיים קלאסיים, זמן ההשבתה אחרי טיפול בודייטי הוא בדרך כלל קצר יותר. בעוד שניתן לצפות לנפיחות, חבורות ואי נוחות לאחר ההליך, מטופלים רבים יכולים לחזור לפעילויות קלות תוך מספר ימים ולחזור בהדרגה לפעילות רגילה תוך מספר שבועות.
מראה טבעי

הידוק העור ההדרגתי המתרחש עקב גירוי הקולגן מוביל לתוצאות בעלות מראה טבעי שהולכות ומשתפרות עם הזמן. שיפור הגמישות והמוצקות של העור תורם למראה צעיר יותר ללא המראה ה"מוגזם" שלעיתים יכול להיות קשור לפרוצדורות כירורגיות אגרסיביות יותר.

מידע כללי

זמן ההליך

1 – 1.5 שעות

צלקת

קטנות, לא נראות

זמן החלמה

2 – 3 שבועות

אשפוז

לא חובה

ההליך

1. הרדמה

BodyTite מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית או באלחוש קל. בחירת ההרדמה תלויה בהיקף הטיפול וברמת הנוחות שלך. ההרדמה מבטיחה שתרגישי נוח וללא כאבים במהלך ההליך.
2. חתך

חתך קטן (בדרך כלל בסביבות 2-3 מילימטרים) נעשה באזור הטיפול. חתכים אלה קטנים משמעותית מאלו המשמשים בשאיבת שומן קלאסית או פרוצדורות כירורגיות אחרות.
3. אנרגיית גלי רדיו

צינורית שעוצבה עם אלקטרודה פנימית מוחדרת דרך החתך. הצינורית מספקת אנרגיית תדרי רדיו מבוקרת הן חיצונית על פני העור והן פנימית לשומן ולרקמות.
4. המסת השומן

אנרגיית גלי הרדיו מחממת את תאי השומן, וגורמת להם להיות נוזליים יותר.מה שמקל על הסרת השומן באמצעות שאיבה עדינה.
5. תפירה בחוטים נמסים

לאחר השלמת ההליך, החתכים הקטנים נסגרים בדרך כלל עם תפרים או רצועות דביקות. החתכים האלה הם בדרך כלל כל כך קטנים שהם לא דורשים תפרים, אבל זה יכול להשתנות.
6. החלמה

לאחר הליך בודידייט, את/ה תהי/ה במעקב לזמן קצר במרפאה כדי לוודא שאין סיבוכים כלשהם. תקבל/י הנחיות לאחר הניתוח, כולל לבישת בגדי דחיסה להפחתת נפיחות ותמיכה בתהליך הריפוי. ניתן לצפות לנפיחות זמנית, חבורות ואי נוחות במהלך תקופת ההחלמה הראשונית.

לאחר ההליך

התוצאה סופית נראית לעין לאחר מספר שבועות, באזורים מסוימים יש ללבוש מחטב למשך 3- 4 שבועות בכל שעות היום. סימנים כחולים או אסימטריה נעלמים לאחר מספר ימים.

חשוב לדעת – שמירה על משקל תקין מבטיחה תוצאות ארוכות טווח – ללא צורך לחזור על הטיפול, היות והתוצאות הן קבועות.

מדוע חשוב לעבור את הטיפול אצל רופא מיומן?
על מנת למצות את כל היתרונות המשמעותיים של בודיטייט, חשוב לוודא שהמכשיר (על אף שהוא משוכלל) מופעל בידיים המקצועיות ביותר שיש- כירורג פלסטי מנוסה. מה שמבטיח אבחון מקצועי ומדויק. הפעלה מיומנת של המכשיר (כולל שימוש בכל התדרים הנחוצים של גלי הרדיו כך שהמסת השומן תהיה אופטימלית), תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט במהלך הטיפול ולאחריו ובאופן כללי למקסם את תוצאות ההליך.
את השיפור ניתן להתחיל לראות כבר כשבועיים-שלושה לאחר הטיפול. האימפקט של ייצור הקולגן והאלסטין בא לידי ביטוי תוך כחודשיים-שלושה, עד שישה חודשים וזהו גם פרק הזמן הדרוש לעור על-מנת להתכווץ לאחר שסולק ממנו השומן המיותר, ובכך מושלם השינוי הן מבחינת הגזרה והן מבחינת מרקם העור באזור/ים המטופלים.

תופעות הלוואי הנפוצות אחרי טיפול בבודיטייט
טיפול בודיטייט אמנם מבוצע בחדר ניתוח והוא חצי פולשני, אך ההליך נעשה דרך חתכים מזעריים בעור כך שהצלקות הנותרות (אם בכלל) נסוגות.

הפעולה אינה פוגעת בשרירים
כך שההחלמה בעקבותיו קלה יותר משאיבת השומן הקלאסית. תופעות לוואי אפשריות הן סימנים כחולים, שטפי דם נקודתיים ונפיחות מסוימת. כמו כן ייתכן כאב קל. במרבית המקרים החזרה לשגרה מלאה (פרט לפעילות ספורטיבית) אפשרית לאחר מספר ימים מהטיפול. בחלק מהמקרים מומלץ שימוש במחטב למשך כ-3 שבועות עד 6 שבועות על-מנת לתמוך בתוצאות הטיפול עצמו.
אנחנו מבינים את הרצון שלך להרגיש טוב יותר בתוך גופך. צאי לדרך חדשה של איכות חיים גבוהה, ביטחון עצמי גבוה ותחושה פנימית חיובית יותר. הגישה הייחודית של ד"ר שבשין בכל מה שקשור לבודיטייט, מציעה פתרון מותאם אישית ומקיף שיעזור לך להשיג את הגזרה שתמיד רצית. צוות המרפאה המנוסה של ד"ר שבשין המחויבות למטופל לתוצאה יוצאת דופן, אנו מבינים כי המסע והציפיות שלך הם ייחודיים. באמצעות הטכניקות החדישות והגישה הממוקדת במטופל/ת, ביכולתנו לא רק לחטב את גופך אלא גם לשפר את את התחושה הפנימית שלך. הגרסה החדשה שלך מתחילה איתנו.
בודיטייט (BodyTite) המסת שומן בגלי רדיו - שאלות נפוצות
בדרך כלל ניתן להבחין בתוצאות מ-BodyTite מיד לאחר ההליך בשל היבט הסרת השומן. עם זאת, ההשפעות המלאות של מיצוק העור מתגלות יותר במהלך מספר חודשים ככל שייצור הקולגן נמשך והעור מסתגל לקווי המתאר החדשים שלו.
זמן ההחלמה משתנה מאדם לאדם, אך רוב האנשים יכולים לחזור לפעילויות קלות תוך מספר ימים ולחדש את הפעילות הרגילה תוך מספר שבועות. ניתן להמליץ ​​על בגדי לחץ כדי לסייע בריפוי ולהפחית נפיחות.
הליכי BodyTite מבוצעים באמצעות הרדמה מקומית, כך שהמטופלים בדרך כלל חווים אי נוחות מינימלית במהלך ההליך. ניתן לצפות לנפיחות, חבורות ואי נוחות קלה לאחר ההליך במהלך תקופת ההחלמה.

ניתן להשתמש ב-BodyTite באזורים שונים בגוף, לרבות הבטן, הירכיים, הזרועות, הרגליים, הגב, הישבן ועוד. הוא משמש בדרך כלל כדי להתמקד באזורים שבהם רפיון העור ועודף שומן מהווים בעיה.

מטופלים פוטנציאליים ל-BodyTite הם בדרך כלל כאלה שיש להם אזורים של שומן עיקש ועור רפוי שבהם היו רוצים לטפל. חשוב שתהיה גמישות עור טובה לתוצאות מיטביות. בפגישת הייעוץ עם ד"ר שבשין ניתן יהיה לקבוע אם בודיטייט הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך.
הצרת היקפים – בודיטייט גוף המסת השומן מאזור האגן, ישבן, ירכיים, אזור הגב תחתון, בטן ועוד. בנוסף להצרת ההיקפים, העור באזור הטיפול הופך למוצק על ידי התכווצות הרקמה.
הרמת פנים/ מתיחת פנים – פייסטייט או נקטייט (FACE TITE / NECKTITE) המסה ושאיבת השומן מאיזור הפנים והצוואר, כולל מיצוק של העור. החדשנות במכשיר היא בעזרת אלקטרודה עדינה יותר המאפשרת גמישות ודיוק באזורים עדינים יותר.
הזרועות – ארמטייט (ARMTITE) זרועות רזות וחטובות על ידי המסה ושאיבת השומן מהזרועות ,צמצום מקסימלי של עודפי העור והתכווצותם.
איך BodyTite עובד?
BodyTite הוא הליך קוסמטי בעל פולשנות מינימאלית המשתמש בטכנולוגיית ליפוליזה בעזרת תדר רדיו (RFAL) כדי להסיר בו זמנית עודפי שומן ולהידוק העור באזורים ספציפיים בגוף.
בהחלט. פעולת מכשיר הבודיטייט מבוססת על גלי רדיו, טכנולוגיה שנמצאת בשימוש נרחב במסגרת הרפואה האסתטית (כמו גם למטרות אחרות) מזה שנים רבות.
בחלק מהמקרים טיפול אחד במכשיר ה-BodyTite מספק את התוצאות הרצויות ואת הגזרה המבוקשת, ובפרט כך הדבר כשמדובר על מצבורי שומן מציקים ומיותרים קטנים יחסית. גם מוקדים גדולים יותר של שומן מתסכל ניתן להעלים באפקטיביות, ובמקרים אלה יש צורך בטיפול נוסף. כשהמטרה היא הצרת היקפים במספר אזורים בגוף, ייתכן גם כן צורך במספר מפגשים אולם לעתים תוכלו לעבור טיפול כולל בבת אחת – אבחון מקצועי אצל רופא מיומן בשימוש במכשיר מתקדם זה יאפשר לכם לדעת מראש מהי תוכנית הטיפולים המיטבית עבורכם.
תוכן עניינים

בודיטייט (BodyTite) המסת שומן בגלי רדיו תמונות לפני ואחרי

צרי איתנו קשר