בודי טייט הוא טיפול הצרת היקפים שמבוצע ע"י כירורג, ואשר מבוסס על פעולה כפולה: המסת שומן (בעזרת גלי רדיו) והוצאתו מהגוף מיד לאחר ההמסה.

ההצלחות המוכחות של הבודי טייט הפכו אותו לאופציה מבוקשת. לפניכם 10 עובדות שכדאי לדעת על הטיפול לפני שפונים לכירורג פלסטי:

1. כחול לבן

את המכשיר שמבצע את הטיפול האפקטיבי פיתחה חברה ישראלית, InVasix.

2. מתאים (כמעט) לכולם

טיפול בודי טייט להצרת היקפים מומלץ החל מגיל 18. באופן עקרוני ניתן לעבור את הטיפול גם בגילאים מבוגרים (60-65). ד״ר שבשין בוחן את מצבם הבריאותי של המטופלים ורק אם הוא מאפשר זאת מבצע את הפעולה.

עוד כדאי לדעת שבודי טייט מתאים גם עבור נשים והן עבור גברים.

3. בדרך כלל נדרש רק מפגש אחד כדי להגיע לתוצאה הרצויה

בדרך כלל מספיק מפגש אחד כדי להעלים את השומן המיותר מאזור כזה או אחר בגוף. אם ישנו ריכוז גדול במיוחד של שומן, ייתכן שהרופא ימליץ על טיפולים נוספים.

4. הגוף מתחטב ללא כאב

טיפול בודי טייט הינו פחות אגרסיבי וכרוך בכאבים בפחות כאבים מאשר שאיבת שומן רגילה. יחד עם זאת תיתכן רגישות קלה באזור שטופל במשך מספר שבועות.

5. טיפול קצר, החלמה של מספר ימים

טיפול בשיטת בודי טייט נמשך לרוב בין שעה לשעתיים, בהתאם לאזור שממנו רוצים להעלים את השומן, לכמות השומן העודפת ולמספר האזורים בהם מטפלים.

תקופת ההחלמה הנדרשת משתנה בהתאם להיקף הטיפול ולמטופל עצמו. בדרך כלל תוך מספר ימים אפשר לחזור לשגרה מלאה (פרט לפעילות ספורטיבית), כשאחרי טיפול באזורים גדולים יחסית תזדקקו לשבוע עד 10 ימים. לאחר הטיפול נדרש ללכת עם מחוך או מחטב (מתחת לבגדים)  ל-3-4 שבועות.

6. צלקות נסתרות

רופא מיומן מבטיח צלקות מינימליות וסמויות מהעין. ברוב המקרים הן מיטשטשות משמעותית תוך מספר שבועות ואפילו נעלמות.

7. לא חובה לחכות לסוף פרק הלידות

בניגוד לטיפולים אסתטיים אחרים שמומלץ לעבור רק לאחר שמסיימים בוודאות את פרק ההריונות והלידות בחיים, בודי טייט ניתן לבצע גם בין לידות.

למעשה, נשים רבות כבר הצליחו לחזור למראה שלפני ההיריון בזכות טיפול אפקטיבי זה.

8. הפתרון הנכון עבור כמויות שומן בינוניות או קטנות

בכל אזור בגוף שבו הצטברה כמות שומן עודפת בינונית או קטנה ניתן לטפל בעזרת body tite. האזורים המבוקשים ביותר הם הבטן, הישבן והירכיים, וגם סנטר כפול ניתן להעלים עם הבודי טייט, במקרה זה השיטה נקראת נק טייט.

כשמדובר בעודפי שומן בהיקף גדול במיוחד אין מנוס משאיבת שומן או מתיחת בטן – הליך כירורגי פולשני, שכרוך בתקופת החלמה משמעותית יותר. לעמוד מתיחת בטן 

9. לא רק השומן נעלם אלא גם העור מתמצק

אנרגיית גלי הרדיו שממיסה את השומן המיותר מספקת למטופלים רווח חשוב נוסף: מיצוק העור באזור המטופל.

בדרך זו מושג שיפור משמעותי במיוחד במראה.

10. שיפור משמעותי כמקפצה לחיים טובים יותר

לאחר פעולת הבודי טייט הרבה ממטופלינו מנצלים את השינוי לשיפור אורך החיים שלהם באופן כללי, לאחר בודי טייט הם עוברים לאורח חיים בריא יותר – תזונה מאוזנת, פעילות גופנית ונחת.

 

אולי יעניין אותך גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *